Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pajda83

    Re: Re: Re: nový myspace

    to je na těch stránkách uvedený,že on je vlastník kanálu.no koncert má až myslím 11.dubna tak snad se dočkáš.jo a nebud smutná,já jsem tady pořád dost dlouho a jsem hrozně nevyspalá,to nedoporučuji a do toho mi asi onemocněl malý,ach jo! *9* *14*
  • pajda83

    Re: jé!!

    jj,klidně i ve tři ráno? *1* *1*
  • kuncikkk

    Hlasujte prosim

    Ahoj lidi prosim hlasujte do hitparády na stránce www.kuncika-vseho-chut.blog.cz díky a když už tam budete prosim vyplňte bleskovky a ankety atd.... a ještě jednou diki:-D
  • humanic

    jé!!

    Tyjo..já si chci s ním taky psát..hele kdyby byl online tak pls napište na mé číslo ju??Díky 731 068 141 *3*
  • humanic

    Re: Re: nový myspace

    Kde to píšou??Jako že enrique vlastní ty stránky a ne manager bo co??Sem si toho nikde nevšimla..jenže toho já se asi nidky nedočkám aby byl on-line pač to je půlnoc a tak dlouho tady v týdnu nemohu být jedině o víkendu a to bude asi stejně an nějakém koncert..takže mám smůlu chjo!! *9* *9* *9* *9*
  • pajda83

    Re: nový myspace

    tu mezeru si tam smažte jinak to nenajede,jo a no já doufám,že to byl on,svítil online a stále to tam vylepšuje,musíme doufat!!byl tam myslím jako vlastník kanalu nebo něco takového tam bylo psáno u té registračky. *14*
  • pajda83

    nový myspace

    http://www.myspace.com/enriqueigles iasspace ,jinak hodně štěstí,já u toho včera snad složila druhou maturitu!! *1* *1*
  • pajda83

    Re: Help me!

    ty jo,já včera maturovala na tom novém,tak nevím,ale určitě v tvém profilu,kdyžtak si to dej do překládače,já to tak taky dělám,jinak bych z toho byla pako! *1* *1* *1*
  • humanic

    Help me!

    Ahojky..nevíte pls jak se dá na myspace.com změnit profilová fotka??Na to nemůžu přijít *9*
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: my space

    Tyjo..já si chci s ním taky psát..hele kdyby byl online tak pls napište na mé číslo ju??Díky 731 068 141 *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: my space

    napiš ten odkaz ete jednou pls =o)....kujuuu
  • Re: Re: Re: Re: Re: my space

    a jak ste poznali že je to on???...se za neho muže nekdo vydávat ... *4* .... *14* ..ja sem si psala na tom stary chatu na myspace...a tam ři¨kali že tam nechodí nikdy...tak to je divný že by šel na nějakej novej když nik¨dy nebyl na tom starym!!!! *14* ..a co vám ete písal?
  • katys

    Re: Re: Re: Re: my space

    No bylo to super ptala jsem se ho jestly má rád tu čokoládu tak odpovděl první LOL a pak že jo a jestli já taky . *14* pak nám utek tak jsme si psaly s pajdou na jeho chatu česky.le třeba si si ho tam vyčíhnout jak bude on-line. *3* *4* *14*
  • kacka.bedna

    Re: Re: Re: Re: my space

    ahoj ten my space jsem stěží našla.ale nevím jak poznám,že je enrique ou line.PAJDO83 PSALA JSEM TI VZKAZ proč mi neodpovídáš?NEDOŠEL TI?
  • pajda83

    Re: Re: Re: my space

    udělala se mi tam mezera tak si to vymaž,ju, *4*
  • pajda83

    Re: Re: Re: my space

    http://www.myspace.com/enriqueigles iasspace tady tenhle,včera jsme pokecali,že katys?enri by se divil *1* *1* *1*
  • zuzik117

    Re: Re: my space

    jaký nový mysapce.com? já znam jenom ten jeden
  • pajda83

    Re: my space

    sedí,popřál mi dobrou noc,no ta bude dobrá *14* a píše,že se má fajn! *14*
  • pajda83

    Re: Re: Re: moje uchylnost

    holky vy máte dobrý trapasy!!to mě se nestává,no škoda!! *1* *1* *1*
  • katys

    my space

    Enri je teďkom na tom novém my space on-line,myslíte že u toho sedí on??? *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit