Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • china

    Re: Re: Re: Re: 430 000 Bodů

    No přece první! *3* *4* *14* To je proti zákonům aby nebyl *1*
    má náskok zhruba 40 000 bodů. *14* *14* *4* *3* před Miley. Ewa už vůbec nehrozí. *3*
  • humanic

    Nezapoměli?

    http://www.enriqueiglesias.com/foru m/default.aspx?cid=354&tid=323428 Nezapomínejte stále psát!! *14* *4*
  • lifeisok

    Ahojky!

    Ahoj,nezapomínejte také hlasovat na www.t-music.cz je tam jako novinka!!Musíme ho přece dostat víš..aspoň do TOP 5!! *1*
  • hannah22

    Re: Hodně štěstí!!!

    taky přeju všechno nej... *4*
  • humanic

    Re: Re: Re: 430 000 Bodů

    A kolikátý tedy enri je?A kolik má hlasů a kdo je za ním jaký má náskok atd? Já to nwm pač mě ta hitparáda nejde pořád naběhnout nwm čím to je!Chjo!!Mi to klikání chybí! *9*
  • humanic

    Re: Re: 430 000 Bodů

    Jo!!!Jentak dál! *4* Enri si to zaslouží i když se mu sem k nám nějak nechce *9*
  • katys

    Re: Re: Re: Hodně štěstí!!!

    Taky vše nej.nej.nejlepší!!!



    *4* *4* *4*
  • china

    Re: Re: Re: Hodně štěstí!!!

    Není zač! *3* *3* *3* *3* *4* *4* *3*
  • sonuska

    Re: Re: Hodně štěstí!!!

    holky,dakujem vam strasne moc:!neuveritelne ste ma potesili.
  • kristyn875

    Re: Hodně štěstí!!!

    jj...já se určo taky přidávám *3* *1* *3*
  • china

    Re: 430 000 Bodů

    Wáááááááá ne 430 000 ale 232 000 hlasů. *1* *1* *1*
    Ale bylo by to hezký
  • china

    Re: Re: Hodně štěstí!!!

    Já taky!!! *3* *3* *3* *4* *4* *3* *3*
  • china

    430 000 Bodů

    Enri za tohle přijedeš k nám do ČR!!! Protože tě tady všichni milujeme a že sem ted Ti vytáhla body na hitparádě přes 430 000 bodů. Jestli se mno ted ste někdo klikal tak se přidejte abych se tady nechlubila cizím peřím. *14* *14* *4* *4* *4* *14* *14* *7* *14* *14*
  • pajda83

    Re: fotky

    ty fotky jsou mooooooooooooooc pěkné,dííky!! *14*
  • pajda83

    Re: Hodně štěstí!!!

    jj taky posílám gratulaci *3* *3*
  • 9margaret9

    Hodně štěstí!!!

    Před chvilkou jsem viděla, že svátek slaví Soňa.......... takže všechno nejlepší naší sonusce!!! *4*
  • china

    Re: my space

    Možná vám pudu připadat jako uplný dement ale to mu tam jako něco mužu napsat. A to asi Anglicky co? No já vím prostě já se omlouvám sem uplný nemehlo.
  • 9margaret9

    Re: fotky

    Díky, jsou to mooooooooooooc pěkné fotky, akorát že jsem taky nepřišla na to jak se dají zvětšit..........
  • katys

    my space

    nový my space a je to teď on-line
    http://profile.myspace.com /index.cfm?fuseaction=user.viewProf ile&friendID=461187902 *14* *14*
  • 9margaret9

    Re: Re: koncerty

    Jj, snad se staví i tady k nám..... Jinak já už jsem na jednom jeho koncertě byla, ale asi před šes-ti lety a v Anglii, když jsem tam byla za jednou kamarádkou. Ale to jsem ho tehdy ještě moc neposlouchala, takže ohromný zážitek to pro mě nebyl, ale teď snad už bude...... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit