Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sonuska

    juchu

    tak si to predstavte na bulharskej hudobnej stanici CITY TV uz hraju Takin back my love a je na 5.mieste v hitparade.SUPPPPPEEEEEEEERRRR!!!
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Re: prosííí

    No to mi povídej.... Nejsme určitě jediný, ale jako myslim, že by ho nezabilo, kdyby přijel!
  • kyrstyn

    Re: Re: ČR

    pravda no *1* ...ale jak mu to říct??? *3*
  • humanic

    Re: ČR

    A víte co si myslím já??..Já si myslím,že neví kde je čeká republika nai kolik tady má fanoušků ani jak se mu daří v hitparádách!!A to mě štve..oni se neučejí jako my o zeměpise kde je amerika,španělsko,asie,evropa atd..by jinak věděl kde sme!! *3* *4* *3*
  • kyrstyn

    Re: ČR

    Já si mylim že ví kde je ,ale třeba se mu sem nece !!! *9* *9* ale pěkně mě to štve sem se těšila jak blááázen a zase nic *9* aachjo *5* když sem jezdí Madonna proč by nemohl i Enrísek!!ten je mnohem krááásnější *1* *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: prosííí

    to jo no *1* akorát me mrzíí že tady nebude mít koncert *14* *5*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: prosííí

    *1* Nemáš za co *3* Když se to týka Enriho, tak co by jsme tady pro něj neudělali *14*
  • for XxX

    for XxX to máš asi pravdu *8* *9*
  • ah jo

    ah jo proč tam nejsme i my - turné aha jo *7* *7* *7* *7* *7* *7* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Re: Re: Re: Re: hledáte práci?

    Mám ráda Enriqueho stějně jako vy...,ale on určitě není žádnej svatoušek,jako by ste neznali chlapy.I on neni vyjímka...říká se o něm že LAMAČ DÍVČÍCH SRDCÍ... a navíc je slavnej... takže..já tomu docela i věřim.
  • ČR

    On vůbec podle mě neví co je Česká republika...a nebo jí nemá rád...jedno z toho... *9* *7*
  • kamik21

    Re: Re: TURNÉ

    asi tak taky si to myslím *9*
  • humanic

    telefon

    Ahojky mám takovou otázku!!Už ste někdo volal na to číslo??Je opravdu pravdivé se klidně jukněte na http://profile.myspace.com/index.cf m?fuseaction=user.viewProfile&frien dID=83364077 a na levý straně jak pojedete dolů tak je obdélníček a je na něm enrique a je tam napsáno call Enrique a pod tím (305) 432-9295 a mě se zdá jak tam ti lidi volají i Enrique už tam volal tam něco mluví,ale já mu bohužel nerozumím *9* *10* Tak mi připadá jakoby tam říkala jedna holka já jsem kristin a jsem z české republiky,ale nwm!!Se pls mrkněte a zavolejte mu tam!! *3* *4*
  • kyrstyn

    Re: Re: prosííí

    KUJUUUUU moc *14*
  • zuzik117

    Re: vzkaz

    Mě ty jeho stránky poslední dobou vůbec nefachaj *8* *16* *10* Nevim proč
  • zuzik117

    Re: prosííí

    www.enriqueiglesias.com
  • kyrstyn

    prosííí

    Ahojky holky prosím pošlete mi oficialní stránky na enríska??me tam nějak nejde vlíst *9* kujuuu moc *4*
  • vzkaz

    no já sem se koukala na jeho of. stránky na termín jednoho koncertu,myslim že to byla anglie a dívala sem se do komentářů a tam někdo psal ať přijede do ČR!! *3* ale nevim jestli si ty vzkazy běkdo čte... *9*
  • zuzik117

    Re: TURNÉ

    To nemá cenu....... Pač takovými správami ho bombarduje každej druhej a myslim si, že je ani všechy nečte, pač na to nemá čas *15* ....... Ale taky chci, aby přijel!!!!
  • jancap

    TURNÉ

    Ach to nám Enri dělá naschválllll!!!To nám preci nemuze udelat jede do takovy prd...e sveta do neakyho priblblyho estonska a ruska a k nam nn???ach holky pisnete mu nekdo pls at se snazi prijet i k nam!!!!moe anglictina taj by nerozumel ani mamut tKZE JA NEMUZU










    *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit