Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kristyn875

    ..

    holky..třeba je to fakt všechno jenom divadlo..třeba to fakt řikaj jenom kvůli novinářum...fakt je to hrozný
  • kristyn875

    Re: Re: hrůůůzza

    aspoň někdo se mnou soucítí...
  • Hruza!!!

    Jj taky jsem to slysela vcera v radiu,že pry ceka na jisto s Annou mimco..Nezbyva nic jineho nez jim to prat..Snad bude nadale pořád zpívat *9*
  • pajda83

    Re: Dělejte!

    no i když budu klikat celou noc,tak to asi nezachráním,je mi líto!!!jonas vedou TO FAKT O MOC!!!! *16*
  • pajda83

    Re: Re: Re: hrůůůzza

    protože mi to psal,dělali si srandu před novináři,ale víš jak,my s nima nežijeme.....co není,může být! *14* *1*
  • Re: hrůůůzza

    jo už jsem to taky slisela je to des *9* *9*
  • kristyn875

    Re: Re: hrůůůzza

    a jak víš, že ne??pls
  • pajda83

    Re: hrůůůzza

    prý ne ale i kdyby přece jen,tak mu to přejte holky!!!!!!! *14*
  • kristyn875

    hrůůůzza

    holky už je to tu zase...kruci mě už to fakt neba...kámoš se koukal na inbox na očku a tam prí ta moderátorka řikala, že zas bude tátou bo co??nwte o tom něco,..že to neni pravda prosím!!! *9* *9*
  • pajda83

    Re: CHJO!!

    no to je od něj hezký!!!! *9* *9* *9*
  • zuzik117

    Re: CHJO!!

    ale vždyť už přece byl na očku "den s... enrique iglesias" , ti jsi pamatuju, bylo to 1. září 2007
  • sonuska

    Re: koncerty

    jj,Pussycat dolls tu tiez mali koncert,ale madonna,beyonce,p!nk tu este neboli,ale hlavne ze sem pride enrique.no zaroven mi je luto,ze sa zatial nechysta k vam,pretoze u vas ma ovela viac fanusikov.Dopriala by som vam to tiez!!!
  • lifeisok

    Re: CHJO!!

    http://ocko.idnes.cz/charizmaticky- zpevak-si-ziskal-divaky-ocka-fkk-/o c_clanky.asp?c=A090316_112428_oc_cl anky_nh
  • lifeisok

    CHJO!!

    Ahoj na ocko.tv píšou,že enrique zatím ČR v plánu nemá!!! *9* *8* To není fér!!Jak nás mohl vynechat!! *9* *16* Ale píšou tam že kvůli nám udělají v pondělí od 21.00h speciál s všechny jeho písničkama..tak se můžem aspoň koukat! *14*
  • humanic

    koncerty

    Ahojky,la eu vás na Slovensku taky měli koncrt Pussycat Dolls že??Tento rok..a nebo madona,P!nk,Beyoncé určo..u vás už byli žejo??Tak nwm proč by neměl enri přijed k nám..když to bere tak trochu popořadě..tak snad jo!!A když ne tak se počká na příští rok aspoń našetřím peníze!! *1* I když bych teda samozřejmě raději teď! *14*
  • amerika

    Re: Čtvrtá verze Takin Back My Love

    To teda není nic moc s Ciarou je to o 100000000000000000 procent lepší *14* *14* *14* *14* *15* *14*
  • amerika

    Oficiálky

    Můžu se vás zertat na oficialkách jak tam najdu profil Enriho???Mocinky díkkk *14* *14* *7* *15*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: Dělejte!

    se mi to tam nedalo celý *1* klikáááááááááááme ewa nemůže bejt 2 !!! *1* *16*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Dělejte!

    šuuuuup klikááááááááááááááá
  • misulka111

    Re: Čtvrtá verze Takin Back My Love

    podle mě je nejhečí ta s Ciarou.....slyšela sem zatím asi jen tři,ale pořád vede... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit