Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • china

    prima klikání

    http://ne-e.net/poll.phtml?id=3959
    na týhle adrese by to mělo bejt zvětšený a je tady to rychlejší. *3* *3*
  • zuzik117

    =D

    Hele holky na ty fotky mam hlasovat na Fuj nebo na Fuj? =D Není to blbost?
  • humanic

    Re: Klikajda!!!

    Ježiši..já ty jonas brothers nesnáším když to není ew tak zaseo ni hrůza.to tak nesmíme nechat ne.ne.ne to ne!! *13*
  • kristyn875

    Re: Klikajda!!!

    přesně...tahle písnička se povedla..je skvělá...doufám, že bude v top3..sem pro ní furt hlasovala *3* *1*
  • pelclovajana

    Klikajda!!!

    http://www.hitparady.estranky.cz/ ... lidičky klikajte!!!! Zase nás předběhli Jonas brothers, to nesmíme nechat náhodě!!! A jsem fakt zvědavá, jak dneska dopadně Enri v T-music chartu!!! Mohl by být aspoň v první desítce, ale s tímhle songem věřím, že bude i víš!!! *14* *3* *14* *4* *8*
  • avatar

    Re: koncert

    nelži!
  • humanic

    Re: Re: Re: koncert

    Aha ale od kolika ste si s ním psali??Já sem tady byla asi kolem čtvrt na osm a byl on-line,ale nepsal..a to ste byli na tom new myspace.com a nebo na tom starým www.myspace.com/enriqueiglesias *1* A na jakým chatu??On tam má dva ste byli na tom hlavním na tý stránce? *3* *4* Chjo,mám takovou smůlu! *1*
  • pajda83

    Re: Re: koncert

    psali jsme si s ním na tom chatu na myspace,probírali tam i annu.no snad ten koncík dodrží!ju a proč je to nejhůře ohodnoceno,jak tak koukám za pět?no ty jo,mazec.byli jsme tam cca do jedenácti,že katys?pak nám napsal,že jde spát,a holky psali že tam bylo tou dobou 18 h večer,tak spát asi nešel,bůhví co dělal.... *1* *1* *1* tak to dneska zkusíme znovu! *14* *14*
  • humanic

    Re: koncert

    Fakt??A v kolik hodin ste si s ním psali??A njak si s ním píšete na chatu??A na jakým sem tam včera večer byla a když sem napsala vzkaz tak neodepisoval *9* Tak já nwm kde a kdy *1* Tak pls napište!Ale bylo by to super,kdyby sem přijel!! *1* *3*
  • frasprinc

    Re: Re: Re: Re: moje uchylnost

    To já mám kocourka a ten se Jmenuje Rike ale křičim na něj Rike.A já jsem ho jednou musel nést ven na trávník ho provětrat a on si zalez do křoví a já na něj Enrike,enrike a okolo šla moje kámoška Nkiola,2 starší paní a parta z naší školy z 2.stupně a posmívaj se mi do ted a ja se strašně stydulkám *8*
  • frasprinc

    Re: Re: čoko..

    Hele já jsem na tom stejně.Ale já jsem jednou snědla 33 tabulek milky a jen kvuli tomu,že jsem zjistila žemůj kluk má jinou a ta je *16* *16* *9* Mám to hrozný
  • katys

    koncert

    ahojte jak jsme si psaly na my space s manažerem od enriqua ptaly jsme se ho na koncert v ČR a něco mluvil o jednom dni a že dá včas vědět tak jsem teda zvědavá co z toho vyleze!! *3* *3*
  • kyrstyn

    Re: Re: prstýýýnek

    No tak to já teda taky ne *1* ....a asi ani mit nebudu *7* *3* ...nevadííí me stačí stříbro *14*
  • pajda83

    Re: prstýýýnek

    já mám taky prstýnek ale tři druhy zlata tam nejsou! *14* *14*
  • pajda83

    Re: :-( :-( :-(

    jj já mám za to,že včera psal enri a ted je tam jeho manager a probírají annu,no mazec! *14*
  • pajda83

    Re: .....fuj!..cože?

    já si toho všimla a už tam není jeho poslední přihlášení od včera nevím jak se to dá změnit,je toh ruza! *16* *16*
  • 9margaret9

    Re: Re: .....fuj!..cože?

    Máš pravdu!!! Dobrý postřeh. Nechápu co to má znamenat... Kdo to udělal??? To můžou dělat správci, nebo i někdo jiný? Každopádně to musel být nějaký nepřející člověk........ *10* *10* *10*
  • kyrstyn

    Re: .....fuj!..cože?

    myslim u fotek jo! *9*
  • kyrstyn

    .....fuj!..cože?

    Holky všimly ste si že když na osobnostech chcete ohodnotit Enríska tak na leve strane mate fuj a na te druhe taky???...co to jako ma byt??? *8* ...kdo to přemenoval ty stranky????? *5*
  • kyrstyn

    Re: Re:

    děkuju ti mooooooc jsi hodná už to máááááám *3* už vás bylo vííííc ale stejnak ti mooooc děkuji *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit