Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kyrstyn

    Re: Notak..hned teĎ..šup!!

    tak a honem šup šup jedem 3-----2-----1 a teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed *1*
  • humanic

    Notak..hned teĎ..šup!!

    Pls,jestli můžete tak běžte!!Dík! http://www.hitparady.estranky.cz/cl anky/chart-top30/16_kolo-chart-top3 0-ewa-farna_everlife_indy-feat_-clo u
  • katys

    Re: Re: Dotaz

    A jak si je platila???mám celkem strach platit přes net kartou!!
  • katys

    Re: Re: Vstupenky

    Díky holky,Dočetla jsem se že by to šlo i na dobírku,zkusím tam zítra zavolat a domluvit se telefonicky.Jsem z toho na nervy už abych je měla doma!!!! *9* *9* *9* *3*
  • hannah22

    Re: Kdo jede se mnou??

    já bych jela, ale bydlím kousek od Zlína a to je trochu z ruky...
  • 9margaret9

    Re: Dotaz

    No to těžko říct. Taky mi to vrtá hlavou. Ale já už jsem si rezervovala lístky, takže už teď se nemůůůůůůůůůůůůžu dočkat *14* *14*
  • 9margaret9

    Re: Vstupenky

    Mrkni na www.ticketportal.sk a klikni na kolonku jak začít. Tam máš všechny možnosti rozepsané. Můžeš platit kartou, převodem na účet, nebo hotově, když si to jenom zarezervuješ a potom si to vyzvedneš na nějakém prodejním místě. Jenže problém je ten, že když ti to posílají ze Slovenenska, tak by sis tam pro ten lístek musela i zajet, takže docela komplikace. Myslím, že nejlepší je, když si ho necháš poslat poštou. Zaplatíš tak vstupenku a poštovné(80Kč). Platit budeš převodem na účet. Transakce musí proběhnout do 5-ti dnů od data rezervace.
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: Re: ???

    to si děláte srandu???já si myslím,že kdyby jel do prahy do o2 arény,tak by ji vyprodal,ach jo!!chtěla bych vědět,podle čeho mu manažer určuje koncerty,kam pojede a tak,nevíte?má turné po evropě a hodně z evropy vynechal a tím nemyslím jen nás *14* *14* *1*
  • pajda83

    Re: Dotaz

    jj,no to my se divíme všichni a hlavně proč nejede k nám,jsme přece součást evropy!!teda zlstej střed a ten jaksi vynechal,enrisku proč???? *14*
  • pajda83

    Re: Vstupenky

    asi jen kartou nebo potom ne na netu,ale třeba na poště nebo někde v nějakých centrech,kde se prodávají lístky,tak hodně štěstí!! *1*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: Re: Je to pravda??

    teda,tak z toho nemůžu!!a neholí se ještě někde????? *1* *1* *1* *1* i kdyby,já bych ho zbožnovala i bez chlupů!! *14* *14* *1*
  • china

    Re: Re: Film

    No jasně. Už sem tam stím entrem naklikala tolik bodu. *14*
  • katys

    Vstupenky

    nevíte prosím vás někdo jestli se dají zakouput ty lístky i jinak než platební kartou???? *9* *9* *9*
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Re: Re: Je to pravda??

    tak z tohohle jsem fakt dostala výtlem *15* *1* *1* *1* *3*
  • Re: Re: Re: jeee

    to je vtip je sme kecali ale jinak fakt je bozi a to uz vtip neni *4* nam trochu hrablo kdyz sme to psali *1*
  • mischaa90

    Dotaz

    Ahoj všem:-) jsem docela překvapená, že bude na Slovensku, docela jsem doufala, že bude i v Praze:-/ ale co se dá dělat.. do Bratislavy se fakt nedostanu..:-(((((( jen mi přijde divný, že když je to evropský turné, tak že neni třeba v Německu nebo v Rakousku..víte jak to myslim? nebo víte o tom někdo něco?? díky.. fakt bych nerada propásla příležitost.-)
  • misulka111

    Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    bylo to supeer.....chtěla jsem ještě:-).....škoda že to byli jen anglický klipy........ale i tak.....bombáá....on je prostě úžasnej...to ani slovy nejde popsat...ten se prostě poved!! *14* *14* *14* *14*
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: Re: ???

    Tak to je opravdu hodně malinká..to je divný,že tam chce taky vystupovat! *4* *3*
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: Je to pravda??

    Pač to je vidět..když má nějaké volnější triko..nebo když je úplně bez trička..a zvedne ruku.tak jsou tam vidět chlupy *1* *1* Tak nwm! *3*
  • humanic

    Re: Film

    Ahoj..tak to sme určitě všichni rádi,že si se přidala k fanouškům Enríska! *4* Ty asi myslíš dva a půl chlapa..jj,ten dabing se mi tam takynehodil,ale jinak je to krásný díl..zachvíli ho budou dávatn i na nově..je to myslím 24 nebo 23. díl teď nwm přesně..tak se určo koukejte! *1* *14* My ho taky všichni máme moc,moc rádi!A jestli chceš tak ho můžeš podpořit zde : www.hitparady.estranky.cz a potom Hitparada Top 30! *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit