Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sonuska

    .....

    Inak,podla mna ked este ten termin koncertu nie je na ofi stránkach tak sa podla mna vybavuju este dalsie terminy a potom ich tam hodia na ofi stranku vsetky naraz.Tak holky,nezufajte,myslim si ze pride aj ku vam.
  • sonuska

    Re: Re: Re: CO MÁM DĚLAT?

    ved jasne.uplne ta chapem.Ked moze prist do takej diery akou su kosice,tak preco nepride aj ku vam.Ale nezufajte,mozno ze este da dalsie terminy.
  • humanic

    Re: Re: CO MÁM DĚLAT?

    Achjo..tímhle mě pěkně ranil..se mui tam snažíme jkao blbí psát aby přijel do ČR!A on udělá co??Pojede na Slovensko chjo!Ne že bych vám to holki nepřála,ale jako mohl by i sem..se mi chce brečet! *9*
  • humanic

    Re: Re: Dufajte

    Já ho chci taky tady!!N Slovensko mě nepustí i když je to kousek bych tam musela mít příbuzný! *9*
  • Re: Re: Re: my space

    Nemáš zač... *3* *3* *4*
  • pajda83

    Re: Re: my space

    wau!díky no snad to zvládnu!! *3*
  • zuzik117

    Re: Dufajte

    On bude v Košicích a v BRatislavě? Bratislava je ale přece kousek za hranicema, to by neměl být až takovej problém
  • Re: my space

    Když chceš napsat něco o sobě, tak daš na ty líště nahoře profile a pak tam maš ruzný možnosti a ty dáš edit profile a pak už to tam máš co si můžeš vyplnit.... a když tam chceš dat fotku,tak daš zase profile na ty liště ale daš my photos daš to červeny upload photos a pak daš tohle(Upload photos to share with friends and family.
    If you don't see the Upload Photo form below, click here) no a pak dáš browse a přidáváš fotky *3* *4* (ja vim, je to složitý) *3*
  • pajda83

    my space

    holky,jak se na my space přidávaj fotky a píše se něco o sobě?já jsem ráda,že jsem tam zzmákla registracii a jednu fotku,ale dále nevím a jak se tam potom píše,kde se najíždí atd?moc prosím a moc díky!!!! *4* *4*
  • kyrstyn

    Re: Re: Je to jistý?

    doufám že nám o tom aspon napíšou jaký to bylo ! *7* *3* *1*
  • kyrstyn

    Re: Dufajte

    vy se tek mááááte!!!... *9* *1* já ho tady chci taky :(..:-* *14*
  • sonuska

    Re: CO MÁM DĚLAT?

    no tak to ti neviem poradit.Ale poviem ti len tolko,ze enrique nema na slovensku vela fanusikov,cize tie vstupenky nebudu vypredane za tyzden ale podla mna budu volne miesta stale.A este k tomu ma tym duplom,lebo ma koncert aj v kosiciach.Byt tebou tak sa nenahlim
  • pajda83

    Re: CO MÁM DĚLAT?

    lístky se daj sehnat přes net nebo přes poštu,ne?ale v prodeji ještě nejsou!
  • pajda83

    Re: koncert

    asi by bylo fajn,jed na ten koncík jako skupina fans ale já zřejmě nepojedu,nemám hlídání pro malého,kříží se mi tou dobou dovolená osd seégry a přítel jezdí kamionem a doma je jen sporadicky,takže asi noc!!ale kdyby jel do prahy,to by byla jinná! *3*
  • sonuska

    Dufajte

    holky,budte optimisti a dufajte ze enrique pride do prahy.Ved podla mna ked mohol prist do takej diery akou su Kosice,a to enriqueho cena na trhu je dost vysoka,tak dufajte ze pride aj do prahy.Ja som uplne sokovana ze proste ide mat dva koncerty na slovensku to som vobec necakala.Budem vam drzat palce aby prisiel aj do prahy.A nezabudajte,nadej zomiera posledna.
  • kamik21

    CO MÁM DĚLAT?

    Tak ted sem zkoumala ty stránky ty arény a mají to tam napsaný takže je to jistý to Slovensko ale já vůbec neim co mám dělat jestli až budou k prodeji lístky tak co když si je seženu a co když pak pojede najednou do čr co mám dělat ach jo proč nepřijede do česka HOLKY JAK TO UDĚLÁTE VY??? SEŽENETE SI LÍSTKY AŽ BUDOU V PRODEJI NA SLOVENSKO???
  • sonuska

    Re: Re: Re: Re: Re: wooooooooow

    no mozno hej.Ale ja vam budem drzat palce a budem dufat ze pride aj k vam do ciech.JE to iné,ked má koncert v tvojej krajine.ja napriklad keby som mala ist na jeho koncert do prahy tak si to tak neuzivam ako v bratislave.Proste ten pocit ze je v tvojej krajine je neskutocny
  • pajda83

    Re: Ahojky

    ahojky,vítej a pojd k nám!!! *4*
  • pajda83

    Re: Je to jistý?

    no bohužel je !!!!!tady někde je odkaz na ten koncík! *9*
  • kamik21

    Je to jistý?

    Ahoj holky a je to jistý to Slovensko?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit