Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanic

    Honem!!

    Ahoj já sem dala na forum nadpis aby přijel do české republiky tak pls k tomu dávejte hodně článků!!On to tam prý čte! *14* http://www.enriqueiglesias.com/forum/default.aspx?cid=354&tid=323320
  • pajda83

    Re: podivné

    podivné to je případě,pokud píšete v Čr,ale pokud on psal z Miami,tak nám se asi jeho čas neukáže,ne?Já nevím,já tak nějak začínám věřit,že je to on,opravdu,musím,je to naděje!! *14* *1*
  • pajda83

    Re: Jupí!!

    no já vám zase zklamu,protože Anna těhotná opravdu je!!!!! *3* Přejte jim to,nebudtě zlý lidi!Má jí rád,je s ní štastný,a at je Anna jakkákoliv,my s ní nebydlíme a bulvár si může psát co chce,nevíte jak je to v případě hvězd českého šoubyznysu??Já mám Annu ráda,je krásná,mi opravdu nevadí,takže si myslím,že pokud máte rádi Enrika,tak jedinně s Annou,nebo ne?Tot můj názor!! *7* *7* *7*
  • kyrstyn

    Re: podivné

    To jo no *9* tak já teda fakt už nevim *7* jestli to je on nebo ne.. *5* ...ale jako kdyby to byl on tak je to od něho strašně krásný že myslí na naší ČR *14* *3*
  • katys

    podivné

    Čaute,nezdá se vám ten poslední vzkaz divný,píše v něm že měl těžký den,přitom v Miami bylo tou dobou teprve 15.35hod. *9* tak nevím no. *9*
  • humanic

    Jupí!!

    Ahoj mám pro vás všechny dobrou zprávu..včera sem byla na chatu na těch jeho stránkách a ptala sem se tam jestli je anna opravdu s enriquem těhotná!A víte co mi tam jeden člověk opravdu mile a laskavě a úplně podrobně popisoval??Že opravdu těhotná není..a moc mě vítal že sem z Česka..takže je to v pohodě ne??Sem tak ráda *1*
  • katys

    Re: Good Night!!

    Ahoj,holky já se asi zblázním!!! *14* je to vůbec možné!!Jsem jak ve snu!!! *14* *4* Pořád se mi to nechce věřit,ale ten fakt že to může být fakt Enrísek je šílený.Na vše mi odepíše. *3* *14* *14* *14* *3*
  • pajda83

    Re: Re: Good Night!!

    noje tozlatíčko,mi psal taky a hoodně zpráv,psali jsme si navzájem,ježiši jájsem tak ráda,je to nádherné až se mi z toho chce plakat štěstím!!! *14* *14*
  • pajda83

    Re: Good Night!!

    buenas noches y dulces sueños Enrique *4*
  • kyrstyn

    Re: Good Night!!

    good Night!... *14* and lots of sweet kisses *14* *14*
  • lifeisok

    Re: Good Night!!

    DOUBROU NOC!! Ahoj fanoušci dneska sem měl velice náročný den,měl sem interview v rádiu a proto se teď snažím odepsat na zprávy které ste mi poslali a musím říct,že jich je opravdu hodně.Ale do 11 hodin co du spát to snad zvládnu.Čau a dobrou noc!! tEN ENRIQUE JE FAKT TAK ÚŽASNEJ!!I na nás čechy tak hezky myslí a píše nám i když je unavenej *14* *14*
  • enrique.i

    Good Night!!

    Hey fans, today I had a very hard day .. I had an interview on the radio and it is now trying to write to your messages that you sent me .. I have to say that there are a lot and are not! :-) But within 11 hours of sleep to what you can handle! :-) Bye and good night!
  • humanic

    Re: Koncert

    No to mi povíde,jestli někdy přijede..doufám,že brzy *14* Tak to asi nevydržím a pak mě normálně klepne pepka pač tomu nebudu věřit!Ale musí až po koncertě..abych si to pořádně užila!!A taky budu řvát jako LEV!! *14* *1*
  • humanic

    Re: Prosííím pěkně

    Ahoj,jj jasně přidej se!!Za každo nového člena sme moc rádi!! *3*
  • kyrstyn

    Re: Re: Prosííím pěkně

    Ahojky vííítam tě mezi náááááás *14* *3*
  • pajda83

    Re: Prosííím pěkně

    ahoj,taky tě vítám!§ *1* *1*
  • tyna007

    Re: Re: Koncert

    *15* *1*
  • tyna007

    Re: Prosííím pěkně

    ahoj,určitě ne,vítej *3* *4*
  • Prosííím pěkně

    Holky neva když se k vám přidám? *9* *9* *7* *15*
  • pajda83

    Re: Koncert

    se mnou ne,já se musím statečně držet!!se mnou to švihne až po něm!!! *14* *14* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit