Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanic

    Re: Re: omluva

    Já sem to věděla! *3* *4*
  • sonuska

    ???

    na myspace sa da pisat s enriquem?
  • amerika

    Re: omluva

    Jupíí *15* *15* *15*
  • pajda83

    omluva

    holky,omlouvám se,ale Anna fakt těhotná není,já se asi s Enrim špatně pochopila,probírala jsem si poslední dva dny a dnes mi napsal,že to bylo kvůli novinářům,ale víte jak,co není může být,tak se nezlobte za asi pro někoho špatnou zprávu!!mrzí mě to! *3*
  • Re: Re: Hi and Good Morning

    jj přelož nám to pls..sice tenhle vzak neni tak složitej na přeložení, ale myslim , že nám to určitě vadit nebude když to přeložíš!! ;)
  • pajda83

    Re: Re: Hi and Good Morning

    jak chceš,klidně to přelož teda jestli se ti chce!!já už si to přeložila,ale nějaký překladatel by se nám fakt hodil!!! *3*
  • lifeisok

    Re: Hi and Good Morning

    Ahoj..mám vám ten vzkaz přeložit?Mě už to totiž moc nebaví.to pořád psát *3*
  • enrique.i

    Hi and Good Morning

    Hi and good morning! Right now it is 7.45 am and I am going to do another interview with the famous radio.Much wait! Enjoy the day .. I will definitely be used here because in our country is now just beautiful!Bye!
  • humanic

    hlasujte!

    Hlasujte pro něj tady! www.t-music.cz musí zase postoupit!!
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: Re: Jupí!!

    já se nehádám,to vůbec ne,jen každý má právo na svůj názor,v pohodě.uvidíme,no snad bude z toho malej Enrísek *1* *1*
  • pajda83

    Re: Honem!!

    jj takyjsem přidala,jen ten první se mi nepovedl,ale dobrý!
    *3*
  • lifeisok

    Re: Re: Re: Re: Re: Jupí!!

    No,ale to je divný pač já si s ním píšu už delší dobu na myspacea a když sem se ho na to zeptala..tak říkal,že si prý dělali srandu z novinářů.jako s tím,že se rozešli tak nevím c oje na tom pravdy..se pozná jestli se jim to teda narodí nebo ne..a na offi stránkách anny jsou čerstvé fotky a břicho tam nemá tak si myslím,že to zase jenom vzniklo z toho že si udělali srandu a jak anna jednou měla nějaké to tričko co jí dělalo břicho *1* *3*
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: Jupí!!

    JJ,vlastně ve 4. je no oni to tam psali ale j ási to nepamatuju psal moc rychle *1* Ale podle nich těch 2 těhotná není,ale já se tady kvůli tomu nechci hádat..ať si každý myslí co chce..podle mě není těhotná *3* *3*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: Jupí!!

    já taky na ten chat chodim *5* ..sem se dozvedela zajímavé věci *4* ..prej je enri strašně milej a v Miami sou na nej všichni hodní a dávají mu svobodu!..prej je uplne užasný *14* ..a jestli je Anna těhotná *7* ..no můžem jim to jenom přát *3* ...uvidíme jsestli na konci léta porodí nebo ne *1* ...
  • kyrstyn

    Re: Honem!!

    Tak už sem tam taky napsalaaaaa *3*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Jupí!!

    a anna je ve čtvrtém měsíci!!
  • pajda83

    Re: Re: Re: Jupí!!

    ne,dobrý každý má právo na svůj názor,já jen mu psala,že mám 3 letého syna a že mateřství,je krásná věc a on mi napsal,že taky čekají dítě,takže,ale koukněte na officiálky anny,nebo kdekoliv jinde,já si prostě myslím,že těhotná je.bulvár neřeším,nevěřím tomu,jsou to blbosti.já mu to přeji,teda jim oběma!! *1* *1*
  • humanic

    Re: Re: Re: Jupí!!

    Na www.myspace.com/enriqueiglesias má chat a tam se se jich patal!!A já jim věřím pač oni jsou místní a vědí o tom více než my! *3*
  • humanic

    Re: Re: Jupí!!

    A jak můžeš vědět že je těhotná??Nemáš důkaz a k nám než se dostane pravda tak to je moc dlouiho já sem se tam patal už dvouch místních a jeden mi to stručně pospal,že nemůže být těhotná pač Enrique je pryč a anna v usa a taky že je prý ana ve 9 měsíci a to je teda prý pěkná kravina protože enrique s ní teď nějak vůbec nebyl!!ten druhý mi zase řekl..že si to jenom vymysleli!!Takže buďte vklidu..já teda věřím více těm místním neý Nám!!A bulváru..promiň! *8* *3*
  • humanic

    Re: Re: podivné

    Jo..já tomu taky věřím,že je to on!!My tomu nechceme asi věřit proto pořád špekulujeme jestli je to no nebo ne *3* My tady v Česku máme přece jiný čas..a proto to z Miami mohl psát třeba v 10.00h večer *14* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit