Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kyrstyn

    Re: Re: novinka

    To teda *14* ...ale jinak ten klip je celej hezkej *14* *14* *14* ho lovuju
  • kapitolka

    Re: novinka

    jj víme a je děsně pěknej:-)
  • humanic

    Re: Re: menšííí anketky :-)

    Já mám od Enrique ráda úplně všechny!!Nejvíc jeho *1* Sem dneska viděla na MTV nějaký festival kde byli smaý celebrity bylo tam miliony lidí..a viděla sem vystupovat Enríska s písní Do You Know *14* Byl fakt krásnej *3*
  • monas

    novinka

    Ahoj nevim, jestli to už víte, ale už je klip na takin back my love na youtubu *3*
  • pelclovajana

    Takin back my love

    A už jste někdo slyšeli TAKIN BACK MY LOVE v rádiu??? Já se musím pochlubit...slyšela jsem ho včera, když jsem byla na lyžích!!! Hráli ho na kiss Morava a taky ta dost často hrají Can you hear me!!! *3* *14* *14* *5*
  • pelclovajana

    Re: menšííí anketky :-)

    Tak já zbožňuju snad všechny, ale tak aspoň ty co si nejčastěji zpívám...Hero, Alguien soy yo, Lloro por ti(nejlépe s Wisin a Yadel), Away, Can you hear me, Miss you(s Nadiyou), Roamer a teď už i Takin back my love!!! Jo a abych nezapoměla...song, který to šílenství s Enrim odstartoval...Do you know??? *3* *14* *14*
  • kyrstyn

    menšííí anketky :-)

    Jakou píísničku od Enrííska máte nejraadší??...
    já osobně ESCAPE A CAN YOU HEAR ME A AWAY
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • humanic

    To je nemožný

    Ahojky,hele to je nemožný aby enrique jak víte byl na 2. místě v t-repp.estranky.cz pořád byl na 2. místě a vedl o hoodně hlasů..ještě včera sem tam dala přes 400 hlasůů..a te´d píšou,že je na 4...to je pěkná blbost!!Běžte raději hlasovat na www.soonggy.estranky.cz *3* *8*
  • pelclovajana

    Re: fuha

    Já Hero dost často vidím na Óčku a myslím, že jsem ho nedávno viděla i na Music box!!! *3* Jinak Away teď vidím snad pokaždé, když zapnu televizi!!! Je to celkem úlet...mám to vždycky dobře načasovaný!!! A taky jsem nedávno viděla Be with you...a s tím jak ho vysílají jsem celkem spokojená, ale opravdu by nebylo naškodu, kdyby jeho superhity hráli o něco častěji!!! *3* *14* *14* *4* *8*
  • humanic

    2.místo

    Ahoj..hele enrique jak určitě víte je na 2. místě v to 10 zpěváků před ním je Zac *10* Tak sem musíme chodit pořád..jasný??A vždy něco napsat,aby sme dohnali Zaca..blbýho!!JJ,a hlasujem..na www.t-music.cz..musíme ho dostat výš..a taky na www.t-repp.estranky.cz ještě pár halsů šup!! *3*
  • kamik21

    Re: t-music

    jj holky hlasujte pls musíme ho dostat dál *3*
  • Re: Re: Re: Re: Je fakt Anna těhotná??

    joooo Miško....dobře ty....máš naprostou pravdu...já vím jak Enriho miluješ a jak moc si annu nesnášela...ale tohle je pravda...!! a sem ráda že mu přeješ štěstí...ptže oni dva si ho zaslouží...myslím si že jim to zpolu moc služí a je hlavní že sou oba šťastní.... *3* tagže tady neplouvejte vám by se taky nelíbilo kdby ste byla Annou a někdo vás tady taghle pomlouval...ste všichni ubohý *9* *13*
  • misulka111

    Re: Re: POMOC:-D

    jo...moc děkuju *1*
  • humanic

    t-music

    Ahoj,pls hlasujte na www.t-music.cz pro Enrique a taky mu posílejte sms pls..musíme ho dostat výš z toho 8.místa *14* JJ??
  • Soutěž

    Ahoj:)hlasujte prosím na http://lenik-a-crazy.blog.cz/0902/s onb-1-kolo pro Danuš:)je to blog o Enriquem tak se jukněte:) www.enriquesinger.blog.cz *14*
  • sonuska

    fuha

    Tak si to predstavte dnes hrali na MTV ADRIA Hero.Ten klip som v telke nevidela snad 5 rokov.Inak,holky dost ma štve že na vela hudobných staniciach vobec nehraju enriqueho starsie piesne,obycajne hraju len tired of being sorry,away a do you know.Prijala by som aj nieco starsie.A na to ze kedysi predal 40 milionov albumov a patri k najuspesnejsim umelcom,jeho piesne pocujem z eteru velmi malo.A to ma dost stve!!!!
  • kamik21

    Re: POMOC:-D

    ahoj ty zatím můžou přidávat jen administrátoři nebo jak se jim říká *4* *3*
  • misulka111

    Re: Re: Re: Je fakt Anna těhotná??

    já si myslím,že když ji Enri miluje a je s ní spokojenej,má štěstí,tak byjste mu ho měli přát,stejně je děsná blbost,že pojedete na jeho koncert,on vás uvidí a vy**re se na annu......prostě budte rádi,že je šťástný a jestli je to s annou nebo s někím jiným, je přeci jedno ne?....hlavně, že tu ženu miluje....a ona miluje jeho......a myslím si, že si vybral docela slušně, protože anna je fakt hezká holka a je mi jasný, že říkáte ,že se k sobě nehodí jenom proto, že po jeho boku nejste vy....podle mě jim to spolu sluší.....asi mě budete za tenhle příspěvek nenávidět....ale až otevřete oči tak to pochopíte!
  • misulka111

    POMOC:-D

    chtěla bych se zeptat jak se přidávaj ty mp3??!!:-D *7*
  • enri

    enrique je krasnej fakt bozi *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit