Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kamik21

    Čtvrtá verze Takin Back My Love

    Ahojky všichni! už jste slyšely třetí a čtvrtou verzi Takin Back My Love? tu čtvrtou tentokrát Enrique zpívá s Gabriellou Cilmi ale podle mě byla stejně nejlepší ta první s Ciarou tak jestli jste ji neslyšely tak tady je odkaz http://www.youtube.com/watch?v=wLDO oVUDs94&feature=player_embedded
    je stli tam budou mezery tak si je odmažte A která se vlastně nejvíc líbí vám??? *3*
  • lusicek

    Re: Re: Dělejte!

    Už klikám a hlasuju *3*
  • humanic

    Re: Re: .....................

    JJ,souhlasím mohli by sme se kdyžtak domluvit a pak tam jít společně! *14*
  • humanic

    Re: Dělejte!

    http://www.hitparady.estranky.cz/
  • humanic

    Dělejte!

    Ahojky enri nám spadnul z 1. místa na 3. to ale není možné,že by jenom za jednu noc jonas stoupli o tolik příček a nahráli tam přes 300.000 hlasů..to není možný! *9* *8* *16*
  • kamik21

    Re: Re: Další koncert

    jj přesně tak nám nezbývá nám nic jiného než doufat že třeba přijede *7*
  • Re: .....................

    On určitě přijede ... Když u nás byla Madona,pusycat dolls(dokonce i na Slovensku)teď si nemůžu dál zpomenout,ale bylo u nás hodně ... proč by nepřijel??? 80% šanci nám všem dávám a jistě někdy za život přijet musí ... *14* *15* *1* *1*
  • katys

    Re: Re: 100%

    Je to fajn pocit si číst jeho vzkazy *14* on je prostě úžasnej nechápu jak může být někdo tak,tak to se nedá ani napsat je prostě k sežrání *14* *14*
  • katys

    Re: Re: unos!

    JSEM PRO!!! *14* *3*
  • pajda83

    Re: .....................

    jj dobrý nápad a potom ho unést!!! *14* *14*
  • 9margaret9

    .....................

    Jinak, kdyby tady přijel, tak by bylo nejlepší se někde sčuchnout a vytvořit ještě s dalšími ohromný kotel:-)
  • 9margaret9

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Jo jo, ono je to všechno strašně pěkné...taky tomu vduchu věřím. Ale zkuste se podívat na ty jeho zprávy. Na to že žije v Miami už tak dlouho a angličtina je jeho druhý jazyk, tak tam je celkem dost chyb......... Jinak s tím Slovenskem je to fakt celkem haluz... No nic, musíme jim to přát a jenom doufat, že přijede taky tady k NÁM. Mějte se všichni pěkně!!!
  • pajda83

    Re: 100%

    my to víme,my tomu věřili,je to miláček,teda až na ty koncerty!!! *14* *14* *14*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: Anketa!

    1.ANO 2.ANO 3.ČESKO samozřejmě,proto jsem čech!!!!mě tak nějak o ty penízky nejde,ale s tím eurem máš pravdu!!! *14* *14*
  • pajda83

    Re: Re: Hey!

    no nádherný ale já nějak nevím!!!ale musí přijet!!!!! *3*
  • pajda83

    Re: Další koncert

    super ale já začínám ztrácet naději!!!my chceme prahu!!!!a enrika samozřejmě v ní!!! *3*
  • misulka111

    100%

    holky...asi to už víte ale 100% je to on....ten kdo nám píše.....v cizích zemích se jim to objevuje,nebo si to můžou zvolit,jako anglickou stránku......takže není problém proč by se nemohl zaregistrovat k nám.........je to jasný....... *15* *14* *14* *14* *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Pls!!Pomocte!

    tak sem to dorovnala do 16 300 *14*
  • Jo??PLS

    http://www.enriqueiglesias.com/foru m/default.aspx?cid=354&tid=323428 Zkuste tam etě něco psát..třeba to teda pomůže..i když doufám,že přijede!! *14* *14* *3*
  • humanic

    Re: Re: Pls!!Pomocte!

    Notak lidi pls..pomocte nám!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit