Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Je to pravda??

    Tak tohle je gol takovou pitomost jsem neslyšela.nevěřte tomu někteři chlapy nemaj chlupy a enísek patří mezi ně.mimochodem jeto sexy *3*
  • terulinkab

    Re: Re: Re: Re: Kdo jede se mnou??

    nn..bydlím v Čejkovicích, ale přes Hodonín určo pojedeme, páč jsou tam hranice..:-)))
  • china

    Re: Re: Re: Re: HONEM!!

    jo jo pořád se drží na 1. místě!!! *4* *4*
  • pajda83

    Re: Re: Re: HONEM!!

    jj,já popojedu večer,to mám klídek,včera jsem mu dala mocka! *1*
  • humanic

    Re: Re: HONEM!!

    No to taky doufám..mu tam taky budu hlasovat!!! *3*
  • pajda83

    Re: HONEM!!

    ty jo,už mě bolí palec *1* *1* ale je první,snad mu to vydrží do odpoledne *1* *1*
  • katys

    Re: Rada

    Jsou to pobočky ticketportalu,když si na jejich stránkách najedeš na prodejní místa zadáš začínající písmeno tvého města tak ti vyjedou pobočky.platí se tam v českých korunách.Je možno i zavolat pro informace do tech poboček jsou u nich telefonní čísla. *3*
  • pajda83

    Re: Kristyna

    je to miláček,akorát nás zlobí!!!my mu pořád a všude psali a on místo aby přijel do čech,jede na slovensko,ach jo *9* *9* ale jinak tě enrisku milujeme stále a to mocinky moc!! *14* *14*
  • pajda83

    Re: Rada

    ahojky,zkus tady trošku popojet dolů nebo od stránku,už se tam na to někdo ptal,je to tam popsaný!! *4* *1*
  • monas

    Rada

    Ahoj lidi, už jem si koupla vstupenky, ale vůbec nevim, kde si je mám vyzvenout.Přece nepojedu kvůli tomu na Slovenko, abych si je vyzvedla a nejala zas zpátky. *9* Plosím poraďte mi někdo *9*
  • kikca11111

    Kristyna

    enrique je tak nadherny je k sezrani
  • katys

    Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz

    Jsou to pobočky ticketportalu,když si na jejich stránkách najedete prodejní místa zadáte začínající písmeno vašeho města tak vám vyjedou pobočky.platí se tam v českých korunách. *3* *3* *3*
  • Re: telefon

    prosim nemohla bys mi napsat cislo na Enrique ja se tam nemuzu dostat.Predem diky
  • hannah22

    Re: Re: Re: Kdo jede se mnou??

    a ty bydlíš v Hodoníně?
  • humanic

    HONEM!!

    Ahoj je new kolo tak pls honem hlasujte už víte jak aby to bylo rychlé..nejdříve klikat a pak do toho chyťte enter a držte ho pořád a přestaňte klikat a mělo by to nabíhat rychle a bez námahy! www.hitparady.estranky.cz
  • terulinkab

    Re: Re: Kdo jede se mnou??

    ahojky..hm..tak to je škoda..ale tak třeba by to nějak šlo udělat..:-)))
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz

    a kde se to dá přesně koupit??
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz

    Ty lístky jdou koupit i přímo tady u nás v ČR v prodejnách??? To jsem nevěděla.....
  • katys

    Re: Re: Re: Re: Dotaz

    Ahojte tak už si je jdu zítra koupit přímo do prodejního místa u nás ve městě,nemusím nic platit přes net.už se moc těším!!!!! *14* *14* *14*
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: Dotaz

    Ne, kartou ne. Mám je přes to IRSnet centrum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit