Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kyrstyn

    Re: Re: Hey!

    No to je nádherná zpráva! *1* *14* *3*
  • pelclovajana

    Re: Hey!

    Krásný vzkaz a hlavně hodně povzbudivý!!! *14* *14* *4* *3*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Anketa!

    1: Česko
    2. Ano
    3.Ano *3*

    V ČR má určitě o hodně víc fanoušků, proto by mohl přijet letos i sem a počkám si určitě, protože mě za prvé do Bratislavy mamka nepustí a za druhé se to tam dost prodraží, podle kurzu Eura!!! *9* *14* *14*
  • sonuska

    Re: Re: Anketa!

    v cesku ma urcite viac fanusikov,to som si na 100% ista.Ked ja mojim kamoskam poviem ze pocuvam enriqueho tak sa na mna pozeraju ako keby som nebola normalna.s to s tym ze by si myslel ze ste slovenky,to mas uplnu pravdu.
  • hannah22

    Další koncert

    Na Enriqueho oficiálních stránkách je přidán další koncert, tentokrát v Belgii...tak doufejme že se dočkáme taky!!
  • lifeisok

    Re: Pls!!Pomocte!

    http://www.hitparady.estranky.cz/
  • lifeisok

    Pls!!Pomocte!

    Ahojky..já sem enríska vyhoupla na 1. místo a hodně vede..tak mi pls,pls pomocte!Ať taky jednou zvítězí! *4*
  • lifeisok

    Re: Anketa!

    1.Česko
    2.ANO
    3.ANO!!! *14* *14* Já raději počkám nepojedu do Slovenska aby si nemyslel,že to sou všechno slováci! *4*
  • kristyn875

    Re: unos!

    přidávám se *1* *14*
  • kristyn875

    Re: CO MÁM DĚLAT?

    přesně takovej mám taky problém *7*
  • lifeisok

    Re: Re: Hey!

    Ahoj!Právě teď je 10:10 ráno a právě sem vstával.Jsem velice unavený po všech těch interview v rádiu.Moc se těším až začne mé tour.Máte starch že nepřijedu k vám??Tak se nebojte protože budou ještě jiné koncerty..a třeba přijedu i kvám! Mějte se hezky.Čau!
  • zuzik117

    Re: Hey!

    jejky já nemam slov
  • zuzik117

    Re: unos!

    jas jedu! *1* *3*
  • enrique.i

    Hey!

    Hey! Right now it is 10:10 am here and just rise :-) I very tired after all those interviews on the radio! I too am looking forward to starting my tour.A if you fear that you not coming? That is certainly do not have a little concert planen .. so just be coming to you! :-) Have a nice ... bye!
  • humanic

    Anketa!

    Ahojky mám tady pro vás takovou malou a lehkou anketku =D Kde má enrique více fanoušků?Česko : Slovensko Myslíte si že přijede tento rok i do ČR? ANO : NE Pls odpovídejte pouze jednoslovně!!Děkuji!!A opravdu si nemyslím,že by ste měli jezdit do toho Slovenska si potom bude myslte,že to sou všechno Slováci a potom nebude chtít jezdit sem..protože tam bude mít třeba potom více fanoušků..nevyplatí se jenom raději počkat si?? ANO : NE!! *3*
  • hannah22

    Re: .....

    Já mám stejný názor, kdyby byl sjednaný jenom koncert na Slovensku, tak už by byl dávno přidaný na oficiální stránkách Enriqueho...určitě se sjednávají ještě další koncerty, musíme jen doufat že i tady v ČR
  • Re: Re: CO MÁM DĚLAT?

    Nj,tak to ti věřím,že se těšíš kdo by se netěšil,ale já jak odoufám,že přijede taky sem takže se češky neukvaujte a vydržte *1* Když tam pojedme i my češi tak tam bude mít plno a bude jezdit na slovensko a ne sem k nám!!A to přece nechcem..nebo jo?? *4*
  • terulinkab

    Re: CO MÁM DĚLAT?

    ahojky..no tak jako já mám Bratislavu blíž, než Prahu a na ten koncert asi pojedu..mamka mi to dovolila..už mi bude 16, tak co bych nejela..a uplně megálně moc se na Enríska těším.. *14*
  • humanic

    Re: .....

    Tak díky,že nás podporuješ..většina holek,kdyby tam k nim takhle enrique přijel..tak by akorád machrovali!Tak snad máš pravdu a přijede! *3*
  • kyrstyn

    unos!

    takže než bude mít koncert na Slovenska tak ho my češky unesem *1* *1* ..a vlakem pojedem *3* no má někdo lepšíí nápad???... *15* *7* ...nemá no tak vidite *1* ...jedete semnou?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit