Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sonuska

    Re: Re: Re: Re: ???

    neviem presne ale myslim ze okolo 3 500
  • sonuska

    Re: Re: Re: Je to pravda??

    ako vies ze si podpazusie neholi?
  • terulinkab

    Kdo jede se mnou??

    ahojky holky..bydlí některá z vás na jižní Moravě v okolí Hodonína, chtěla by jet do Bratislavi na koncert Enríska, ale nemá odvoz?? Super..určo mi napiš, protože taťka mě tam nechce vézt samotnou..prý ať si seženu někoho, kdo pojede s náma..tak mi pls napište..díky moc ahojky.. *3*
  • china

    Film

    humanic: já tady sem takový nováček páč Enriho sem ták nák poslouchala ale aš poslední dobou sem se o něj začala víc zajmat. *14* *14*
    Jenom jak si sem dala ten otkaz na ten film to bylo upe boží! Pro takovou roli je Enri jako vystřiženej. Akorát mi ten dabing k němu neseděl. Je to prostě naše kráska a láska *14* *14*
  • humanic

    Re: Re: ..

    nj..to mi povídej já bych taky hned jela..jenom kdybych mohla..chjo!!My máme takovou smůlu! *9* *9* Proč zrovna my??CHJO!!To nám dělá schválně! Nás úplně vynechal..jako kdybychom na mapě nebyli *1*
  • humanic

    Re: Re: jeee

    No..tak to si děláte pr.... ne?Tohle jestli měl být vtip nebo lichotka..tak teda blbá.. *9*
  • humanic

    Re: Re: Re: ???

    Kolik se do tý arény vejde lidí?? Do té Sibamac.. *3*
  • humanic

    Re: Re: Je to pravda??

    Já nwm,ale asi někde na internetu..a hned sem se začala tlemit!! *1* *1* Taková blbost!..nebo že by se snad opravdu holil?? *1* *1* Ale tak podpaží si neholí tak proč prsa,že??To je určo nějaký kec.. *3* *1*
  • kristyn875

    Re: Je to pravda??

    COŽE?? *1* *1* *1* *14* *14* tak to je hustý...to by mě taky zajímalo..kdes to četla?? *3*
  • humanic

    Je to pravda??

    Ahojky,někde sem četla nebo slyšela,že si Enrique holí prsa..aby neměl chloupky *4* Je to pravda? Zdá se mi to divný! *3*
  • 9margaret9

    Re: Re: ???

    Ale jinak, ta aréna v Bratislavě je celkem malá, ne??? Chtělo by to spíš ty Košice,ale to je daleko. A taky se nějak nezaplňujou jak tak koukám........
  • 9margaret9

    Re: ???

    Myslím, že pro žádný. Když si najedeš na stránky www.ticketportal.sk, tak se ti objeví celá aréna a pokud si klikneš na nějaký sektor, tak se ti tam zobrazí i cena. Do Bratislavy je to vždy za cca 1300 nebo za 1650. Takže ty ostatní ceny neplatí, i když červená je označená jako 100 EURO a je tam i červený sektor. Ale mrkni, protože dál přímo v sektoru to už fakt pokračuje s cenou 1650.
  • ???

    Holky to pre ktore sektory stoji listok do bratislavy 3000?
  • Re: Re: Re: Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ktore si nepoznala?
  • china

    Re: Re: Re: pls!

    dík
    ale mě to vždycky šlo uplně normalně, no nevím *7*
  • humanic

    Re: Re: pls!

    no tak to bude asi tím,že tam máž mezery ty musíš vymazat! *3*
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    JJ!!Bylo to fakt super i když přiznám se..že některý sem ani neznala! *1* Ale bylo to super!
  • china

    Re: pls!

    Podle mě to je prostě mnou ale jakej koliv odkaz tady zkopíruju tak mi to nejde najít. *5* *16* *5* *5* *16* *5* *16* *9* *10*
  • china

    Re: Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Konečně za sebou takových nadherných videoklipu a nepletlo se to s něčím jiným ááááááááááááááá *14* *14* *14* *14* *14*
  • pajda83

    Re: ..

    ahoj já bych určitě jela do bratislavy,košice jsou zbytečně daleko a a navíc je to konec světa.tak už nepřemýšlej a kupuj lístky,dokud jsou,já bych jela hned,jen kdyby mi tak někdo pohlídal toho zlobivce.kruci,nemohl to být víkend!to bych hlídání měla..ach jo,to je fakt pech! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit