Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: telefon

    no já jsem to poslouchala a nepřipadalo mi to, že by ta holka byla z České republiky, říkala že je z Chicaga
  • pelclovajana

    Re: Praha

    Davám to i do diskuze na Lide.cz ... myslím, že tam teď přibide dost hlasů!!! *3* *14* *14*
  • kristyn875

    Re: Re: Telefon

    ono je klidně možný, že to nepujde kvůli tomu, že voláš na ty jejich americký operátory, který ti ty naše nevemou, ale nwm *4* *14* ...samo je to škoda.. *9*
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Mimčo

    mno já osobně si myslim, že je to kec...páč to už je starý a teďkon to tam dala nějaká holka, která si to přečetla v bulváru...a kdyby byla těhotná tak by nehrála tenis...to je docela fyzická zátěž a když si v tom tak potřebuješ být v klidu.. *3*
  • zuzik117

    Re: Re: Mimčo

    No to by mě samozřejmě moc potěšilo, ale jak je rubrika MP3 , tak hned pod ní je nová rubrika Novinky a tom je to napsané, že čekají dítě. Právě, že jsem si myslela, že dítě nečekají, ale tohle mě docela zmátlo, když to tam bylo napsané.
  • kyrstyn

    Re: Telefon

    je!!!sem to zkusila prozvonit a niiiiic se mi ozvalo že se tel. číslo nepoužívá *13*
  • sonuska

    Re: Mimčo

    Jaka nova rubrika?Podla mna ked bola hrat tenis tak nie je tehotna,ved by sa nemohla namahat.Som 100% presvedcena ze nie je tehotna.
  • zuzik117

    Mimčo

    Hele holkdy jak je to teda s tim jejich miminem? Pač jsme tady potom rozebírali, že ho nečekají a teťko nejednou jak jsou tady ty novinky (zase nšjaká nová rubrika), tak je tam napsáno, že ho čekají, tak já už jsem z toho fakt jelen jak to tedy je?
  • sonuska

    Blava

    Holky,prosim zahlasujte aj za Bratislavu.Diki moc
  • Telefon

    Už jste to zkoušeli stim tel.číslem??? *7* A neni to nějaká blbost?...že by Enriq chtěl aby mu všichnííí volali??? *7*
  • Re: juchu

    Docela dobrá zpráva,ale zasloužil by si alespoň do top3 *1* *15* Myslim si že song TAKIN BACK MY LOVE.Bude slavnej jako Can you hear me *3* Nebo spíše Do you know.Ty písničky jsou božííííííí *14* *14* *14* *3*
  • humanic

    hlasování

    Sem vám to ulehčila klikněte na tento příspěveka hned ste na stránce s hlasováním..jenom najděte czech republic,Praguel je tam zatím 39 hlasů :-( Tak hlasujte šup!!Budu kontrolovat *1* *1*
  • humanic

    Re: Re: praha

    Můžete také hlasovat na www.soonggy.estranky.cz sem to tam okopčila!!Tak se může hlasovat i tam.snad to půjde!!Ale musíme hoodně zabrat moc zaostává sem se koukala a hlasovalo asi jenom 38 lidí a jinde hlasujou už přes 900! *16* *8* Tak šup! *1*
  • humanic

    Re: Re: Re: Praha

    kyrstyn: Opravdu si na to klikla??Kdyžtak tak až se tam přihlásíš tak dej tam asi tak zhruba uprostřed máš velkýma písmama napsáno Find events Demand events Community atd...tak dej demand events a pak tam uprostřed vlevo máš napsáno: Demand your favorite performer tak tam vyhledáš enríska a mělo by se ti objevit něco s prag tak na to klikni!!Dík!Snad to pochopíš..a jestli si to uměla tak plomiň! *3* *1* *1*
  • kristyn875

    Re: praha

    tak, já už jsem se taky zaregistrovala... *1* *3* *14*
  • humanic

    Re: Re: Praha

    Tak to je super!!By chtělo aby se tam přihlásili a hlasovali úpa všichni enrískovi fandové!!Ať to stojí zato!!Pak třeba fakt přijede!!Tak honem!!Jestli ho tu chceme..se musíme snažit!! *4* *14* *14* *4*
  • kyrstyn

    praha

    zaregistrovala sem se ZA 4 lidi *1* *1* ..pro enriska všechno *1* *1*

    tak holkýýýýýýýýýý šup všichni...at přijede do prahy:-*
  • kyrstyn

    Re: Praha

    ajoooo ja se upa klepu *1* *1* *1* *1* taky sem hlasovala *14* *3* *3*
  • humanic

    Re: Praha

    Fakt musíte..sem zatím hlasovala jenom já!!To je špatný jeden člověk musíte přimět všechny fanoušky Enrique které znáte aby se tam zaregistrovali a hlasovali pro Prahu to tam nějak najdete..když sem to našla já! *4* Potom třeba přijede,když budeme hodně hlasovat!!JJ??Honem!!Musíme co nejvíc aby nás bylo..každý může pouze jednou! *3* *14* *14*
  • humanic

    Praha

    Ahojky lidičky!!Mám novinku!!Musíte se jít všichni povině zaregistrovat na http://eventful.com/performers/enri que-iglesias-/P0-001-000007396-2 PLS fakt musíte tam normálně se mi objevila otázka jestli chceme aby enrique přijel do Karlovy Vary a když se zaregistrujete tak si můžete sami určit kam chcete aby přijel!Já sem zaregistrovaná jmenuji se Andrejka a já sem dala aby přijel do Prahy tak musíte všichni hlasovat aby přijel do Prahy honem!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit