Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanic

    Re: Re: Re: Telefon

    Tak se nestyď já sem tam už voalla,ale potom se mi to vyplo..sem měla málo kreditu *9* Našla sem ho na www.saynow.com/enriqueiglesias a pak sem si jenom našla předvolbu *3* Vám tam nejdřív chvilku kecá nějaká holka a potom enrique *14* A potom si vyberete jestli chcete mluvit nebo poslat zprávu! *3* Je to fakt jednoduchý,ale drahý no *4* Ale tak co bychom pro enríska neudělali že? *14*
  • hannah22

    Re: Re: Re: Telefon

    Já bych tam i zavolala, ale volání do Ameriky není zrovna nejlevnější... *9*
  • zuzik117

    Re: Re: Telefon

    Já se stydim *1* , kde jsi ho našla?
  • humanic

    Re: Telefon

    mmnt špatné číslo *1* tohle:+13054329295
  • humanic

    Telefon

    Ahoj holki!!Já už normálně vím jak se mu tam dovolat sem to zkoušela a fakt to de jenom tam musíte dát předvolbu!Takže jeho číslo..abyste se mu dovolali..je toto:+13056329295 Fakt to funguje,ale já sem to hned potom típla..pač já em nemocná a hrozně mluvím.takže si neci udělat ostudu!Tak kdo tam zavolá jako první?Který čech to bude??Budeme populární! *14* *4* *3* *14* *4*
  • humanic

    Re: Oficiálky

    JJ,přesně tak já sem mu tam taky už něco napsala *14* *1* Tak se přidejte!!Nic na tom není!!JJ a jak se tady pořád hádáme kvůli tomu dítěti s enrim tak já sem myslela,že anna a enrique už spolu nejsou! *3*
  • pelclovajana

    Oficiálky

    Lidičky, jak to tak sleduju dost se nám rozjíždí přidávání příspěvků na Enriho stránečky!!! Jen tak dál...a ještě víc by to chtělo...zkuste se všichni zaregistrovat a aspoň mu někde do příspěvků napsat: Enrique please, come to Czech republic!!! *3* Nebo tak něco!!! *1* Já se mu tam snažím psát každý den nějaký ten příspěvek a jsem ráda, že mi někteří z vás pomáhají!!! Třeba to i zabere!!! *3* *14* *14* *4* *8*
  • humanic

    Notak nevzdávejte to!!

    http://eventful.com/performers/enrique-iglesias-/P0-001-000007396-2/demands?page_number=4

    Notak nevzdávejte to!!Musíme dále dávat hlasy každý se tam pls přihlašte aspoň 2* ještě máme šanci..budou další termíny..třeba to budeme my..tak šup!!Snažte se notak! *14* *14* *1* *3*
  • kristyn875

    Re: Re: Re: TAK JE TO PRAVDA?!

    jen pro tvou informaci...nemusíš se tu hned do někoho srát za to, že řekl co si myslí, většina z nás tady Annu nemáme rádi a to z toho důvodu, že ubližuje svym chováním Enrimu. Si asi zapomněla jak ho vyhodila z jeho vlastní vily jenom kvůli dvoum psům...a myslim, že Enrimu by to mnohem víc sedělo s každou jinou.
  • Re: Anketa

    tu nezeru v tom odkazu si odstraňtě..
  • Anketa

    http://terunkab.blog.cz/0903/tehotn a

    Řeknite svůj názor a hlasujte v anketě..good blog
  • Re: Tv reklama

    Hej tak to je fakt úžasné..:-D..hej já ho uplně žeru.. *14*
  • misulka111

    Re: Re: TAK JE TO PRAVDA?!

    s prominutím....děláš jako by jsi ho znala odmala a věděla přesně co chce.....pokud je anna opravdu těhotná,nemyslím si že to oba nechtěli.....a jesy se vzdá kariéry kvůli čemukoliv,je to jen jeho volba....i když bych byla asi neštastná ale nic bych s tim neudělala....a nevíc co si dodáváte tím že nadáváte anně......kdyby byl s někím jiným tak odsuzujete tu jinou....a zas byste říkali jak by to slušelo anně a jemu......ty je neznáš,stejně jako já a mnoho ostatních....v tom případě ale nevím proč maš takovíhle debilní kecy....jak můžeš vědět že by se nevzdal kariéry kvůli svej lásce a kvůli svímu dítěti??......navíc..........bej t tebou chovám se slušně....anna ti nic neudělala.....i kdyby s ním nebyla,o tebe by ani koutkem oka nezavadil......nejsme slavný,jsme nic.........enrique žije v úplně jiným světě.....taky bych ho chtěla......ale nic nezazlívám anně.....oni přeci ani neví že existujeme......být tebou zamyslím se nad tím co tu píšeš......
  • zirafaandy

    Re: Re: Re: ČR

    Podle mě teda ví kde je ČR!!! Jako kdyby pocházel z Ameriky tak bych i věřila že to třeba neví ale když je ze Španělska tak to proboha snad musí vědět ne?!? Kdyt nejsme od Španělska tak daleko xD Spíš o náš třeba moc neví,jsme celkem malá země,ale určo ví kde jsme (a jesi ne tak je fakt hodně blbej!!!) *1* *1* *1*
  • pajda83

    nadej

    tio by bylo opravdu bombovní!!!!!! *3* *3* *3* *3*
  • pelclovajana

    Re: nadej

    Mno to by fakt bylo úžasný!!! *14* *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: ještě!!Honem

    To teda musíííme *14* *3*
  • kamik21

    Re: ještě!!Honem

    Ty jo musíme se snažit *3*
  • humanic

    ještě!!Honem

    http://eventful.com/performers/enri que-iglesias-/P0-001-000007396-2/de mands?page_number=4
    Hlasoavlo nás etě málo..tak šup tento odkaz psl rozesílejte všude..ať všichni hlasují..jinak to nemá cenu!!Dík *14* *4*
  • kyrstyn

    Re: nadej

    to Teda doufejme *1* kdyby tady byl hned si kupuju lístky *1* *1* když tak to dalšií termíny dejte na novinky kdyby sem to nák zaspala *15* *15* *15* ...prooosííím at přijede k nám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit