Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanic

    Honem!! :-)

    Ahojky na enrískovi offi stránky sem dala na forum new nadpis! Czech Fans(We love you) Tak am prosím hodně choďte choďte a pište tam alespoň každý den jednou!!Prosím!!Ať vidí že ho opravdu milujeme!!! *14* *14* Musíme se snažit ještě pořád je šance!Tak se do toho dejte se vší silou!!Prosím *3* *4*
  • humanic

    Re: Re: Amsterdam's hit TV show

    Hm..oni jsou všechny takovéhle pořadi předtočené..to musejí mít perfektně udělané víte co *3* Kdyby se jim to tam nepovedlo..tak to musejí mít předčotené..tohle je už určo starší..já věřím..že to je enrique *14*
  • pajda83

    Re: Amsterdam's hit TV show

    jo jo,jenže nejsou třeba takové ty pořady předtočené a dávají je tak jako u nás?málo co je v tv live,vlastně ani eso ne,nic,vše se předtáčí!!takže se budeme držet asi toho rádia,pro náš dobrý pocitek,ne? *1* *1* *14* *14*
  • katys

    Amsterdam's hit TV show "Life and Cooking"

    Ahojte všimli jste si že Enri byl v neděli v Amsterdamu v pořadu "Life and Cooking".Už jsou na youtube z toho videa.Přitom nám v ten den tady psal vzkaz že jde do rádia u nich v Miami.Tak zas nevím čemu věřit,ale budu se držet té krásné představy že je to on. *14* *14* *3* *3*
  • katys

    Enrisek má nějaký nový kanál

    Čaute na ofi stránkách je nová zpráva,nějaký Enriho nový kanál ma tam dvě videa.
    http://www.kyte.tv/ch/25121 8-enriqueiglesias
    *3* *3* *14* *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: kolik?

    strááááááááášněěěěě
  • pajda83

    Re: kolik?

    určitě hoooooooooodně moooooc!!! *3* *14* *1*
  • pajda83

    Re: Re: Re: omluva

    jo,jo,dvakrát měř a jednou řež.příštzě budu lépe číst! *3* *1* *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: ???

    No to jo teda! *1* Ježiši..to jedině kdybych nemohla usnout! *3*
  • sonuska

    Re: kolik?

    to ja nevim ale jiste vic než na slovensku.Co ja vim tak kolem 3 tisic.
    U nas v tříde na slovensku ho nikdo neposloucha.Nevim proc
  • sonuska

    Re: Re: Re: Re: ???

    fuha to abych ponocovala.
  • humanic

    kolik?

    Kolik myslíte,že tady má enrique v ČR fanoušků??Já vůbec nwm! *9* *3*
  • humanic

    Re: Re: Re: ???

    JJ,musíš se zaregistrovat na www.myspace.com a potom se můžeš přidat k enrískovy přátelům pokud tě přijme..já tam sem..mě vzal *14* No a potom mu můžeš i napsat..a te´d je v Miami teprve 13.30 asi zhruba! Takže enrísek chodí na chat až dlouho to je u nás už půlnoc o 6 hodin sme napřed než u nich..tak si to spočítejte aby bylo třeba 8.00pm u nich tak tady by bylo 2.00 ráno! *1*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: omluva

    taky mi to napsal že si z nich dáli srandu prej nebo co *1*
  • sonuska

    Re: Re: ???

    a to jak?to sa mam nekde zaregisstrovat nebo co?presla som na cestinu krajsi jazyk ako slovencina
  • kristyn875

    Re: omluva

    jóóóó´..moc díky za tak skvělou zprávu *3*
  • humanic

    Re: Notak!Jestli chcete aby přijel!

    JJ,přidejte se!!Vás to nezabije!!Sem tam taky už napsala a navíc máte překladač ne?Tak to není problém www.prekladac.biz
  • lifeisok

    Notak!Jestli chcete aby přijel!

    http://www.enriqueiglesias.com/foru m/default.aspx?cid=354&tid=323320 Jestli opravdu chcete aby přijel tak se trochu snažte ne??Kdo nejste zaregistrovaní tak se tam zaregistrujte není to takový problém ježiši!!Tak šup!!A každý den tam pište! *14* *3* *1*
  • lifeisok

    Re: Re: Hi and Good Morning

    Tak dobře.Překecali ste mě!! *1* Ahoj a dobré ráno!Právě teď je 7.45 hodin ráno a já půjdu na další interview do známého rídia!Už se moc těším!Užijte si den...já si ho teda užiju,protože tady je dneksa krásně!Čau
  • humanic

    Re: ???

    JJ,dá si tam s ním taky občas písnu *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit