Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katys

    Re: Re: ????

    To stejné psala mě taky nevím o co jde!!
    tady to je:
    Hello.
    My Name is Tracey I was impressed when i saw your profile at www.osobnosti.cz and i will
    like you to email me back to my inbox so that i can send you my picture for you to
    know who i am.i believe we can establish a long lasting relationship with
    you.In addition,i will like you to reply me through my private e mail
    box(tracy_207@yahoo.com)
    Thi s is because i dont know the possibilities of
    remaining in forum for a long time.
    Thanks,waiting to hear from you soonest.
    Tracey.
  • 9margaret9

    Re: ????

    Jo. Mi psala, taky jsem se vás na to včera chtěla zeptat. Psala něco o tom, že když viděla můj profil na osobnostech, tak byla ohromena. Pak že ji máme odepsat na adresu co uvedla a že nám pošle svoji fotku ať víme jak vypadá. Dále, že věří, že spolu můžeme navázat dlouhotrvající přátelství. Vůbec nechápu o co tady jde, jestli je to nějaký vtípek, jinak fakt nevím. Ale každopádně jsem ji neodepsala.
  • humanic

    Re: Honem

    http://www.hitparady.estranky.cz/cl anky/chart-top30/18_kolo-chart-top3 0-enrique-iglesias-s-ciarou-prekvap ive-ve-vedeni_ewa-farna-je-az-na-3_ -a-8_miste___
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: Re: ???Anketka

    me se nejvíc líbí escape a hero no všechny *1* *1* *1* *1* *1* *1* ...a nelíbí se mi asi taky ta Push...nevim no ta jedina me nejak nezaujla *3* *3* *3* ..ale jinak ostatní sou super ... *14* *14* ...
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: ???Anketka

    JJ,Push je nej ten refrén! *1* A teďka toa new Takin Back My Love ta je taky dobrá *3* Tak doufám že na t-music se umístí na krásném místě! *1* *14*
  • humanic

    Honem

    Ahojky..je nové kolo www.hitparady.estranky.cz/top30 tento odkaz asi nefunguje,ale tak aby ste věděli kde..a také tam píšou že se můřže hlasovat pomocí mailu..tam píšou jak..tak honem!! *1* Ať udrží 1. místo
  • pajda83

    Re: ????

    nepsala tak to zkopíruj tady a my to přeložíme,ju? *4* *3*
  • katys

    Re: ???Anketka

    Tak Push není špatná ale mám radši třeba Takin Back My Love s Ciarou nebo teď často poslouchám Don't you forget about me,jinak všechny úžasné asi tak jako on sám!!!!!! *14* *14* *14*
  • katys

    ????

    ahoj holky nepsala vám taky nějaká Tracy a anglicky,vůbec jsem nepochopila co chce. *9*
  • kacka.bedna

    Re: Re: Re: ???Anketka

    TAK S TIM HLASEM SES TREFILA PROTOŽE MNĚ JE CELKEM JEDNO KTEROU PISNIČKU SLYŠIM. MAM RÁDA VŠECHNY.KDYŽ MUŽU TAK HO POSLOUCHÁM VŠUDE.PUSH MAM RÁDA ALE NEJRADĚJI MÁM ASI ADDICTED
  • Re: Re: ???Anketka

    jou ...úplně s tebou souhlasim!!! skvěle se na ni uklízí....aspoň to uklízení neni takovej vopruz!!! ale samozřejmě že všechny písničky miluju ty starý i ty nový...teda neni to samozřejmý ale prostě je to tak =D stačí když slyšim jeho hlas a hned se do té písničky zamiluju.....=)
  • 9margaret9

    Re: Re: ???Anketka

    Máš pravdu, španělské jsou naprosto jiná dimenze, taky je zbožňuju, všechny! *4*
  • kristyn875

    Re: Re: ???Anketka

    *3* *1*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: Re: Ahojky!

    jj,díky!!no a s tím výstřihem máte pravdu,vždycky tam všem kouká!! *1* *1* *1* *1* *1*
  • pajda83

    Re: ???Anketka

    teda holky!!mě se líbí všechny jeho hlavně španělské,ono to procítění v nich mnohem více vynikne,je to nádherné a klidně i ty starší,mám jeho staré alba a je to super,fakt nádhera a písnička Push je skvělá,dobře se na ní uklízí,akorát do rytmu *1* *1* *1* ,mě se poslední dobou hodně líbí Ring my bells,ale jinak samo že všechny vedou!! *14* *14* *14*
  • kristyn875

    Re: ???Anketka

    mno tak holky...nějak vás nechci opouštět, ale mě se opravdu líbí všechny jeho...a push na tu se dá náhodou suprově tancovat.. *14* *1* *3*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: ???Anketka

    já jsem poslední dobou závislá na Takin Back My Love s Ciarou a na Miss you s Nadiyou a Push je celkem dobrá, ale moc často jí neposlocham je taková dovná a k němu se to nehodí, když zpívá pořád takový dojemný, zamilovaný písničky
  • china

    Re: Re: Re: ???Anketka

    no přesně ten refrém vid.
  • china

    Re: ???Anketka

    JO takovej hip hop bez rytmu nebo melodie. já to nák neumím popsat. Tam ten ref. s tím push push jak to opakuje si jedinej pamatuju z tý písničky.
  • humanic

    Re: Re: ???Anketka

    Mno..tak já nwm no,ale mě se ta Push celkem líbí..jako teda ten refrén samozřejmě..jinak je taky nic moc *1* Ale potom se mi nelíbí ty starý písničky jeho ty španělský..jako ty úplně starý..ty sou ošklivý...můj názor jenom *1* *1* A možná ještě Away..se mu taky moc nepovedla *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit