Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: wooooooooow

    ¨je já ti tak zááávidim chjo by si mu mohla říct o čr:-*... *7* *14* aby přijel *3* já si vlezu na balkon třeba ho uslyšim *14* *15* asi ne co?...když sem z kolína *1* ....třeba když budu hodně potichu *14* *3* *4* *1*
  • Ahojky

    Ahojik zdravim všechny *4* *4* . Nebude vam vadit, když se k vam přidám, holky?? *3* *4* *4* *4*
  • sonuska

    Re: koncert

    je to iste.pozri si ten link co pisala pajda93,tam na tej stranke je to jasne napisane.Dopriala by som vam aby bol enrique aj v prahe ale rada vas stretnem v bratislave ked pridete aspon spoznam enriqueho fanusikov lebo v mojom okoli ho kazdy neznasa
  • kristyn875

    koncert

    ahojky...jste si OPRAVDU OPRAVDU jisté, že Enri bude mít koncert na Slovensku???na oficialkách nic není...teda zatím...teda lidi ale bylo by to na jednu stranu skvělé, ale nwm jestli bych si tam sama troufla...sice tam mám příbuzné, ale na ten koncík bych byla radši, kdybysme byli třeba jako skupinka lidí, co vy na to??myslíte, že by to šlo??pls
  • Re: Re: Re: Re: Myspace.com

    Andrea Sumara
  • hannah22

    Re: Re: Re: Myspace.com

    hannah
  • amerika

    Re: Re: Myspace.com

    JJ dík už sem na to přišla *15* A holčiny jak se na myspace jmenujete???
  • hannah22

    Re: Myspace.com

    když budeš na myspace.com tak dáš na pravé straně nahoře sign up a tam vyplníš všechno co po tobě budou chtít a měla by jsi být zaregistrovaná, apsoň já sem se tak zaregistrovala...
  • amerika

    Myspace.com

    Ahojík holčiny prosim vás nevíte někdo jak se zaregistrovat na Myspace.com???Zkouším to už docela dlouho a fakt newim *7* *7* *7* *7* *9*
  • hannah22

    Re: Re: Re: wooooooooow

    no já doufám, že to tak drahé nebude...nevím kde bych na to vzala, jsem teď celkem bez peněz, dívala jsem se kolik koncert stojí v Londýně a na naše mě to vyšlo necelých 1400, jenže ono to taky záleží na tom do jakého sektoru to je...pokud chceš lístek někam k pódiu tak to nejspíš může stát i těch 4500,-
  • pajda83

    Re: Re: Fakt?

    http://www.24hod.sk/clanok-72967-En rique-Iglesias-vystupi-v-maji-v-Bra tislave-a-Kosiciach.html
  • pajda83

    Re: Re: Re: koncerty na slovensku!!!!!

    neboj,já ho chci taky vidět,taky to nechápu,možná že ještě dá termín!!musí,není to fér!a já asi taky nepojedu,jsem sice veliká,ale můj partner je kamionák a není věčně doma a zrovna v tu dobu mi jede sestra na dovolenou,takže hlídání mýho tříletýho raubíře neklapne,tak z toho asi nic!! *7* *3*
  • sonuska

    Re: Fakt?

    to mas pravdu a som velmi prekvapena ze tu na slovensku ide mat az dva koncerty.Ale verim,ze pride aj k vam do prahy,budem vam drzat palce aby to vyslo.:)Inak tiez neviem naisto,ci fakt budu tie koncerty,som tiez nikde nenasla nic o tom,ale riadim sa podla pajdy93 a verim jej.
  • pajda83

    Re: Fakt?

    jj koukni na diskuzi na lidé,je tam odkaz,no taky jsem z toho taková nějaká,slovennsko je sice kousek,ale my ho chceme tady!! *1*
  • sonuska

    Re: Re: wooooooooow

    jasne,ze pojdem.uz sa inak tesim.Len som zvedava na cenu listka, lebo napr. v litve stal v prepocte 4 500 korun.
  • humanic

    Fakt?

    A ste si opravdu jistý??PAČ NA ENRIQUE STRÁNKÁCH o tom není nic psaný!!Chjo to není fér.my sme větší než Slovensko..já ho chci taky tady! *9*
  • humanic

    Re: Re: koncerty na slovensku!!!!!

    Já bych tam taky chtěl,ale mě by to nedovolili i když už sem celkem veliká *3* Já ho chci taky vidět!!Prosím a´t přijede i sem..vždyť slovensko je menší..to není fér! *9* *8*
  • misulka111

    Re: wooooooooow

    ačkoliv to nemám zrovna blízko...mamina mi to dovolila *15* *15* *15* .......taky tam půjdeš že jo *7* ...že se vůbec ptám že? *1* ........ježíš já ho tak lafujůůůůůů *14*
  • monas

    Re: koncerty na slovensku!!!!!

    Já tam pojedu taky:) Já se tak těšim *3*
  • hannah22

    Re: Re: koncerty na slovensku!!!!!

    no spíš se podívej na www.muzikus.cz ten odkaz nejde nějak zobrazit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit