Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 9margaret9

    Re: ???Anketka

    No, tak to si myslím, že jsi uhodila na tu pravou... Ne, že by se mi nelíbíla, ale moc ji nemusím... Moc mi to k němu nejde, nejsou tam ty jeho emoce. *4* A další je pro mě Little girl. Poslouchat se samozřejmě dá, ale moc jsem k ní nepřirostla... *4* *3* Jinak dobrý nápad Soni! *3*
  • sonuska

    ???Anketka

    Ahoj,holky.Je jasné že všetky z nás zbožňujú enriho a jeho muziku.Ale predsa len.Je nejaká pesnicku od enriho ktora vas až tak neoslovila,nezaujala alebo tak.U mňa je to Push.Pride mi to taka zvlaštna pesnička,ale nie je zlá.Vopred dakujem za odpoveď.
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: Re: Re: Ahojky!

    Jj, já musím naprosto souhlasit s pajdou83. Je jasné, že někdy má Anna ty svoje dny, kdy je prudérní *4* , ale na druhou stanu je fajn. Kdysi jsem byla na jejím zápase a přišlo mi, že je vpoho... Jinak když je s ní Enrique šťastný, tak proč ne???... Hlavně teď, pokud teda čekají to mimčo, tak jim musíme naopak přát ať je nic nerozdělí!!! *13* *13*
  • tyna007

    Re: Re: Re: Re: Re: Ahojky!

    zuzik117:to by asi nekdy mohl zkusit mno..ja si ale myslim,ze se nediva do vystrihu jenom anne... *1* *3* *13* *15* *8*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Re: Ahojky!

    no šťastný s ní možná je, ale kdyby se jí nekoukal do výstřihu ale do ksichtu, tak by mižná udělal líp! *3* *1*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: Re: Ahojky!

    nesouhlas!!já annu hájím,pozor na to!! *1* *1* *1* pro enriho je anna nejkrásnější ženou lanety,to jste nikdy neslyšeli?asi jí hodně miluje a je s ní štastný,mimo těch blbostí okolo bulváru!! *14* *14*
  • pajda83

    Re: ????myspace

    asi nemá čas,byl naposledy online 22.3 tak si asi budeme muset ještě počkat,no *14* *14* *14*
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: Re: Ahojky!

    *1* *1* *1* *1* *1*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Ahojky!

    Sarah je na něj prostě stará.... Kdyby ale chodil se Ciarou ne s tou jeho "voblůdkou" s výstřihem až k pupíku, tak by jim to moc slušelo *3*
  • 9margaret9

    Re: Re: ????myspace

    Nápodobně. Mě sice odepsal alespoň jednou, ale z toho kvanta vzkazů, které jsem mu už poslala je to nic!!! :-( :-( Tak určitě toho má hodně, musíme to chápat, bohužel..............
  • humanic

    Re: ????myspace

    Ahoj!!NN,mě ještě nikdy neodepsal,ale můžeš to zkusit třeba budeš mít štěstí a odepíše ti! *4* *14*
  • tyna007

    Re: Re: Re: Ahojky!

    se ciarou je nejlepci... *1* *3* *14*
  • sonuska

    ????myspace

    holky ked si pisete s enrim na myspace,odpisuje vam?
  • humanic

    Re: Re: Hodně štěstí!!!

    JJJJ!!Sice trochu opožděne,ale já sem včera neměla čas. Tak vše nej,nej,nej a ať si ten koncík užiješ.Ti ho tak závidím..chjo.já na něj nemůžu! *9*
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: 430 000 Bodů

    Tyjo,ale to je dobrý..když to nabíhá tak hodně..to mě to zase pro změnu nejde vůbec naběhnout už asi 3.den!!CHJO! *9*
  • humanic

    Re: Re: Ahojky!

    JJ,mě se také líbí o hodně víc se Ciarou! *1* I ten klip k tomu je divný.. *4* Ale tak pro enrika musíme hlasovat i když se nám to nelíbí *1* *14*
  • zuzik117

    Re: Ahojky!

    hlas jsem dala, ale víc se mi líbí se Ciarou
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: 430 000 Bodů

    no teda,šikulka.já si myslím,že trička a nějaké věci na prodej jsou na offickách a myslím,že určitě ještě někde kdekoliv je enrisek *1* *1* *1*
  • china

    Re: Re: Re: 430 000 Bodů

    Já sem tu stránku nák roztáhla nebo zvětšila já fakt nevím co sem udělala
    a ted kdyř klikám tak to de po desítkách.
    Jinak neprodáváse na netu někde já to vůbec nemůžu najít náký třeba trička s Enríííískem?
  • kamik21

    Re: Hodně štěstí!!!

    jasně všechno nejlepší *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit