Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanic

    Re: ?????????????????

    To je ale divný..holky psali že jo a dneska tam ani manažer nebyl..já nwm kde na něj pořád narážíte??Já ho nikdy nezastihnu a když je online tak nepíše! *9* *8*
  • 9margaret9

    ?????????????????

    No já teda nevím. Taky bych byla ráda kdyby přijel, ale dneska jsem si psala s manažerem a říkal mi, že zatím se nic neplánuje :-( ................
  • humanic

    Re: Re: Co

    Jó,prostě musí přijed ten náš miláček! *14* *14* Se zeptáme asi toho manažera kdy přijede na letiště abychom věděli,ale on to asi nebude chtí dát vědět..chjo! *4* *9*
  • kristyn875

    letiště

    co se týče letiště...přidávám se taky *1* *3*
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Re: Fakt??

    no to by bylo skvělý...byste mi ale museli říct abych to nezmeškala *14*
  • kacka.bedna

    Re: Co

    to by byla paráda kdyby enri přijel do prahy.holky ale zjistěte kdy.pro mně je to taky z ruky ale snad bych se urvala.kéž by.pište když něco zjistite díík *3* *3*
  • pajda83

    Enrisek!!!!

    http://www.enriqueiglesias.com/foru m/default.aspx?cid=354&tid=323428 ,holky pisněte ještě něco!!prosím,já abych se moc nerozepisovala,tak píšu a potom to třeba i víckrát zkopíruji,at je tam toho více,zatím jen 50 někteří tam mají i přes tisíc....musíme máknout!! *1* *1* *14* *14* *3*
  • china

    Co

    Co to čtu za slova: přijet, ČR, letiště, podpisy. No to je ůplná pohádka! *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *3* *3* Jupí no prosím, prosím at se to splní! Až na to že Praha je pro mě z ruky a to nevím jestli mě jen tak někdo pustí na letišzě. *7* *7* *9*
  • china

    Re: Stahujte

    No problemo si to stáhnout ještě jednou když se to počítá!
    *3* *3*
  • humanic

    Re: =)

    Jo!Tak bychom se třeba mohli zeptat toho manažera nn??Kdy enri přiletá atd *1*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: Re: mimi

    no jo,ale obama je obama a enri enri....víš jak to myslím,ale určitě bychom to museli dozjištovat co a jak...a enri je hodně přátelský,co se týče fanoušků...zlatíčko,já bych ho tam asi sežrala... *1* *1* *14* *14*
  • pajda83

    Re: Re: =)

    jj,souhlas a je to velmi dobrý nápad!!a fotka klásná s enriskem!! *14*
  • humanic

    Re: Re: Re: Fakt??

    No že bychom čekali na enríska na letišti..aby sme ho viděli! *14* *14*
  • humanic

    Re: Re: =)

    JJ,to je ajsný,ale musela by se vymyslet jaká a jak jí dát *4*
  • kristyn875

    Re: =)

    jj...to by šlo...fotka by samo byla Enríísek *1* *3* *14*
  • kristyn875

    Re: Re: Fakt??

    co s letištěm...co s tím je pls?? *3*
  • kamik21

    Hlasujte pls díky moc:-)

    Ahojky mohly byste pls hlasovat pro mě jako pro Kamika
    http://ash-news.blog.cz/0904/1-ko lo-sonc díky moc
    vy co fandíte Enrískovi pls soutěžím tam s ním v SONC
  • humanic

    =)

    Ahoj,mě napadlo,že bychom jak se na myspace.com dělá každý svůj profil,tak že bychom udělali jeden a jmenoval by se Czech Fans *3* *14* Ale jestli s tím souhlasíte,že by sme se vždy dohodli jaký tam bude obrázek jako hlavní fotka atd. jako společný profil enrikových českých fanoušků *1* *14*
  • hannah22

    Re: Re: Re: Re: Re: mimi

    budeme čekat už od brzkého rána *15*
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: Re: mimi

    Tak to je super!!Pač jak vidím ty videa s těma fanouškama,tak vždycky de enri k nim..tak si myalím,že by šel i k nám *1* *14* *14* Ježiši to by byla paráda..jenom by to chtělo,jestli přijede zjistit v kolik přijede a kde.Jako s Obamou,taky o tom všichní věděli *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit