Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 9margaret9

    Re: Re: NADPOZEMSKÁ BYTOST

    hezkéééééééé video!!!! *4* *4* *14*
  • 9margaret9

    Re: Re: NADPOZEMSKÁ BYTOST

    to s těmi 100 000-ci fotkami byl předpokládám jen vtip............. *4* *4*
  • kyrstyn

    Re: NADPOZEMSKÁ BYTOST

    Naprosto vám rozumím holky... *14* I ja to tak prožívám, když ho nevidím každy den jsem také jako tělo bez duše!!...jako ryba bez vody...když mi nejde internet a nemůžu se dostat na osobnosti a další jeho stranky jsem naprosto vyřízena, ale naštěstí mám asi přibližně cca 100 000 fotek v mobilu a to mě drží nad vodou!!!...Enrííísek je celé mé srdce, celý můj život, moje krev, dává mi chut se smát a probouzet se do dalšího dne!! *14* říká se nikdo není dokonalý, ale on je!!! jeho hlas,jeho oči,jeho zadek,prostě on celý...a proto mi moje nej kámoška udělala videiko s Enrískem...a tady je odkaz:
    http://www.youtube.co/watch?v=jhEEqy5oSuk
    ...prostě ho MILUJU *14* *14* *14* *14*
  • humanic

    Re: Re: NÁPAD (blbý???)

    Jo,to je moc dobrý...ale já jsem z Vysočiny *9* *3*
  • Re: NADPOZEMSKÁ BYTOST

    musim říct že přesně to samé sem zažívala taky....celou noc se brečela že ho nemůžu vidět..že ho nemůžu držet kolem pasu a být s nim....se o dost mladší než on a to mě taky štve....při hodinách ve škole jsem se vůbec nemohla soustředit..pořád jsem si představovala, jak enríís najednou zaklepe na dveře naší třídy a řekne našemu debilnímu učiteli angličtiny, že musíme odjet....a viděla jsem ty závistivý pohledy....taky mi moc pomoch při těžkých chvílích...když mi bylo smutno a připadala si bezcená........prostě sem si představovala že je můj kluk......byla jsem do něj šíleně zblázněná....MiLuJu Ho!!!stejně jako předtím...jenom s tím rozdílem, že se dokážu soustředit i na jiné věci...naprosto tě chápuuu *3* *3*
  • Re: NÁPAD (blbý???)

    jj super nápad...konečně bych mohla pokecat s někym, kdo je taky velkym fanoukem enrííska....jinak sem z plzenskeho kraje...
  • hannah22

    Re: NÁPAD (blbý???)

    já jsem taky z moravy takže bych dorazila... *1*
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: NÁPAD (blbý???)

    Jasně, čím víc nás bude, tím líp........ *4* *4*
  • kacka.bedna

    Re: Re: NÁPAD (blbý???)

    docela dobry nápad je to.myslím že by to nebyl takový problem já jsem olomoucký kraj tak to není zas tak daleko.třeba nás bude i víc. ale je fakt že ti mladší s tim mužou mít problém.rodiče je asi nepustí.taky mám děti tak vím o co jde *13* *8*
  • pajda83

    Re: NÁPAD (blbý???)

    jj je to velmi dobrý nápad,ale asi ne pro všechny zrealizovatelný...některý děvčata jsou hodně mladší a rodiče je asi nepustí,ale jak tak koukám tak ty jsi moravskoslezský kraj,stejně jako já a pár ostatních odsud,takže já jsem pro,u mě problém nebude,jen si zařídím hlídání.. *1* *1* *1*
  • 9margaret9

    NÁPAD (blbý???)

    Tak jsem tak dostala nápad. I když je mi jasné, že asi bude těžko realizovatelný... Víte, mám takovou otázku... Vy se tady holky tak nějak navzájem znáte??? Napadlo mě totiž (ale musely bychom jednat už v předstihu aby to potom všechno klaplo...), že bychom se třeba někdy o prázdninách mohly sejít někde, kde to bude pro všechny nejvhodnější... Já bych vás všechny strašně ráda poznala. Zkuste zatím jenom říct, jestli byste byly ochotny se někde sejít, a případně kde bydlíte aby se vykutilo i nějaké dobré místo...... *4*
  • pajda83

    Re: Re: Re: NADPOZEMSKÁ BYTOST

    ono jednou příjde i nečekané a enrisek bude pro tebe trošku dál,než je ted,tak jako u mě,nemyslím že je až někde daleko,ale na prvním místě je pro mě rodina,to je má priorita a potom to je už jen enrisek.....a to je krásný.náhodou,můj skoro manžel to bere z rezervou,na koncert se mnou kouká,písničky poslouchá.je fakt,že on raději ozzyho,ale písničky enriho se mu líbí,je tolerantní..a zasnilas ses moc krásně,mě se to líbilo..kdyby to tak každý popsal,to by bylo fajn...ale pokud by to každý popsal tak dlouze jako ty,lze by potom z tho i vydat knížku!!! *1* *1* náhodou,je to fajn a když je toho moc,musí to ven!!jen si člověk musí uvědomit,že pro nás enri není a je to jen naše hvězda,ano jen i když to slovo pro nás znamená hrozně moc!!! *14* *14* *14*
  • 9margaret9

    Re: Re: NADPOZEMSKÁ BYTOST

    Já doufam, že pro mě to taky jednou bude rodina. Hlavně si nechci zkazit nynější vztah. Jak se na to koukám, tak jsem se zasnila dost hluboce, už to tak nebolí *4* Jinak Anna je taky úžasná. A úžasní lidé patří k sobě, takže ať jin to vydrží až do smrti (škoda že musí zemřít) *4* . Ale úžasný+úžasný=2*úžasný, takže si nedovedu představit jaké jednoho dne bude jejich dítko... *4* Ještě že to už nebude naše generace.............
  • pajda83

    Re: NADPOZEMSKÁ BYTOST

    JÁ tak nějak nevím,co k tomu dodat,trošku mi to vyrazilo dech......už ho nabírám!Já si myslím,že všichni co jsou tady,to cítí stejně i když pro mě je na prvním místě rodina a moje tříapůlleté šidélko a potom až enrisek,ale on by to pochopil,ale i tak je on stálou součástí mých snů,myšlenek,iluzí...každý den ho poslouchám,koukám na jeho fotky,videa,které mi spolehlivě dobijí baterky po dalším únavném dnu a jsem ráda,za každou diskuzi o něm,cokoliv,protože i díky tomu jsem našla spoustu přátel.mám vás moc ráda holky!a myslím si,že nejsem sama,kdo tajně doufá,že enrisek konečně jednou přijede k nám,do naší rodný český republiky a my všichni s těch diskuzí se setkáme a snad i enrika uneseme.zrovna ted jsem na něj dokoukala...je nádherný,člověk plný sex apeelu,charisma,ty jeho nádherné oči,zadek,úsměv,anna je opravdu štastná žena...přeji jim to z celýho srdce,nebot jsou krásný pár a je vidět,že se milují... *14* *14* *14*
  • 9margaret9

    Re: Re: NADPOZEMSKÁ BYTOST

    No, taky je se mnou pořád všude... Já vím, je to bláznovství, ale nevím jak z toho ven..... *4* *4*
  • kacka.bedna

    Re: NADPOZEMSKÁ BYTOST

    timto se netrap.jsem na tom podobně.taky mám o něho strach.kam se hnu tam je se mnou alespon v duchu a na fotce.má to i své výhody.nenosí ti štěstí?mně teda jo. *3* a učení ti s nim pujde líp než bez něj.ale znáš to nic se nesmí přehnat.pokud tě to tak trapi tak víš jak zní to přísloví-nic netrvá věčně ani láska k jedné slečně.ale to bys asi nechtěla že?jen tak dál zdravím tě.
  • 9margaret9

    NADPOZEMSKÁ BYTOST

    Já to prostě musím vyklopit, musím se vyzpovídat, ale nevím komu, tak se holky nezlobte, že to tady vecpu vám. Je mi jasné, že to co prožívám, tak nejsem jediná kdo to tak cítí. Vím že u vás je to to samé, ale i přesto... Já prostě Enríska zbožňuju, obdivuju, miluju.......... Není vteřina, že bych o něm neuvažovala..... Je to horší než jakýkoli trest....... Klidně bych šla i na týden na poušť a nějak tam přežívala, jenom kdybych nemusela mít v hlavě pořád to jediné........ I když na druhou stranu jsem strašně ráda že Enrísek existuje, že poslouchám jeho muziku a že se z něj celkově prostě můžu těšit každý den. Den za dnem je to ale horší a horší... V mých myšlenkách je víc a víc, moje srdce už je tak těžké.... cítím jak mi puká.......... *3* Ale vždy to dopadne stejně.... Denně MUSÍM slyšet minimálně 15 jeho písniček, jinak jsem naprosto bez energie, tělo bez duše... Potom jeho fotečky...ty taky musím vidět...strašně mě to dobíjí... Jenže pro mě je nejhorší to, že nejsem schopna naprosto vůbec se věnovat učení, teď, když je to tak důležité....... AAAAAAAHHHHHHH... Tvoří opravdu neskutečnou část mého života........života iluzí, nekonečných myšlenek, stesku a bezesných nocí... Není moje ikona, je moje VŠECHNO... A nevím jak dál, ale NECHCI, nechci se ho vzdát. Vím že jsem asi naprostej blázen, ale je to tak. Tohoto človíčka si už nikdy v životě nebudu schopna vyhnat z mé mysli. Každý den děkuji Bohu za to, že stořil takovouto bytost... Je to on, Enrique, bez koho nemůžu dýchat, ale taky on, kdo mě činí zároveň nejšťastnějším a nejsmutnějším člověkem. Každý den mě však uklidňuje jedna věc.. Žijeme na stejné planetě, dýcháme (stejný) vzduch a žijeme ve stejné době. Ato je věc za kterou nikdy nepřestanu být vděčná.... A to by asi pro začátek mohlo stačit, že??? JÁ HO PROSTĚ ŠÍLENĚ MILUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ENRIQUE, ZŮSTANU TI VĚRNÁ NADOSMRTI.................. Přidejte i svůj svůj příběh, trošičku se vám uleví.......... I když jen na chvilku....Už to totiž na mě zase přišlo - stesk, zmatek v myšlenkách, strach o něj, zimnice......... Teď už ale vážně končím, žádný strach. Děkuji že tady jste holky!!!!!!!!!! MVMR
  • sonuska

    Re: Re: herogirl

    Ja by som bola uplne mimo,keby on stojí priamo vedľa mňa.Ved ani by som mu nevedela povedať ako sa volám.
  • 9margaret9

    Re: herogirl

    Stát s Enrískem na pódiu je sen fakt každé z nás, ale já žiju raději v realitě (bohužel) *9* Stejně kdybych se tam dostala tak bych z toho pódia zaboha nechtěla zeslézt, takže bude lepší když se mi nic takového nepřihodí *14* *14* Ne, samozřejmě bych chtěla... Ale nevím co budu dělat až to tam nějaký holce bude zpívat..... Snad tam nepuknu, a navíc beru s sebou toho svojeho (no, co si budu nalhávat, tak krásnej jako Enrísek NENÍ OPRAVDU NIKDO NA CELÉM ŠIRÉM SVĚTĚ. I když něco málo z něho ten můj bobeš má :-). To byl vtip... *9* Vím že já to nebudu. Už tak se budu těšit tím že budu na jeho koncertě *14*
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Re: herogirl

    tjn...tohle by si přála každá, ale poslední dobou jak tak vždycky jenom juknu na youtubku na některý ty videjka z těch nejnovějších koncertů tak bral i mladý...měl tam jednu 17tiletou *3* tjo..to by bylo fakt parádní, kdyby tam mohla stát jedna z nás...a ještě s tím nejkrásnějším chlapem na světě *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit