Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kyrstyn

    Re: Hi

    ??? *7* *7* *7* *1* *1* cooožeee*1* ..už sem si to přeložila...ale co to má znamenat?...Kdo jsi?
    ...
    What does it mean?..Who are you? *1*
  • pajda83

    enrisek

    http://www.enriqueonline.org/ ,koukněte na tohle,stojí to za poslechnutí a navíc je to zdarma,má krásný hlas!!! *14* *14*
  • pajda83

    enrique z profilu

    oficiální stránky na myspace.com, a také proto jsem se rozhodl podívat se na některé z vašich webových stránkách České a jsem narazil na osobnosti.cz .. . Zjistil jsem, že zde a zde jsem velmi mnoho fanoušků zde .. Můžu vám slíbit, že jsem také někdy viděl, jen nevíte, kde dosud! Přesto společně můžeme sdělit www.saynow.com / enriqueiglesias volání je zdarma, ale závisí na operátorovi. Váš českém jazyce je velmi zajímavý! :-) *3*
  • pajda83

    enrique

    Ahoj českých fanoušků, proč říkáte, že tady na vašich stránkách, a to, co jsem dabble.So si clear.When zde sledovat to, co jste mi napsat zprávy .. tak jsem se rozhodl zjistil něco o sobě .. a tak jsem nalezl český page.If máte nějaké otázky .. tak neváhejte se zeptat, napište mi, prosím, ale jinak není rozumět anglicky, ale to je asi jasné, na vás .. nashledanou! *14* *14* *14* to je přeložená odpověd co nám napsal...
  • enrique.i

    Hi

    Hi Czech fans,why you say that here on your site and what I dabble.So you make clear.When here to watch what you write me messages .. so I decided to found out something about you .. and so I found a Czech page.If you have any questions .. so feel free to ask, but please write me otherwise not understand English, but it is probably clear to you .. bye!
  • humanic

    Překladač

    Ahojky,jestli někdo neumíte anglicky a chtěli by ste něco napsat enrikovi tak nebuďte smutní mám tady pro vás překladač *3* Tam si taky překládám věty které psal on a nebo které chci napsat já *4* *3* www.prekladac.biz
  • humanic

    Re: Re: dítě! :-(

    No tak to doufám *3*
  • Re: ještě!!Honem

    prosím porat mi jak !trvá to strqašně dlouho!Quiqueho millllllllllluju a chci ho v praze!!!!!!!!!!!!!!!takže jak?
    dík kdzž odpovíš *7* *14*
  • sonuska

    Re: jé!

    naozaj normalne som tu jeho tvar isla zozrat cez ten monitor
  • sonuska

    Re: dítě! :-(

    to video bolo pridane21.januara/ledna/,a prave vtedy sa vsade zacalo pisat ze je tehotna.Ale aj pred chvilou som bola na jej oficialnej stranke a tam ma fotky ako bola na haiti a vobec nema brucho ani nahodou.Je uplne plocha a chuda velmi.Vsetko okolo jej tehotenstva su len vymysly!!
  • humanic

    jé!

    Ahoj,mrkněte se na toto video..se tam enrísek tváří tak krásně!!http://www.youtube.com/wa tch?v=ItwjzE-Wm0E&feature=related *14*
  • humanic

    dítě! :-(

    Ahojky,tak ono s tím dítětem an tom asi bohužel něco bude! http://www.youtube.com/watch?v=Mjhi S73_zB4&feature=related *10* *8* To snad ne!!
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: Telefon

    Ty jooo ty seš borec když já umim mluvit Německy a néé anglicky *7* *7* *9* to by bylo asi na hovínko *9* ...tak snad si to poslechne vzkaz vod ČEŠKY asi jetě nedostal
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: Re: cislo

    Aha,tak to nwm..s tím ti nepomůžu *9*
  • sonuska

    Re: Re: Re: Re: cislo

    no to hej ale ja mam pausal a uz teraz mam no u nas na slovensku 10 eur mimo predplatenych a keny som este aj enriquemu volala tak by ma nasi zabili,ale strasne by som chcela
  • humanic

    Re: Re: Re: cislo

    Já přesně nwm,ale je to jako celkem drahý *9* Ale je to fakt dobrý *4* Akorád je škoda,že sem to nestihla celý říct *8* *16* Tak tam zavolej ale aby si měla hodně kreditu..pač to dost žere,ale tak ptom si zase kredit koupíš nn??Jednou tě to nezabije *3* *4*
  • sonuska

    Re: Re: cislo

    Kolko to stoji?ja by som mu tam zavolala aj po anglicky povedala.
  • humanic

    Re: cislo

    No můžeš mu i třeba jenom napsat zprávu..ne jenom zavolat..a říká,že když mu tam zavoláš nebo napíšeš..tak by ti prý měl napsat nebo zavolat zpátky nebo co *3* Já sem mu tam volala *14*
  • sonuska

    cislo

    Hoklky,a co dosiahnem tym,ze na tu linku zavolam?to si akoze enrique potom vypocuje alebo ako to je?
  • humanic

    Re: Re: Re: Telefon

    Já sem normálně tam na tom..jak sem mu tam volala!! *8* No to je strašnýá já sem to nedopovídala a navíc sem mluvila česky já sme chtěla prvně mluvit česky a potom anglicky abych zamachrovala,ale teď je to trašný! *16* Pomoc!!http://www.saynow.com/enriqueiglesias Si to poslechněte,nebo raději ne!! *4* Ale je to napsaný,že sem voalla z Miami *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit