Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Re: lístky

    fakt??Sem si právě myslela, že tam má taky hodně fanoušků *3* a pojedete teda někdo do Košic??
  • sonuska

    pre vsetkych

    Inak,ja byť vami,tak este počkám s kupovaním lístkov,pretože sa mi zdá podozrivé, že tie koncerty na Slovensku nie su este zverejnene na ofi strankach,podla mna sa vybavuju este aj dalsie terminy a mozno je jednym z nich aj prave u vas v Prahe.Takže sa neunahlite,lebo listky na slovensku urcite nebude az taky enormny zaujem. *3*
  • sonuska

    Re: Re: Re: lístky

    No ta rvačka podla mňa ani nebude.Enrique nemá ani zdaleka u nas na Slovensku tak vela fanúšikov ako u vas v Čechách.Ale chcem mat urcite miesto hed pri pódiu.
  • kristyn875

    Re: Re: lístky

    chjo...já jsem spíš chtěla na ten koncert do Košic...a samo bych si vybrala stání...chci na něj vidět...
  • pajda83

    Re: Re: lístky

    samozřejmě stát a stepovat u haly od rána,at si zajistíš místo hned u podia,bude rvačka!!já bych to tak udělala.za to to stojí.bůhví kdy zase přijede.no k vám asi jo,ale na nás čechy nějak kašle!!ach jo!!!! *9* *9* *9*
  • sonuska

    Re: lístky

    ja ešte nie.Ale do Bratislavy idem na sto percent.Len neviem či mám stáť alebo sedieť.Čo by ste mi poradili?
  • kristyn875

    lístky

    tak co holky, kdo z vás už si koupil lístek??
  • sonuska

    Re: Enrisek

    to som si aj ja myslela co som sa pozerala na ine koncerty napr.v anglicku tam stoja tak okolo 3000tisic.Ale uvidime aka bude cena konciku v Bratislave.
  • pajda83

    Enrisek

    nějak na nás dlabe!!i s koncertem i s dopisy!no asi nemá čas!ty lístky jsou v poho,já myslela,že to bude dražší!!!!!! *3*
  • pajda83

    Re: Vstupenky

    http://www.ticketportal.sk/Predstav enie_Sektor_javisko_view.asp?IDPred =750108&ID_Sektor=6504857&IDPar
  • pajda83

    Re: Vstupenky

    Enrique Iglesias


    Enrique Iglesias
    STEEL ARÉNA-Košice

    Dátum/Date, Miesto konania, Place of performance:
    20.5.2009 0 20:00 hod, Steel Aréna, Košice
    Cena/Price: od 35EUR/1054,50,-Sk
  • katys

    Vstupenky

    Začly se prodávat lístky,ale zatím jen Košice a cena taky vcelku jde.Jak si budete pak kupovat ty lístky? *14* *14* *3*
  • monas

    Re: Re: Re: koncert

    Já jedu určitě *15* *15* *3* *14*
  • domca11

    Re: Re: koncert

    Já tam asik pojedu *3* *4* *3* *14*
  • kristyn875

    Re: Re: Re: ,.,.,

    tak zkuste odmazat ty mezery v odkazu.
  • kyrstyn

    Re: Re: ,.,.,

    mě taky neeeee *9* ... *4*
  • katys

    Re: ,.,.,

    nějak mi ten odkaz nefunguje!!! *9*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: Re: hrůůůzza

    díky za souhlasy!!!snad to bude chlapeček a takový fešák jako táta!!! *14* *1* *14*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: Re: Aojky

    NA OFFICKÁCH JE ZALOŽEN ČESKÝ FANCLUB,TAK I TAM A NA MYSPACE!!! *14*
  • pajda83

    Re: Re: koncert

    já bych jela,ale nemá mi kdo hlídat dítě!!blbý!takže jindy!snad v ČR!!!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit