Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pajda83

    Re: DOTAZ

    jj to je fajn ale když najedeš dále,tak tam jsou ,tak snad to konečně někdo zatrhl.to už vážně nešlo!!!můra jedna.ENRISEK JE NEJLEPŠÍ!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: Greatest hits tour

    Tak to se tam možná potkáme *3* *3* joo toho jsem si všimla.
  • kristyn875

    Re: DOTAZ

    je to možný, ale jsem fakt ráda...nemohla jsem se už na to ani koukat jak nám tu někdo uráží Enríska
  • amerika

    Re: Re: ENRIQUE JE NEJLEPŠÍ!!!

    Jasně přesně tak!!!Já ho mluju a vždycky budu!!!Sice je to nemožný,ale vystačím si jenom s přectavou! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Řeknu vám,že Anna musí bejt tou nejšťastnější ženskou na světě!!!Jak já jí závidím! *1*
  • kacka.bedna

    Re: Re: Re: Re: Re: vierovyznanie

    nenosí ruženec ten vypadá jinak ale před koncertem se žehná. *3* to je jisté.ENRIKE je prostě dokonalý.o tom není spor *14*
  • amerika

    Re: Re: Re: Re: vierovyznanie

    Já sem taky křesťanka a myslím že není vůbec špatné věřit v něco co MOŽNÁ existuje ale já věřím *3* *3* *3* *15* *1* *5*
  • 9margaret9

    DOTAZ

    Jak se stalo, že najednou zmizly ty vzkazy od té Terezy??? To už nějak zasáhl správce, nebo jak???
  • sonuska

    Re: Re: Re: Greatest hits tour

    Bratislava a inak v tych Kosiciach tie listky skoro nikto nekupuje:(
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: Greatest hits tour

    Já do Bratislavy a myslím, že Soňa taky, už o tom mluvila. *4*
  • domca11

    Re: Re: Greatest hits tour

    A kam jedete holky na koncík do Bratislavy nebo do Košic?? *3* *4* *3*
  • humanic

    Vyjde to??

    Ahojky,hele přišla sem na další skvělý nápad!!Ten kdo je na myspace zaregistrovaný a máte enríska v kamarádech tak dejte pls do komentářů..jak tam píšou všichni.nějaký článek aby přijel do ČR protože.. *3* *3* A potom na adrese http://www.glitterkiss.com vytvoříte nějaký nápis ale musí mít jenom 20 znaků *9* Uděláte to tak že na levé lište máte takový srdíčka s barvami podsebou tak si nějakou vyberete potom nějaký vzor písma a napíšete např. PLZ!!COME TO CZ!! A je to!!To taky pomůže..já už jsem to udělala *1*
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: vierovyznanie

    JJ,pořád nosí na krku nějaký ten jak se tomu říká??Měla to myslím i má babička....růženec??To asi ne,ale něco podobného a taky nosí křížek *1* Já ho tak miluju!! *14* *14*
  • kacka.bedna

    Re: Re: Re: vierovyznanie

    taky jsem to četla a myslím že na tom není nic špatného, je dobře když člověk něčemu věří *3* *15*
  • humanic

    ....NEZAPOMÍNAT....

    NEZAPOMÍNEJTE I NADÁLE HLASOVAT!!Dnes jsem tam byla a dostala sem ho v TOP30 Na 1.MÍSTO TAK A´T MU TO VYDRŽÍ! HLASUJTE NA ÚVODĚ POTOM NA CHART TOP30 A POTOM HITCHART JE TAM ÚPLNĚ DOLE A MÁ MALO HLASŮ...A DE TAM HLASOVAT POUZE JEDNOU! *3* *3* *1*
  • 9margaret9

    Re: Greatest hits tour

    Tak to je fajn, já už taky mám lístky.... Jinkak myslím, že např. Maybe na koncertech nezpívá.... tak uvidíme. Já už se taky strašně těším, ale zároveň mě mrzí jedna věc... Psala jsem si s pár lidma co teď byli v poslední době na jeho koncertech a říkali, že to trvá tak max. hodinu a čtvrt *9* a to je strašně málo... Já bych brala min. dvě hodiny, ale dokázala bych tam stávit i zbytek mého života *14* *14*
  • sonuska

    Greatest hits tour

    jujjj,uz mam lístky-som šťastná.Mimochodom holky,neviete kde by sa dalo zistiť,aké piesne bude spievať na tour?Alebo zaspieva všetky z albumu Greatest hits?Nevíte?
  • pajda83

    Re: Re: vierovyznanie

    jj,dokonce jsem to někde o něm četla.. *14*
  • sonuska

    Re: Re: vierovyznanie

    Aj ja som si myslela.a este k tomu v pesnicke Im your man je v texte že sa modlí k bohu....
  • avatar

    Re: vierovyznanie

    ja si taky myslim ze katolik, kdyz je ze Spanelska, tam je krestanstvi moc silný nabozenstvi *4*
  • 9margaret9

    Re: vierovyznanie

    Já bych řekla, že na sto procent je katolík........Přecejen, pochází ze Španělska a tam víra brána na velkou váhu. Takže katolík (křesťan).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit