Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kyrstyn

    V ESU

    Enriqu je v ESU *14* jako 2 NOVINKA doufáám že bude na 1.Místě je tam s Klipem Away *14* *14* *14* ten je tak sladkeeeeeeeeeeeeeej *3* *3* *14* asi pošlu sms
  • market.marek

    Koncert

    Holky,jestli tady ten koncert opravdu jednou bude,tak to tam se mnou svihne *15* . *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • POJĎME JEŠTĚ NĚCO PŘIDAT!!!

    Hele, nevím jestli jste teď koukali na jeho oficiálky, ale daří se nám tam celkem dobře. Tak ještě pojďme každý alespoň jednou napsat prosbu, aby přijel i tady do ČR!!! A možná to potom i nějak zabere.............. *4*
  • pajda83

    Re: Re: Málem mrtvola :(

    nápodobně,to bych asi neunesla!!! *14*
  • kyrstyn

    Re: Málem mrtvola :(

    jj četlla sem to v Blesku sem málem vomdlela *5* kdyby se mu něco stalo tak bych strašně brečela *9* *9* *14* ale jeho pilot je 1 *4*
  • Málem mrtvola :(

    Nevim jestli jste o tom věděli... já už to vim asi 3 měsíce... víte že se s nim málem zhroutilo letadlo?četla jsem to na netu... a popisoval jak mu bylo...zachránil ho jeho pilot..mu děkujem ne?
  • amerika

    Re: Re: Re: Hi!

    Jejda on je tááák slaďounkej *14* *14* *14* *14* Když si to tak čtu s otewřenou pusou a sem oprawdu ráda že tohle napsal!!! *14* *14* *3* Je prostě BEST *15* *15* *4* *3* *14* *14* *14* *14*
  • kyrstyn

    Re: Jo!!

    supeeeeeeeeeeeeer *3* *3* krásnéé 2 místo..*yahoo*
  • humanic

    Jo!!

    Ahoj,hele dneska teďka před chvilinkou hráli na Mtv ve World chart express Enríska..ten jeho nový klip s Ciarou a byli na 2.místě!!JJ!! *14*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Re: Hi!

    Aspoň vidíme, že aspoň on má snahu (pokud to je on, vcož tady všechny doufáme) a když nebude moc přijet, tak musí propustit manažera!!!! *3* *1* *3* *1*
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: Re: Hi!

    Joo to musíí přijet a co nekdřív by to byla paráda jej už se těším předběžně,ale ať pak zase nejsme zklamané když nepřijede *9* ale to by nám doufám neudělal *4*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: Re: Hi!

    no to by byla šupa akce!!!!fakt bombovní!jen musí opravdu dojet!! *3* *14*
  • fanynka1010

    Enrique

    This is very lovely and great singer hih sem češka, ale on netak si to tu píšu takto! *5*
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: Re: Hi!

    Nj,já už to taky vidím..a všichni bychom řvali Enrique,Enrique!!!To by byla taková paráda..ježiši..já ho tady chci!!PLS!! *14*
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: Re: Hi!

    Mno to si piš že by byla 02 arena plná k prasknutí a řvali bysme všichni jak najatí tak že by Enrísek řekl že tu má fákt úžasné fanoušky a třeba by tu k nám pak jezdil každý rok nebo aspoň vždycky za dva roky tý jo já už to vidím jaká super atmosféra by na tom koncíku byla ať přijede *14* *14* *14* *3* *3* *4*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: Re: Hi!

    ježiš to je krááásnouškýý *14* *14* ..taky začínam věřit že je to on *14* *14* *3* a o2 arena by byla k prasknutí kdyby přijel ale já bych tam nesmela chybět *1*
  • pajda83

    Re: Re: od enriho

    teda,zvědavec jeden!! *14* *14* díky.no já rozumím střípky,kdyby psal německy,tak by to šlo,jen ten překládač to občas přeloží nějak divně,ale neva!! *14*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: Re: Hi!

    já si myslím že jo,protože by se sjeli fans určitě i z polska,německa ,slovenska..tak to bývá!!já bych křičela jak tygr!!!hlavně at přijede!! *14* *14*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Re: Hi!

    Jasně vyřveme si hlasivky *1* ...... No nevím, to těžko říct, ale myslim si, že by tam bylo rozhodně víc holek než kluků na tom koncertě
  • humanic

    stránka

    Mám tady pro vás stránku,kde se můžete stát také enrique fanouškem! http://www.bomba.cz/hudba/interpret /enrique-iglesias/fanousci/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit