Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sonuska

    nadej

    Holky,este stale zije sanca ze enrique pride do ceska,teda mna by potesilo aj keby prisiel na slovensko.Na oficiálnych strankach je napisane ze coskoro budu snad/je tam ze hopefully/pridane dalsie datumy tour po europe.Nadej predsa zomiera posledna!!Tak dufajme ze to vyjde *3*
  • Re: TAK JE TO PRAVDA?!

    Podle mě je to celé blbost..a myslím si, ůže by Enrique nebyl tak hloupej a vzdal se kvůli té krávě kariéry..a kvůli dítěti taky ne!! svou kariéru miluje..
  • Re: Re: Re: Re: Re: TAK JE TO PRAVDA?!

    Ahojky,no tak to doufám,že by se nevzdal své kariéry..by to byla veliká škoda!!Bych mu to nikdy neodpustila!! *8* *9*
  • amerika

    Re: Re: Re: Re: TAK JE TO PRAVDA?!

    Tjn ale holky souhlasim s Jančou má plochý břicho a taky neni tak blbá a nezničí si kwůli dítěti postawu!!!??? *7* *7* A podle mě by se Enríssek *14* *15* *14* nikdy kwůli nikomu newzdal swé kariéry!!!! *14* *14* *1*
  • amerika

    Re: Re: Re: Re: TAK JE TO PRAVDA?!

    Tjn ale holky souhlasim s Jančou má plochý břicho a taky neni tak blbá a nezničí si kwůli dítěti postawu!!!??? *7* *7* A podle mě by se Enríssek *14* *15* *14* nikdy kwůli nikomu newzdal swé kariéry!!!! *14* *14* *1*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: TAK JE TO PRAVDA?!

    No tak se koukněte do novinek !! *5* ...já už fakt nevim *9* ale je to pravda no na těch fotkách má uplne plochý přicho *9*
  • domca11

    Re: Re: TAK JE TO PRAVDA?!

    To je nějaká blbost páč jak říká Janča to by byla fáákt praštěná aby hrála tenis a navíc na těch fotkách jak hraje ten tenis tak nevypadá jak ve čtvrtém měsíci nebo v kolikátém to má vlastně být má úplně ploché břicho takže je to zase nějaký výmysl *3* *4*
  • pelclovajana

    Re: TAK JE TO PRAVDA?!

    To bylo zase kde??? Stejně je to blbost, to by teda byla Anna jó blbá, aby ještě před nedávnem hrála tenis!!! *3* *7* *3* *4* Ale taky bych mu to přála...horší teda pak, kdyby se vzdal té kariéry!!! *9* *8*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Praha

    A navíc se tam zobrazuje jen nějaký devatenáctiletý rusák s tímhle číslem... *3* *3*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Praha

    Hmmm, tak to bude spíš jen někdo, kdo si dal jeho jméno do přezdívky... *3* *14* *14* *3* *4*
  • kyrstyn

    TAK JE TO PRAVDA?!

    ona je fakt těhotná!!!!...konecem léta to porodí!! co když se Enrísek vzdá kariery???.... *9* *9* *9* *9* *9* *9* achjo:(...no ale přeju mu to *5*
  • Re: Re: Praha

    Hale nevim co je na tom pravdy ale moje kamoška prý na inťáku našla icq na enrouška. 375-766-094 *14* *14* *14*
  • sonuska

    blava

    Holky,hlasujte prosim aj za Bratislavu diki moc pls
  • humanic

    hlasujem!

    Musíme hlasovat dál..šup!! http://eventful.com/performers/enri que-iglesias-/P0-001-000007396-2/de mands?page_number=5
  • humanic

    Re: Re: Re: Telefon

    Ahojky,mě to normálně šlo,sem poslíla zprávu a navíc když se mrknete an www.myspace.com/enriqueiglesias tak tam i je že tam telefonuje on a říká že odepíše atd :-) Je to fakt pravda! *14*
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Re: Re: Mimčo

    mně taky...člověk se prostě nedoví pravdu...ale podle mího, ta holka to buďto udělala schválně nebo si o tom přečetla teprve teďkon *3*
  • Re: Mimčo

    no podle mě to pravda není, dívala jsem se na americké noviny a když už se o něčem píše tak jenom v bulváru a v žádném seriózním deníku o tom nic není, myslím si že kdyby to byla pravda tak se o tom píše hodně...
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Mimčo

    No právě to mi na tom přišlo divný, že ona si někde támhle hopká za balonem a neni těhotná a teťko tady zase ta holka napsala, že je těhotná, už mi z toho jde fakt hlava kolem
  • Re: telefon

    já bych tam klidně zavolala, ale myslím si že by to vyšlo hodně draho volat až do USA... *9*
  • pelclovajana

    Re: Praha

    Davám to i do diskuze na Lide.cz ... myslím, že tam teď přibude dost hlasů!!! *3* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit