Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • domca11

    Re: Re: čoko..

    To je miláček *14* *14* *14* *14* a je tam i fotka???? *4* *3*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: ????

    teda,no mě tracy zatím nepsala!! *15* *15*
  • 9margaret9

    Re: Re: čoko..

    *4* Jj, to už se potom pojí no, bohužel, to radši ty migrény *14* *14*
  • pajda83

    Re: moje uchylnost

    i to se stává....ale mazec,no. *1* *1* *1*
  • pajda83

    Re: čoko..

    teda,já čokoládu taky ráda,ale nemám z ní migrénu ale deprese,protože pak nezapnu kalhoty *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* ale enri je prostě brouček!! *14* *14* *14*
  • 9margaret9

    Re: čoko..

    Fakt??? Tak to jsem si nemyslela... Ale vidím, že jsme na tom dost podobně *4* *4* Je to prostě strašně prííííííííííííííííííííííííííma človíček. Mám ho móóóóóóóóóóóóóóóóóc ráda a jeho muziku samozřejmě. Tak zítra si asi koupím čokoládu a pustím si k tomu jeho písničky a pěkně si to vyhutnám *3* *3*
  • 9margaret9

    Re: moje uchylnost

    Jj, tak to je prima historka... Zaručeně pobaví, ale dokud je to pes, tak to jde. Před 3-mi měsíci jsem ještě chodila s klukem, co se jmenoval Jindra. A já jsem mu samozřejmě neříkala jinak než Enrique (v překladu)... moc rád nebyl, no... Ale bylo strašně příjemný tím jménem někoho oslovovat. Ale nevyšlo to....... *4*
  • humanic

    Re: Re: Re: Honem

    já nwm mě to nabíhá o hodně rychlejc když držím ten enter,ale třeba ti to nefunguje *9*
  • humanic

    Re: čoko..

    Jé..tak to je dobrý a jakej je to blesk?? *1*
  • humanic

    Re: Re: moje uchylnost

    *1* To mě se stalo taky já mám zase psa Erika..no a já sem chtěla říct Eríčku a řekla sem Enríčku *1* *1* Teď se mi to stává celkem často sem dneska chtěla psát kámošce SMS a dala sem tam místo ní Enrique Iglesias,pač ho mám v mobilu to jeho číslo *1* *1* Sem úplně mimo!
  • kristyn875

    čoko..

    ahojky...už jste četli na blesku to s Enrim?...že prý má slabost pro čokoládu, že jí miluje..někdy se jí prí přejí natolik, že pak má migrénu *1* *14* to je zlatíí *14* *3*
  • jancap

    :)

    Tak to je dobra historka!!!!Mimocfodem ja mam taky pejska Roníčka!!!!Hrozny zlato!!!!!
  • monas

    Re: moje uchylnost

    *1* Tak to je mazec, ale nic si z toho nedělej. Oni tomu nerozumí *3*
  • china

    Re: Re: Honem

    ALe rychlejší to je když to tam naklikáme ne? *7*
  • china

    Re: Re: ???Anketka

    Wow ted sem si nák taky oblíbila Ring my bells. Takin Back My Love ale taky vede a vůbec já jsem jeho všechny písničky neslyšela ale ty co znám a těch není zas tak málo tak se mi líběj všechny. Nemůže přeci pořád zpívat stejný styl. *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • china

    moje uchylnost

    No já sem fakt náká ovlivněná Enrííííím. Řvu na mího psa před školou protože mě vůbec neposlouchá a on se menuje Ronn ale volám na něj Roniku. Tak sem se nák přeřekla a řvala sem na něj Enriku, Enriku, Enriku. Byla tam zrovna velká část druhýho stupně a pač věděli všichni že zbožnuji Enríska chechtali se mi a od tedka mu tak pořád říkají. Ještě ke všemu i učitelé. No pro vás to taková prča nepude asi ale já sem z toho uplně mimo. Musela sem to prostě někam napsat. *1*
  • zuzik117

    Re: kyrstyn

    Escape je hezká písnička, ale ten klip nemam ráda
  • terulinkab

    Re: ???Anketka

    no tak pro mě je nej písnička bez pochyb Be With You !!! Ta je prostě uplně nej..ale Push je taky super..ale jak píšu..na Be With You žádná nemá..aspoň podle mě ne..:-))mějte se krásně holky.. *3*
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: ????

    joO to mně taky psala,ale už je to dávno ,ale je zajímávé že úúplně stejný vzakz no radši jsem neodepisovala podle mě to bude nějaký úchylák
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: ????

    Taky nevím. Jestli si někdo hrál nebo tak něco... Ale jinak celkem divné, nevím co ji na mojem profilu mohlo zaujmout, vždyť tam nic zajímavého nemám...(teda kromě toho, že je tam Enrískova fotka) *3* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit