Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanic

    ÓČKO

    Viděli jste dneska inbox s Kotkem??Byl tam klip Takin´Back my love a taky tam bylo..jak se dělal..ježiši ten enrísek je tam božsky krásnej..ho fakt žeru!! *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Re: NADPOZEMSKÁ BYTOST

    Opravdu krásný příspěvky!!! Přidávám se do klubu zamilovaných...jeho hlas, jeho pohled i jeho stín...*14*jsou to věci které mě dokáží rozčarovat...je to krásný pocit!!! V každém obchodu do kterého vstoupím slyším jednu z jeho písní(někdy je to i pravda, ale já si to ani neuvědomím, protože ho slyším opravdu všude)...a když vidím jak se někde otevírají dveře, očekávám jeho postavu, jeho tvář, jeho horký pohled...když o něm začnu přemýšlet, nedokážu přestat...vždycky mě musí někdo probudit, ať už je to kámoška, nebo učitelka...když v noci sním, ráno chci rozmlátit budík, ale neudělám to, protože vím, že Enríska budu celý následující den mít v paměti a nebude to jen den, ale možná celé roky...je to moje štěstí!!! Ano, je to pravda...on je prostě dokonalý!!! *14* *8* *4* *14* *14* *14* *14* *14* Mám vás moc ráda a jsem ráda, že vás mám!!!
  • humanic

    Re: Re: Nápad...

    JJ,Praha je pro mě ideální..jinam bych asi nemohla! *9* By jsme mohli jít někam se projít..o všem vklidu pokecat! *1*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: NÁPAD (blbý???)

    Jo, já taky bydlím na Moravě, takže by mi to docela dost vyhovovalo, třeba přímo v Olmiku...ale do Prahy bych taky mohla, jezdím tam na prázky k tetě!!! *3* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: to snad néé!!!!

    Jo to zmaáknem!!! Musíme makat a věřit si!!! A hlavně nezapomenout!!! *14* *14* *3* *1*
  • katys

    Re: NÁPAD (blbý???)

    já jsem z Ostravy
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Re: ??

    jj to by bylo super *1* *3*
  • tyna007

    Re: Re: to snad néé!!!!

    my to zvladnem,hlavne kazdy den kliknout hlas..a snad ho dostanem.. *3* *14*
  • tyna007

    Re: Nápad...

    jake srazy???jsem ted trochu mimo..dlouho sjem tu enbyla mohl by mi nekdo rict oc tu jde???rada bych se taky ucastnila kdyby to slo... *1* *3* *7* *3*
  • tyna007

    Re: Re: pls help

    jezis co to je za kravu za ucitelku..ona asi chce queen nebo co???a podle me by referat nemel byt o tom kdo neco dokazal ale o tom koho mame radi jako zpevaka-enrique..a jestli narazi na to ze enri nic nedokazal,tak at si poslechne bailamos a tahne..dokazal toho hodne a kolik ma oceneni apod.on prodal za tyden nekolik milionu sveho cd..kdyby se ona dala na karieru zpevacky tak neprorazi..take lidi proste nesnasim...stejne ho beztak neposloucha a nema do toho co kecat ta by byla nejradsi kdyby si mela referat na beatles...to ne jako..bych se na ni pekne vysrala...taku ucu bych nechtela mit pro nic za nic... *10* *13* kasli na ni..a obhajuj si svuj anzor..nema do toho co kecat.. *8* *16* *9*
  • 9margaret9

    Re: pls help

    To máš fajn, že máš o něm.... To já když jsem přišla v hudebce s tím že si udělám seminárku o něm, tak jsme se s učitelkou dobře pohádaly... Říkala mi, že by to měl být někdo, kdo něco dokázal... Na to jsem ji řekla svoje a ona mě vyhodila za dveře. Od té doby ji nesnáším.......
  • Re: Re: Re: Re: Re: NADPOZEMSKÁ BYTOST

    Myslela jsem si, že to snad ani není možný ale všichni jsme na tom stejně i já a tímto se přidávám mezi Vás, jestli můžu?
  • pavlabarnova

    nwm

    Když jsem byla menší byl to docela můj oblíbený zpěvák ale ted už mě moc nebere ale je pořád dobrý.Poslouchám ho jen občas a docela zřídka ale mám ho ráda.
  • china

    chjooooooo

    No tak s těma slezinama to je skvělý aš na to že mám matiku mezi 3 a 4!!!!!!!!!!! *9* *9* *9* *9* Musím to vytáhnout *16* *16* Mamka mě jen tak asi nepustí
  • kamik21

    Re: to snad néé!!!!

    taky mě teda naštvali, ale musíme se vážně hodně snažit abysme ho dostaly zpátky na jedničku snad to zvládnem:-)
  • kyrstyn

    Re: Re: pls help

    No tak je to pop .. no a pro jeho hudbu je typicky CIT !!! ...jeho prožívání každeho slova je uplne supr :) ... no ajá bych o tom taky mohla písat hodiny !!! *3*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: ??

    Já tam nejezdím vubec ale kdyby sme se sesli na hlaváku *14* tak by to bylo super *3* ..a pak by sme nekam mohli jíít :)
  • pajda83

    Re: pls help

    no teda,já bych o tom mohla psát hodiny,mám ale ten pocit,že to popsat nejde...pro mě je typický jeho hlas,který je nepřeslechnutelný a jeho zadek a oči,které jsou nepřehlédnutelné,ale hudba,jeho žánr je samozřejmě popík a jeho nezapomenutelné balady.... *14* *14* *14*
  • pls help

    Mám referát na hv o enriqueovi iglesiasovi a máme napsat proč ho posloucháme a jaký má styl hudby a co je pro tu hudbu typické. Moooc proosím poomoozte mi někdo. moooooc díky *4*
  • eliska2

    hlas

    snad enrika dostaneme na první místo já uš jsem hlasovala. A co vy? nezapomente ani jeden den, každý hlas se počítá. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit