Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: Re: t-music

    no třeba změnu barvy,pozadí dala bych si tam enriho a jak se tam vkládají další fotky.. *1* *1*
  • humanic

    Re: Re: t-music

    JJJJ,přesně!!!Musíme ho dostat na 1. místo v t-music ale ne jenom tam.Prostě všude kde to de! *1* Nebo aspoň kdyby zůstal na tom 2. hlavně ať nám nespadne..ne ne ne tak honem do pondělka šup www.t-music.cz
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: Re: t-music

    Tak,ale já nevím co potřebuješ? *1*
  • pelclovajana

    Re: t-music

    To je fakt úžasný!!! Tohle jsem opravdu nečekala, tak super umístění hned v prvním týdnu...ale teď ho teda přehodíme na tu jedničku, co vy na to??? *1* *3* *14* *14* *4* *8*
  • pajda83

    kike online!!

    holky pojdte na chat!! *4*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: t-music

    a nechceš mi to trochu popsat více,třeba do vzkazu kde jak mám co tvořit??plosím. *1* *1*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: Re: koncert

    tak si na ten myyspace najed a ty zprávy si přečti,teda první sije přelož,ok??a potom se div! *14* *14* *14*
  • humanic

    Re: Re: Re: t-music

    No ono to upravovná íprofilu na ymspace je celkem těžké sem to tady vysvětlovala přes icq Kristýně(kyrsty) ale pochopila přes icq je to lepší! *3* Jo a kdyby byl enri on-line o víkendu v pátek nebo v sobotu tak dejte ihned vědět dík!! 731 068 141 *1*
  • kacka.bedna

    Re: Re: t-music

    taky mně to potěšilo ještě se nedá hlasovat maji to tam s minuleho týdne aspon 1 dobra zprava že je enik druhy jinak mám náladu pod psa holky
  • avatar

    Re: Re: Re: t-music

    hele, pomůzes mi vytvořit profil na myspace? ja nevim jak na to, please, please, moc moc prosim
  • kamik21

    Re: t-music

    To je vážně úžasné to jsem teda nečekala:-) ale velice mě to potěšilo tak hlavně hlasujte pořádně až do pondělí na www.t-music.cz *3* *14* *4*
  • avatar

    Re: Re: Re: Re: koncert

    ale i ja sem jeho fanda, a taky chci aby tu měl koncert, jen se mi nelibi, ze s takou jistotou vyhlasujes, ze si s nim pises, nechci ti brat iluze, ale ja si nemyslim ze je to fakt on. sorry
  • pajda83

    Re: Re: t-music

    prosím poradí mi někdo jak vytvořit tak krásnej profil na tom myspace jako máte vy,holky?fakt krásné,jste šikulky! *4* *4*
  • humanic

    Re: t-music

    Jó,super to je bomba!!pŘÍŠTĚ MUSÍME VÍC ABY BYL 1. !!ALE JINAK SUPER!! *14* *3* *14*
  • kristyn875

    t-music

    jóó..Enríí je na 2. místě...to je úžasné...ikdyž jsem věřila tomu, že to dotáhne na jedničku, ale co příště to vyjde *3*
  • pajda83

    Re: Re: Re: koncert

    a co bych z toho asi měla,nevíš???nejsi ty náhodou ten,kdo mu kazí profil a známkuje nám tady vše za pět?tak se prober,otevři oči a běž si léčit mindráky někam jinam,tady jsou fanoušci co enrika milujou!!! *14* *14* *14*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: koncert

    mohlo být snad něco kolem osmé jak jsme začli.na tom novém myspace,tak jsou ty chaty tři a my byly na tom posledním,neboj,taky budeš mít štěstí *14* *14* *14*
  • pajda83

    Re: prima klikání

    jj,já to kdyžtak doklikám v noci... *1* *1*
  • 9margaret9

    Re: Re: koncert

    Máš nám k tomu co říct? Ty snad něco víš o jeho koncertech, jestli se tady chystá nebo ne??? Protože nevím, proč tady zbochybňuješ ostatní názory. Pokud k tomu nemáš co říct, tak se drž jednoho přísloví, určitě ho znáš: ,,Drž .... . .....''
  • china

    Re: =D

    No podle mě můžeš normálně mačkat 10 i když tam je fuj. Normalně body nabíhaj. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit