Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kamik21

    Re: zvlastne

    taky jsem se divila
  • hannah22

    myspace

    Nevíte prosím někdo jak se na myspace dá změnit hlavní profilová fotka?
  • china

    Re: Enrique opět na t-music chart

    JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ *14* *14* *14* *14*
  • sonuska

    zvlastne

    Inak holky,viete co som si uvedomila.Ked bol v pondelok na ocku special s enriquem,tak vobec nehrali piesen escape,pritom tato piesen bola dost uspesna.
  • hannah22

    Re: Žejo??

    už tam je *4* tak pořádně hlasujem!! *1*
  • kamik21

    Enrique opět na t-music chart

    SUPER Enrique je zase v hitparádě tak rychle jsme to teda nečekala tak honem ho všichni podporujte musí bejt úspěšnější než s Away *4* *14* *14*
  • humanic

    Re: Ach jo

    NJ,tak to mi povídej..taky bych chtěla aby přijel..a nejsme určitě sami! *3*
  • humanic

    Re: Kolik max bodu?

    haha..mno já si myslím,že omezený není!! *1*
  • china

    Kolik max bodu?

    Je nák omezený počet bodu na tý hitparádě? Aby se tam nešlo do bilionu. *3* *4* *14* *7*
  • kamik21

    Ach jo

    vy se tak máte já na to můžu zapomenout na ten koncert ach jo proč nemůže přijet do ČR?? *9* *9*
  • monas

    Re: Re: Rada

    JJ už jsem si všimla, ale děkuju *1*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: Re: HONEM!!

    já jim to večer natřu,nebo v noci,to už nehlasuje nikdo a to co nezmákneme ted,jako že já ne,dítě mě nenechá,tak to doženu v noci!! *1* *1* *1*
  • katys

    Vstupenky

    Hurá tak lístky už mám doma.Šlo to úplně jednoduše u nás v pobočce ticketportalu. *14* *14*
  • kamik21

    Re: Žejo??

    jo no hned sem si to rikala kdyz se zminil Bouček na t-music chart o Takin Back My Love tak sem si rikala ze uz to snad brzo hodi do t-music chart
  • Re: Re: Re: Re: Vstupenky

    ja teda nevim ale vem si fakt že na naše zpěváky dáš 1000korun ani nemrkneš ato necestují přes celou evropu jako enik je mi to divne dnes je podvodů plno.
  • humanic

    Žejo??

    Mohli by dát do t-music chart new klip enríska Takin back my love by sme ho určo dostali do top 3!!Žejo?? *1*
  • Re: Re: Re: Re: Vstupenky

    mužem byt rádi že je to levny ale vubec semi to nezdá.dnes je plno podvodu.vem si jen fakt že na naše zpěváky dáš 1000korun vstupne a to nemusi cestovat přez celou evropu.
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: Re: HONEM!!

    Ježiši..já tu ewu tak nesnáším..chjo..no holki musíme mu prostě pomoc..tak honem..každý den aspoň 5000 jj? *1*
  • china

    Re: Re: Re: Re: Re: HONEM!!

    ááááááááááá už ho předhonila!!!!! pomoc
  • china

    Re: Re: Re: Re: Re: HONEM!!

    ... ale mám zdání že ho Ewa dohání! *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit