Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kyrstyn

    Re: Enri

    No taky sem na to koukala *5* ale no tak co je mááá rád *1* třeba! *3*
  • katys

    Enri

    Koukaly jste na jeho profil?Myslíte si že by se Enri tady na českých stránkách stal fanouškem pussycatdols a jusina T.???
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: od enriho????

    doufááááááááááááááá
  • lifeisok

    Re: Re: Re: enrisek

    Enrique není v Americe..on je v Miami!! *1*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: od enriho????

    Taky doufám *3* *1* *14*
  • lifeisok

    Re: od enriho

    Ahojky pajdo83,nevím kdy českou republiku navštívím,ale chtěl bych brzy!Ale bohužel o svých koncertech nerozhoduji já.O dalších termínech koncertů budete informováni brzy!Čau Takto sem to přeložila já..sand je to dobře..já angličtinu ovládám celkem v pohodě..studuju totiž jazykovku *4* *3* Ale myslíte si,že je to opravdu on?Není to tak trochu divný??Janě že by se to mohlo stát,ale tak najednou?,Z ničeho nic??Sice psal,že je to kvůli těm vzkazům jak sme mu psali,ale stejně je to nějaké divné *1*
  • pajda83

    Re: Re: od enriho????

    no to je pravda,má managera a ten mu ty koncerty udává a problémje možná v tom,že ten manažér o naší maličké ČR ani nemá ponětí,proto třeba ty hlasy ohledně těch koncertů!!snad to klapne a Enri k nám dojede! *3* *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: Hi

    No já právě nevim *1* *1* a kdyby jo tak je to super ne? *3* *3* ...ty jo že by to psal Enri *14*
  • zuzik117

    Re: od enriho????

    Ahoj pajdo 83, až budu vědět, kdy navštívím Českou republiku, ale chtěl bych okmažitě. Ale já bohužel o svých koncertech neorzhoduju. No a pak že o těch datech budeš informovaná asi na oficialkach...... Teda myslim, že jsem to přeložila srávně, ale docela mi to i dává smysl, pač už jsme asi řešili, že on si ty koncerty neplánuje sám, ale že to dělá někdo za něj ne?
  • pajda83

    enri

    nevím,jestli to je enri nebo ne,ale už jsem mu odepsala no a uvidíme.jo adíky za ten překládač,je to skvělá věc,napsala jsem mu to španělsky,tak snad to zabere!!! *4* *14* *14*
  • pajda83

    od enriho

    Ahoj pajda83! Nevím, kdy do České republiky navštívit, ale já chci rychle! Ale, bohužel, podle mého cocnerts neřekl. O dalších koncertních termínů budou informováni brzy! Nashledanou to je opět přeložená verze!já si ho dala do přátel a napsala mu vzkaz,kdy bude koncertovat u nás a tohle mi někdo,snad Enri napsal!!! *14* *14*
  • pajda83

    od enriho????

    Hi pajda83!I do not know when to the Czech Republic visit, but i want promptly! But I, unfortunately, by my cocnerts not tell .O other concert dates will be informed soon! Bye
  • pajda83

    Re: Re: enrisek

    ono to tak přeložilo,taky jsem na to koukala jak z jara *15* no uvidíme... *1* *1*
  • pajda83

    Re: Re: Re: enrisek

    co ty víš?možná nám zrovna ted píše *14* no ale ta pravděpodobnost je asi hooodně malá,ne? *3*
  • humanic

    Re: Re: Re: enrisek

    Nj,tak třeba špatně spí..mu zkus napsat *3* *4* Já raději nn..moc anglicky neumím! *9*
  • hannah22

    Re: Re: enrisek

    Divný to je, protože třeba teď je Enriqueho profil online a pochybuju, že by Enrique byl teď na netu, protože v Americe mají 5 hodin ráno *1*
  • humanic

    Re: enrisek

    Ten překladač překládá nějak divně ne??Ale ten styl jak píše se mi zdá trochu podobný jako enrique,ale nějak se mi to nezdá! *3* *1* *14* Co by tady dělal??Sice píše,že kvůli tomu jak sme mu psali na ty jeho stránky,ale tak to je divný! *5*
  • pajda83

    Re: Re: Hi

    je to přímo na profilu osobnostech enrique i,zkus si tam najet,já to jen zkopírovala a dala přeložit,já jsem jen další zoufalá fanynka,která čeká,až Enri přijede k nám do ČR *14* *14* *14*
  • zuzik117

    Re: Hi

    WoW *1* , myslíte, že to psal on?
  • kyrstyn

    Re: Překladač

    kuju za překladač... *14* ...taková modní vymoženost *1* *1* ... *3* *15* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit