Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hannah22

    Re: Re: koncerty na slovensku!!!!!

    jj je to pravda ... mrkni na
    http://www.muzikus.cz/novinky/Enr ique-Iglesias-na-Slovensku-zazpiva- sve-nejvetsi-hity~16~brezen~2009/
  • sonuska

    wooooooooow

    JA tomu nemozem uverit.Enrique pride na slovensko.To je ako sen.Bozeeeeee ja sa tak tesim,to je neuveritelne.
  • terulinkab

    Re: koncerty na slovensku!!!!!

    Cože?? Je to pravda?? Podržte mě...omdlívám..hej ty jo..tak jako tam jedu..a bez diskuze. Můj Bože..můj největší sen se mi možná splní..to je na mě moc..já jsem tak šťastná..hej ty jo.. já z toho nemůžu..chce se mi radostí brečet..a řvát JJJJJJJJÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
  • misulka111

    Re: koncerty na slovensku!!!!!

    fkt?...luxus....tam musím přijet *14* vezmu sebou ještě pár kámošek *1* ....ježíš já ho ták moooc žerůů *15* *14*
  • hannah22

    Re: koncerty na slovensku!!!!!

    Fakt?? Tak to je super!! To já tam určitě vyrazím *1* Mám to blíž do Bratislavy než kdyby měl koncert v Praze...
  • pajda83

    koncerty na slovensku!!!!!

    Už se nám to blíží!!!19 a 20.květen jsou dva koncerty na slovensku,jeden v bratislavě a druhý v košicících,ještě nejsou lístky,nic,ale doufejme,že dá i ČR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ *14*
  • humanic

    Re: Re: já už z neho nemůžu!

    JJ,mi ho taky milujem a moc! *14*
  • humanic

    Re: Fakt??

    JJ,je to opravdu on!!To je jeho ifficialy myspace kam chodí on!A píše,ale jenom někdy taky ne pořád..nemá čas! *4* NN,Anna není těhotná už to i mi psal,že si dělá srandu..a na myspace stránkách sem se taky psala lidí jestli je to pravda a není prej! *3* *3*
  • katys

    není tady nádherný!!aktuálně!

    Dneska byl v dalším pořadu,na ofi stránkách je rozepsané kdy kde bude.
    http://www.youtube.com/watch ?v=klmkALHPneU
    ještě tomu tak rozumět. *9* *14*
  • katys

    já taky

    http://www.youtube.com/watch?v=kh79 ukrm254 *14*
  • pajda83

    Re: já už z neho nemůžu!

    no teda!!!!!ale neboj,my žárlit nebudeme ale to manželství ti asi neklapne. *1* my ho taky moooooooooooooooooooooooooooc milujem!!!! *14* *14* *14*
  • kyrstyn

    já už z neho nemůžu!

    Ty jo holky on je tak sladkej co? =o) !!...at sem přijede prosíííííííííííííím!. ..ty jeho oči až je jednou uvidim tak mě to položí!!!=oD *1* ..musíme se snažit a psát mu na MySpace no prostě všude i na youtube k vidoeum *14* ..už sem mu tam taky psala...Miluju ho a nikdy se na tom moc nezměnííí *14* jáá ho chci za manžela *14* *15* *4* ...no tak zase utřu slinu a jdu spinkat tak dobrou holkýýýýýýý *kisses* *14*
  • kyrstyn

    Re: JEŽIŠI!

    *1* tak to je pěknýýýý *14* *3* *15* *1*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: Amsterdam's hit TV show

    tak to je hezký no *1*
  • pajda83

    pomoc

    holky,nějak jsem se na officiálkách zamotala a jsemtam v tom fanclubu u nás czech fans třikrát,můžete mi nějak pomoct at jsemtam jen jednou?a nevíte prosím jak se dostanu na svůj profil tam a změním ho?děkuji za radu!!!!!!! *1*
  • pajda83

    Re: Fakt??

    ANO,VĚŘÍME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!A NEKAŽ NÁM ILUZE!NE,ANNA V TOM NENÍ A JEN NA MYSPACE.COM SI S NÍM NEPÍŠEME.ASI JSME NA NĚJ MUSELY UDĚLAT DOJEM,KDYŽ NÁM STÁLE PÍŠE!!JO,NĚKDO SI UMÍ VÁŽIT FANOUŠKŮ!! *14* *1* *1*
  • Fakt??

    Vy věříte, že si na Myspace s Váma fakt píše Enrique??? Myslím že toho má za celej den dost a kdyby byl ten údaj pravdivej bylo by tam 1000 mailů a on by měl tak na ně náladu....Jinak holčiny, je ta Anna v tom nebo ne? Díky *15*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Amsterdam's hit TV show

    souhlas!!!! *1*
  • Re: Re: Re: Re: TAK JE TO PRAVDA?!

    tos těma psama.......ne nezapomněla.......ale bůh ví jak to bylo.....taky nemám ráda annu ale kdyby s ní nechtěl bejt,tak s ní není.....on enri taky není žádnej svatoušek...
  • humanic

    JEŽIŠI!

    Mám tady pro vás vieo jak enrique potkal při jízdě autem nějaké fanynky a oni mu hodili kondom! *1* http://www.youtube.com/watch?v=fjqMu_ftJMo&feature=channel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit