Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanic

    Re: Tričko!!!

    JJ,díky a ty si budeš dávat jakou fotku?Jen jestli máš hezčí *4* Já nwm jaký se mi líbí všude *1*
  • pelclovajana

    Re: Re: Tričko!!!

    Zadej si do vyhledávače Happy foto, to je bych řekla nejlepší...a mají tam teď slevy!!! Pak si tam stáhneš takej program do počítače a už vybíráš fotky!!! *1* *3* *14* *14*
  • humanic

    Re: telefon

    http://profile.myspace.com/index.cf m?fuseaction=user.viewProfile&frien dID=83364077
  • humanic

    telefon

    Mám oprčavdi jeho telefon nekecám..se můžete mrknout na www.enriqueiglesias.com a tam má příspěvek s telefonáty jak mu tam volají a něco plácaj a je u toho tekefon..tak to pls někdo vyzkoušejte..já neumím anglicky *9* *10* Ale je to vážně pravda (305) 432-9295 !! *14* *14* *14* *14* *14*
  • humanic

    vzkaz

    Ahojík..nevíte jestli by nešlo nějak napsat Enrískovi??Že bychom se domluvili a napsali bysme mu aby přijel taky k nám do ČR *14* *4* Ale ten kdo umí anglicky..by chtělo něco zjisit!Na myspace..tam mám profil..tak tam psal někdo že má Enrique new číslo,ale nwm jestli je pravé..kdo to vyzkouší??305-432-9295 to má být prý ono..ještě k tomu něco napsal:Friend Image Enrique Iglesias has a new phone number. Call Enrique at 305-432-9295 and leave a message.
  • humanic

    Re: Tričko!!!

    Ahoj,a hele kde si chceš objednat ty fotky??Bych si taky chtěla objednat pls napiš *3* *3* *4*
  • humanic

    triko

    Ahojky,kdo si děláte ty trička napište pls jaký foto si tam dáváte a jakou barvu trička a co tam píšete..jestli něco :-)) Díky *3* *3*
  • pelclovajana

    Re: Tricko-pls poradte

    Taky mi to nešlo a asi pět minut před tím, něž sem se chystala vypěnit, tak jsem na to přišla...musíš si u toho trička co se chystáš upravit najet dole pod ním na ikonku INFO!!! Pak jak se ti objeví ta stránka s tím trikem, dáš zase pod jeho obrázkem NAVRHNOUT POTISK, mno a tam už to funguje bez problémů!!!Na té norm. stránce mají neaktivní tu ikonku, proto to nejde!!! *1* *3* Pěkně mě to naštvalo, už sem to tričko mohla mít dávno objednaný!!! *14* *14* *3*
  • jancap

    Tricko-pls poradte

    Ahojky zkousela sem delat si tricko s enriiiskem na natricko.cz ae kdyz si tam dam nahrat vlastni fotku nic mi to nedela ploste nereaguje!!!pls mohli by ste mi nekdo pomoct????muj e-mail je jjany.pokorna-seznam.cz nebo icq:449394756 taky klido pisne na muj profil tady diky moc pls poradte *9* *9*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Tričko!!!

    Hmmm, to bych moc ráda, ale mamka říká, že to asi s tím poštovným bude drahý!!! To tričko samotný stojí něco kolem 450Kč a právě, že nwm kolik je poštovný!!! *7* *3*
  • Re: Re: Re: Tričko!!!

    aha no já myslela že si objednáváš to z jeho stránek, ty jak sou taky na enrique-singer.blog mno ale to neva díky za tip!! ;) taky to zkusim :)
  • peggy20

    i like him

    He is soooooo cute *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: Tričko!!!

    Hmmm, já už se tu hodinu pokouším nahrát designera na netu a on se furt nechce zobrazit...jednou ten počítač asi rozmlátím!!! Už mám ten desing přesně vymyšlenej, mám i vybrané fotenky, ale ještě ten program by se mohl rozjet!!! Ach jo...tak snad už to zítra půjde!!! Jinak zkouším to na těchto stránkách: http://natricko.cz ..., mají největší výběr triček, je to podle mě nejlevnější a ten program je prý taky dobrý(teda pro jak koho :(((), tak se tam koukni, jsou tam i ty ceny!!! *10* *14* *14* *3*
  • Re: Tričko!!!

    jé Jani ty se máš!! napíšeš mi potom kolik to stálo i s poštovným??teda jestli to nedostaneš jako dárek ;),přemýšlim totiž o tom že si ho taky objednám....
  • stránky

    enfííískovo stránky mají nový design...jé to moc pěkný ale velká změna to není :D
  • pelclovajana

    Tričko!!!

    Jsem šťastná, šťastná, šťastná!!! Konečně budu mít tričko s Enrískem...jelikož mám 1.března 15 let, tak mi mamka dovolila, abych si nejdřív vymyslela a následně objednala tričko s Enriho fotenkou a ještě si můžu objednat několik jeho fotek a jednu dokonce ve velikosti 20x30cm!!! Super ne??? *14* *14* *3* *1* *4* *14* *14* *15*
  • pelclovajana

    Re: POSTUP!!

    Jo to je super!!! Hlasuju každý den!!! *3* *14* *14*
  • amerika

    Re: Re: Re: novinka

    Panejo!!!!Ten klip je asi úplně nej pouštim si ho furt dokola!!!!Mocinky jim to sluší!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14*
  • kamik21

    my to dokážem

    přesně tak my ho holky do ty top 5 musíme prostě dostat:-) a společně to dokážem *3* *14*
  • humanic

    POSTUP!!

    Ahoj..tak konečně se nám to povedlo..postoupil sice jenom o jedno místo,ale taky dobrý!!Já to říkala,že na to máme!!Se musíme etě víc snažit abychom ho dostali ještě výš..a výš a výš... *1* *1* Tak šup posílejte hlasujte..všechno co můžete! *3* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit