Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanic

    honem!

    Ahoj..hele musíme máknout ewa už ho předeběhla!! www.hitparady.estranky.cz *8*
  • kristyn875

    Re: chjo

    jjjjjjj...máš naprostou pravdu *1* *14* *14* *3*
  • kyrstyn

    chjo

    enri přijed k nááááááááááááááááá ááááááááám prosííííííme mooooooooc *14* *14* ...Milujeme tě... *14* ..no nemám pravdu ženy? *1* *1* ...
  • humanic

    Re: Re: Re: koncert

    Hm..tak já tam pudu asi taky možná..pokud mi to teda dovolí!!Musím přemlouvat *1* A myslíte si teda,že enri etě přijede??Do ČR tento rok! *4*
  • sonuska

    Re: Re: koncert

    ja tam idem ale este nemam listky
  • humanic

    Re: koncert

    Ty tam jedeš taky??Tam snad jedou všichni bo co! *9* *9* Tam chci taky jed a to se nebojíte že pak bude mít enri koncert i tady? *1* jÁ SI POČKÁM AŽ ZVEŘEJNÍ TY TERMÍNY A AŽ POTOM SI TY LÍSTKY KDYŽTAK KOUPÍM
  • tyna007

    koncert

    ahoj holky, chtela jsme se zeptat kdo jede na koncert do bratislavy? *3* *1* *3* *14*
  • katys

    Re: Re: koukněte

    Taky si myslím!!! *4*
  • kacka.bedna

    baby

    ahojky .jak se všichni máte.hlavně hlasujte v te hitparádě a i v t.muzic aby enik postoupil mějte se
  • humanic

    Re: Re: CHJO!

    Jéé,tak to je super!!Já bych taky hlasovala a jak ráda mě to i baví,ale mě to nejde..nwm co s tím je! *9* Se snažím něco vymyslet..tak jenom pokračujte!Ať mu to vydrží co nejdéle!Díky! *14*
  • pajda83

    Re: CHJO!

    mě to naběhne v poho a neboj,je první!!já mu dopoledne něco přidala a opět budu v noci ppokračovat! *3* *1*
  • jancap

    AAnnaa

    HMM...Ted sem koukala na to video....mate pravdu je moc krasna...!!!!....a taky bych rekla ze je celkem dost v pohode A namyslena mi ani neprijde....!!!!!!!!!!!a s enriiiskem jim to moc slusi!!!!!
  • pajda83

    Re: koukněte

    jj,dobrý,je krásná.... *1*
  • humanic

    CHJO!

    Ahojky, pls pomocte!Mě nejde ta stránka www.hitparady.estranka.cz jak tam hlasujeme pro enriho..jako naběhne,ale nenaběhne ta hitparáda!!To je blbý..já chci hlasovat nevíte čím to může být??Včera odpoledne to ještě šlo!
  • katys

    Re: koukněte

    vymažte si mezery
  • katys

    koukněte

    http://www.latenightwithjimmyfallon .com/blogs/2009/03/jimmy-plays-beer -pong-with-anna-kournikova/
  • kamik21

    eso

    Ahojky všichni hlasujte taky pro enriqua na www.nova.cz/eso ale jde to jen v sobotu a v neděli
  • kamik21

    Hlasujte pls

    ahojky všichni! hlasujte pls na http://kamikak.blog.cz/0903/4-kolo- hitparady-kamika díky moc za každej hlas (Enrique je tam taky) a odmažte si v tom odkazu tu blbou mezeru
  • pajda83

    Re: Re: Ach jo

    jj,souhlas,no asi nás enrisek moc nemá rád *9* blbý managér,já bych ho propustila,achich jo.snad se příští rok dočkáme!! *3* *3* *14*
  • humanic

    Re: Re: Enrique opět na t-music chart

    JJ,musíme tak se do toho dejme honem!! www.t-music.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit