Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: enrisek

    ahoj...taky jsem to poslouchala,ale skoro nic mu nerozumím...mohla bys mi prosím alespoň v bodech stručně napsat,co tam vlastně říká?? *1*
  • pajda83

    Re: REAKCE ENRIQUE.I

    je to zvláštní,ale nemyslíte si,že to co je u nás český blog,je u nich americký blog a tak různě že to tam tak funguje?? *3*
  • pajda83

    Re: Re: New Greeting

    super,jen překládejte,z toho překládače to nějaknedává smysl,ale lepší tak než nijak. *4* no kéž by to byl enrique!!!já mu jdu raději klikat,at se na hitparádě udrží!!! *3* *14*
  • REAKCE ENRIQUE.I

    Já opravdu nechci kazit nikomu iluze (i mě to bolí), ale myslím si, že Enrique má nastarosti spoustu jiných věcí než to, aby psal zrovna na nějaké české blogy. I když by bylo strašně pěkné, kdyby to on byl. Je to SLAĎOUŠ!!! *4*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: Enri

    no teda!!!já mu taky psala,tak snad zase něco pěkného odpoví!!!ale česky to asi nebude!! *15*
  • Re: Re: New Greeting

    nu vypadá to že umíš dobře anglicky..myslíš že bys přeložila i ten vzak na enriqueonline.org?? mylsim že říkal, že mu někdo psal...a že za to děkuje a potom tam ještě běží jeho číslo....nu nevim...moc sem toho nepobrala :D:D nu tak kdyžtak zkus ;) takový stručný obsah :)
  • lifeisok

    Re: New Greeting

    Ahoj fanoušci,já jsem velice rád,že mi píšete tak hezké zprávy a doufám,že vám to vydrží a budete pokračovat v mojí podpoře v českých hitparádách.Sem se informoval a zjistil sem,že se mi tady daří celkem dobře a to sem moc rád.Někdo se mě ptal,jestli dělám na novém cd..tak tuto otázku vám zodpovědět nemohu..protože zatím ani sám nevím!Čau! Takto sem to přeložila já..vypadá to tak,že ty jeho příspěvky pokud tady budu,budu překládat já *1* z toho překladače to nějak nedává smysl!!aLE ŘEKLA BYCH,ŽE TO BUDE OPRAVDU ENRIQUE!!!tO JE SUPER ne!!Ale problém je,jestli enriquq dneska z toho místa kde je spadne..tak se to určitě dozví..chudák! *9* *9* *3*
  • pajda83

    Re: Re: New Greeting

    já psala,že má tady spoustu fanoušků a velkou podporu v hlasování v českých hitparádách,no to je odpověd od toho dotyčného,nevím jestli Enriho?? *3*
  • pajda83

    Re: New Greeting

    Zdravím příznivce, jsem velmi rád, že jsem psát zprávy tak pěkné a doufám, že vás bude držet a bude pokračovat v podpoře mi v České hitparádě. Sem jsou informováni o tom, že to tady dost dobrý .. tak získat like.Anybody jste mě požádal, pokud připravuje nové CD .. a jste odpověď na tuto otázku .. I proto, že nemůže opravdu vědět, ale všechno se dozvědět!
  • enrique.i

    New Greeting

    Hello fans, I am very glad that I write so nice messages and I hope you will keep and will continue to support me in the Czech hit parade.Sem are informed that this place pretty good .. so much to get like.Anybody You asked me if preparing a new cd .. and you answer that question .. because I can not really know, but everything to learn! BYE!
  • pajda83

    Re: Re: TURNÉ

    nekaž mi prosím iluze!! *14* no já vážně nevím kdo to je,možná nějaký blázen,který se tím opravdu baví,ale zase na druhou stranu aspon máme o čem diskutovat,ne?ale stále tajně doufám,že to je enri!! *7*
  • humanic

    Re: Re: Re: Enri

    Já sem si to zkusila jentak pro sebe přeložit,protože z toho překladače to nějak nedává smysl!A vyšlo mi toto:Já bych se také velice rád podíval do české republiky.Nikdy jsem v ní nebyl a říká se,že je to moc krásné město.S hodně památkami.Ale musím říci,že jak si tady s vámi píšu jen ty dva dny...tak se mi zdá,že ste moc kamarádští lidé..to se o američanech říct nedá.Ty umíš také španělsky?Se asi dobře učíš. JJ,píše opravdu moc pěkně..jestli je to on??Možná vážně umí lépe španělsky,ale nwm no..všude mluví spíše anglicky!Bych řekla,že umí oboje skvěle.Sem mu taky napsala a napsal mi se smailíkem,že se něco naučí česky a pak mi něco napíše! *1* *1* Tak sem teda zvědavá..to zjistí prý ze slovníku§ *3* *14* *4*
  • hannah22

    Re: TURNÉ

    Podle mě si z nás jenom někdo střílí a dobře se tím baví *1*
  • pajda83

    Re: Re: Enri

    možná umí lépe španělsky!!no taky nevím,kdo to vůbec píše..ale prostě píše.dejte si ho do přátel a napište mu vzkaz a uvidíte. *3* *4*
  • zuzik117

    Re: Enri

    Taky jsem se divila a když nám to sem napsal v exelntní angličtině tak newim, jak by se dokázal zaregistrovat na česckých stránkách a hlavně proč by se na nich vůbec registroval, když nám sem jednom napíše pár vět
  • zuzik117

    Re: TURNÉ

    No, je to docela dost možný *3* *3* *1* *3*
  • pajda83

    Re: Enri

    pro nás jsou to české stránky ale oni snad mají stránky jinné ne?a pro nás co jsou české stránky tak pro ně by měli být cizí,takže je to možné... *3*
  • pajda83

    Re: TURNÉ

    já nevím kdo to je ale píše stále,já mám druhý vzkaz a zkopírovala jsem ho na lidi na diskuzi,tak koukněte ju? *14* *14*
  • TURNÉ

    Ahoj všem. Hele lidi, nemyslíte, že je to trochu divné? Proč by nám tady Enrique psal a vůbec, třeba si z nás tady jenom někdo dělá srandu a teď se tím baví. Ale jinak, kdyby to vyšlo, tak by to teda bylo fakt něco!!!!!!!!! Nemyslíte????, *4*
  • humanic

    Re: Re: Enri

    No..tak já sem někde četla,že sou s Justinem přátelé a pussycat dolls má prý rád,že sou to prý kočky! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit