Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: Re: online

    Holky podle me tam enri nechodí *9* já sem se jich ptala jestli tam nekdy byl a tam mi napsal nejaka holka že pry tam nikdy nebyl že tam chodí producent a že je s nim sranda bo co!!! *3* ..tak já nevim no ....jo a že enri se tam chodí jen dívat a nepíše si s nikym *8* *1*
  • 9margaret9

    :-( :-( :-(

    Fakt by mě zajímalo, jak je to teda s tím jeho novým Myspace. Vy jste tady říkaly, že jste si s Enriquem včera psaly na tom novém profilu. Já jsem mu tam ale psala dneska, když to bylo online, ale odepsal mi jeho hlavní producent, že tyto stránky spravuje on, ne Enrique. Tak nevím, ale možná že to teda někdy navštěvuje i sám Enrique.
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: Re: Re: online

    Koukni na Re:dotaz, teď jsem to tu popsala......
  • 9margaret9

    Re:

    To je jednoduché :-). Najedeš si na ten jeho profil. Potom nahoře se ti zobrazí lajna kolonek - home, mail, profil, friends, music, video, more a poslední je Enrique Iglesias. Když na to najedeš myší, tak se ti to rozbalí a máš tam různé možnosti - send message, add too friends..... Takže si jenom vybereš co chceš. Pokud chceš poslat jenom komentář, tak klikneš na Add comment a pokud mu chceš přímo napsat, tak Send message. Hodně štěstí!!!
  • sonuska

    Re: Re: Re: Re: online

    a ako mu mam napisat tu spravu co mam stlacit/stisknout/ak by ste nerozumeli,
    pls pomozte
  • humanic

    Re: Re: Re: online

    JJ,je Online!! *1*
  • china

    Re: Re: online

    No já nevim já sem v tom vůbec nevyznám ale http://www.myspace.com/enriqueigles iasspace tady ten odkaz sem tam dala a bylo tam zelený svetýlko online ale já se v tom fakt nevyznám.
  • kyrstyn

    Re: online

    cooo žeee posli odkaz pls
  • kyrstyn

    Re: Achjoooooooo

    jeee ty seš chudinka :(...tak to bych brečela taky *9* ..jeste ze me nikdo takhle nenapálil:D... *7* *14* *3* ...no to teda musí přijed !...
  • china

    online

    Mno neví ale podle mě je ted Enri online!!!!!!!!!!!!!
  • china

    Achjoooooooo

    Zatracenej Apríl. Brácha přijel k nám dneska a už u dveří prohlašoval že má lístky na Enríííska. No já jsem si vůbec neuvědomila že je apríl a byla sem v sedmým nebi. Až když sem se ho uplně spocená jak sem tam vyváděla zeptala nejmín po padesátý jestli mi ukáže ty lupeny tak celej vytlemenej mi řek Apríl. Odešla sem totálně rozbrečená do pokoje a měla sem na něj takovou zlost. Samozřejmě z toho měl takovou prču *5* *16* *9* Ted už to je dobrý ale bylo by to prima mno snad přijede k nám. MUSÍ!!!!!! *14* *14* *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: prstýýýnek

    ..ale jo nekdo krásnej se najde ...ale když on nikdo tak krásnej jako enrísek není !!...on je proste jedinečnej ,originální...sladkej krásnej ty jeho očíííí OMG.... *4* *14* ....to tělooooo *15* *15* ....hned bych ho chtela *14*
  • china

    Re: Re: Re: Re: Honem

    No ne já sem samo sebou myslela s tím entrem ale ty si tam něco psla o emailu. *7*
  • humanic

    Re: prstýýýnek

    Tyjo..tak to bych taky brala *1* Jenže já mám smůlu..já asi nic takového a od krásného chlapa nedostanu! *9* *3* *4*
  • humanic

    Re: andy děkuju ti moc!

    JJ *1* V pohodě...si nemusela tak děkovat..to je přece jasný že ti pomůžu když vím jak *4* *3* Tak až zase budeš potřebovat a budu vědět tak se klidně ozvi *3* *1*
  • kyrstyn

    andy děkuju ti moc!

    andy "humanic"...děkuju ti mooooooc za to že si mi pomohla s tim profííílkem *3* *14* *14* *14* ...seš strašne moooooooooooooooooooooooooooooooooc hodnáááá ♥♥♥....kuju fakt že moc *14*
  • kyrstyn

    prstýýýnek

    Enrisek koupil Anne prstýne se 3 druhy zlata...je to je sladkyyyy *14* ...ňunííí...to je tak krásný taky bych někdy chtěla dostat prstýnek...od tak krásnýho "kluka"...jako je on *14* *14* *14* *14*
  • kyrstyn

    "dotaz"

    aahojky holky ste některá z vás zaregistrovaná na MySpace-Enriho oficialkach???.... *7* *14* ...me by jako zajímalo jak mu mam napsat koment *14* ..já takovej antitalent *1* ..takže bych potřebovala poradiiit *4* ...kuju všem moc kdo odpoví !!! *14*
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: nový myspace

    Aha..tak to je blbý..chudáček *4* Nj,tak ty si tady dlouho,ale aspoń si s ním píšeš..ale já ne mě ani jednou ještě na myspace.com neodepsal chjo! *9*
  • humanic

    Re: Re: jé!!

    Klidně!!Ale když to bude o víkendu..pač v týdnu nemohu..chodím do školy! *3* *4* Ale je to blbý že ten čas mají jinak než my§A co ste si s ním psali??A co vám odepisoval?,Jako myslím vám konkrétním čechům! *1* mĚ TO MOC ZAJÍMÁ..SEM ZVĚDAVÁ A KOR KDYŽ DE O ENRÍSKA! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit