Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pajda83

    officky

    holky,pojdte se ještě zkusit snažit a moc psát na officky at dorazí k nám!!!možná to ještě zabere,naděje přece umírá poslední a enrisek nám za to stojí,ne?jo a to slovensko stále ještě na offickách není. *1* *1*
  • zuzik117

    Re: Re: pisal?

    Normálně tady přes vzkazy, přezdívku má enrique.i
  • pajda83

    Re: pisal?

    No jo,naše zlatíčko!!Ne,dnes nepsal a já si myslím,že toho má sám docela dost a i když si k tomu počítači sedne,nemůže odepsat všem,takže to chápu že od něj není každý den vzkaz,ale i tak je to hroooooozně moc milý!! *14* *14* *14*
  • amerika

    Re: pisal?

    Jak si s ním píšete????Nemůžu nikde najít odkaz pls pomoc!!!! *9* *9* *7* *7* *9* *9*
  • pisal?

    Ahoj,holky.pozerala som enriqueho profil a mal tam ze poslednu aktivitu vykonal dnes.Chcem sa spytat nepisal nic?aj ja som mu poslala odkaz a zatial neodpisal.Neviem co si mam o tom mysliet.
  • pajda83

    Re: ?

    jo,to nás nějak nechápe více.taky nevím,k čemu to přemlouvání bylo.dnes byl enrisek online,ale vzkazík nám nenechal,ani nevím,zdali pro něj budu hlasovat....ale jo,budu! *1* nerozumím tomu,je fakt,že na offickách stále ještě není to slovensko a tak je možné,že ještě koncíky přibudou,ale.....už si raději nedělám iluze!!asi by to chtělo vyměnit manažéra! *14* *1* *14*
  • lifeisok

    Re: Re: Re: Re: ?

    sorry..ne mezerník,ale enter!
  • lifeisok

    Re: Re: Re: ?

    JJ!Přesně tak s vámi souhlasím! *3* By jako mohl přijed!Tak třeba přijede se uvidí!Zatím pro něj hlasujte..sme ho dostali s kámoškou na 1. a 3. místo tak se přidejte..normálně klikejte myší a potom do tho držte mezerník.je to snažší a rychješí! *3*
  • Re: Re: ?

    No to mi povídejte.se snažíme jak oblbci pro něj všude hlasovat a psát mu na offi aby přijel do ČR a on udělá to,že přijede do Slovenska??To je jako od jeho manažera ošklivý..a enri se nesnažil nepřemluvil ho jak psal!! *8* CHJO!!Se každý rok tak těšim a nidky nic! *9*
  • pajda83

    Re: ?

    jj,kašle na nás!!taky to nechápu ale asi s tím nic neuděláme!!! *9* *9*
  • mischaa90

    ?

    A Praha nic? :-/ to nějak nechápu..:-(
  • humanic

    Super.tak honem!

    Ahojky..už vím ja,enrikovi pomoci aby byl třeba i určitě 1. www.hitparady.estranky.cz a normálně klikejte myší nepřestávejte a potom do toho držte enter až se rozklikáte a potom nemusíte ani klikat,ale jenom držet enter body anskakují rychjec a je to bez práce sama to teď tak dělám a enri má už ode mě 110 000 hlasů..tak se taky přidejtea bude azručeně 1. a během chvilky!! *14* *4* *3*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Vstupenky

    budte rádi že je to levný!!!!já čekala,že to yjde dráž!a podvod to asi nebude!!! *3* *3*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Vstupenky

    to teda je divný *9* no nevim no aby to nebyl nákej podvod nebo něco takovýho *7* ..kdyby ste se s nim někdo fotil tak to dejte na internet *14* at se taky pokocháme:)
  • Re: Re: Vstupenky

    Ahoj a nezdá se vám divný,že ty lístky sou tak strašně levný??Tak levný stání u podia to je fakt divný!To i pussycat dolls měli dražší stání u pódia! *4*
  • terulinkab

    Re: koncert košice

    Ahojky..a lístky do Bratislavy nejsou?? Já bych jela spíš do té Bratislavy??? napište mi pls vzkazík..děkuju!! moc!!:-*
  • pajda83

    Re: koncert košice

    je to k oobjednání lístku,celá hala a podle toho si můžeš vybrat lístky,je to tam do detailů!!! *1*
  • pajda83

    koncert košice

    http://ticketportal.sk/predstavenie _javisko_view.asp?IDPred=750108
  • pajda83

    Re: Re: Re: lístky

    to je asi jedno kam pojedeš,ne?bratislava je blíže,mě by to vyšlo stejně jako do prahy,tak bych to neřešila,ale ty kočice nechápu,je to konec světa,nás opravdu vynechal,to mu asi neodpustím,ale stále ještě doufám!!! *1* *1*
  • sonuska

    Re: Re: Re: Re: Re: lístky

    nie,nie on tu nema vobec tak vela fanusikov ako u vas v cechach.Napr.Z ludi,co ja poznam,a nie je ich malo,ho nepocuva nikto.Vies co chod na lide.cz na diskusiu a tam je jedno dievca sunnySK ma nick myslim a ta ide do kosic a uz ma aj kupeny listok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit