Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: Hi!

    Tak to nejsi sama kdo ho tady zbožňuje!! *14* *14* Hele myslíte si,že kdyby tady měl Enrique koncert v 02 aréně tak že by byla 02 aréna plná??Nebo by tam bylo ještě místo? Ale až tady bude mít někdy koncert..tak musíme moc hodně řvát!! *1*
  • domca11

    Re: Re: Re: Hi!

    Pane jo on je taak slaďoučkýýý taak krásnou zprávu naspal ale doufám že je to on.Já ho taaaak zbožňujuuuuuuuuuuu miláčka kráásného *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • lifeisok

    Re: od enriho

    JJ,já ti to klidně přeložím..takhle když je to napsaný.tak tomu rozumím,ale kdybych měla s někým mluvit anglicky..tak teda nwm..bych mu asi moc nerozuměla!!NWM proč *1* Děkuji za tvou milou zprávu,kterou si mi napsala.Do České republiky bych se také určitě rád podíval,ale to nezáleží na mě.Jsem si jist,že tady v České republice mám hodně milujících fanoušků a jsme moc rád,že mě tímto podporujete.Mám svou kariéru moc rád.A kolik ti vlastně je??A jak se jmenuješ?
  • pajda83

    od enriho

    Thank you for your sweet message .. if it was up to the me.So the Czech Republic would certainly like to see .. but that does not I.I believe that I am sure a lot of loving fans here in the Czech Republic and here for very much that me every day so I coutenance.Me career entertain.A how much you actually are? And what is your name? dokáže to prosím někdo lépe přeložit než ten překládač?trochu mu to nedává smysl,ale je sladký!!! *14* *14*
  • pajda83

    Re: Re: Hi!

    jééééééééééééééé,ta je úžasná,já ho taky moc moc miluji a začínám čím dál více věřit tomu,že je to on!!!! *14* *14*
  • lifeisok

    Re: Hi!

    Je to je super Enrique,teda jestli je to on zase napsal.A tak krásnou zprávu!! *14* Ahoj všichni,já jsem velice rád že mi píšete neustále tak krásné vzkazy a proto sem se rozhodl vás poznat!A proto se budu snažit přemlouvat manažera,aby naplánoval cestu i sem do České Republiky!Mějte se fajn.Čau Enrique.I. No není to nádherná zpráva??Já ho miluju!! *14* *14* *4*
  • enrique.i

    Hi!

    Hi everyone, I am very happy that I ever write so sweet messages.A therefore I decided to find.A you persuade a manager to plan the trip here in the Czech Republiky.Buy yet fine.Bye! Enrique.I.
  • humanic

    mrkněte!

    A toto je ten blog kde to všechno píšou..tady máte odkaz i na nějaké ty fotečky je jich tam dost! *1* http://enrique-singer.blog.cz/rubriky/paparazzi
  • humanic

    Re: dítě! :-(

    Akorád nějak nechápu tu informaci jak dorazili prý do Čech! *9*
  • humanic

    dítě! :-(

    Těhotná Anna Kurnikovová (27)
    26.1.2009 17:02 | Peťa | Novinky a Co se píše......
    Tady je důkaz!
    MIAMI/PRAHA - Exkluzivní fotky paparazzi agentury Southern Press, jež mohou prokazovat skutečnost, že je bývalá tenistka Anna Kurnikovová (27) těhotná (deník Aha! informoval v sobotu), dorazily do Čech!
    Tak pro vás jeden ze série obrázků Rusky s očividně klenoucím se bříškem a vzdouvajícím se poprsím, jako důkaz otiskujeme. Otcem dítěte je samozřejmě zpěvák Enrique Iglesias (33), jenž je údajně už téměř dva měsíce jejím manželem.
    Byť lehce oteklá a kynoucí, září Anna Kurnikovová jako sluníčko a gestem možná dosvědčuje: "Je to tak, jsem v tom!"
  • humanic

    dítě! :-(

    Ahojky tady sem vám něco okopčila ze stránky tak si to přečtěte!!Doufám že to není pravda Krásná Anna je v tom!
    26.1.2009 16:57 | Peťa | Novinky a Co se píše......
    MIAMI BEACH - Jen září. Bývalá ruská tenistka Anna Kurnikovová (27) je ve čtvrtém měsíci těhotenství, otcem dítěte je její přítel, španělský zpěvák Enrique Iglesias (33). I on se už těší...
    Bříško neschová. Svůdná Anna zatím radostnou novinu do světa nevytrubuje, ale vše je jasné. Kurnikovová viditelně přibrala a začala nosit volnější šaty. Dokonce i v obličeji se zakulacuje, výstřih se jí také patřičně zvětšil.
    Vše prasklo během nedávné plavby na jachtě, kde si užívala se svým milým, španělskou zpěváckou hvězdou Enriquem Iglesiasem, jenž ji do jiného stavu přivedl. Na břehu číhal paparazzi, spoušť cvakla. A hned bylo vidět, že Anna je v tom. "Jsem teď strašně šťastná," svěřila se španělským novinářům.
    Kurnikovová se s Iglesiasem sblížila v prosinci 2001 a od té doby spolu spokojeně žijí. Několikrát se sice rozešli, ale hned se zase dali dohromady, protože prý bez sebe nemohou být. Enrique dokonce se svojí láskou natočil videoklip Escape. Teď se samozřejmě blahem tetelí ještě víc. "Hrozně se těším, až budu táta," nemůže se dočkat.
  • lifeisok

    hlásněte!

    Ahojky všem,enrique nám zase spadl v t-music..tak pro to musíme něco udělat ne??Teď když tady s námi je *1* Takže pls www.t-music.cz máte tam možnost se vám po hlásnutí ukáže,že můžete poslat email kamarádovi s tím odkazem aby pro něja také hlasoval!!To kdyžtak všem pošlete! Dík *4*
  • Re: Re: enrique

    jj ať je to pravda !!!pls *14* *14* *14* *14* *14* *9*
  • pajda83

    Re: enrique

    taky mám ten pocit že je to Enrísek a nádherně mě to hřeje. *14* *14*
  • Re: Re: enrique

    jj spíš si mylsim že to je enrís ale nejsem si jistá na 100%!!! *7*
  • humanic

    Re: enrique

    JJ,to s tebou naprosto souhlasím..sice si myslím,že je to enrique podle toho jak se vyjadřuje,ale jestli nn..tak přiznejte pls barvu.lež má krátké nohy! *3*
  • humanic

    Re: překladač

    www.prekladac.biz
  • překladač

    holky nevíte někdo stránky na ten překladač??? *7*
  • enrique

    nu je to trošku divný že se enri zaregistroval na českých stránkách, ale na druho stranu proč ne??třeba mu tu andresu někdo z českých fan. poslal a chtěl jenom zjistit jestli je to pravda bo já nevim...ale určitě je to hezký, že vam na ty sms odpovídaj nemyslíte?? já myslim že jim tam musí psát hodně lidí a ještě vám tak pěkně odpoví!!!
    jestli to je enrísek,tak myslim že je to fakt skvělej človíček a je vidět že mu na jeho fan záleží!!!!!! <3 a jestli ne tak to prosim přiznejte,protože to neni vtipný nás takhle trápit!!! *13*
  • humanic

    Honem!

    Ahojky,tak tady hlasujte pro enrique je moc pozadu! http://www.t-repp.estranky.cz/clank y/hitparada-eise-chart-_-nova-_/_-n ova-_-hitparada-eise-chart-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit