Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • domca11

    Re: Re: Re:humanic

    Andy prosím napsala bys mi prosím třeba do vzkazů na můj profil tvůj mail já bych se tě chtěla na něco zeptat ale jestli nechceš tak nemusíš já tě nenutím *4* *4*
  • Re: Re:humanic

    a nevies nic o nejakom koncerte enriqueho v cechach alebo na slovensku? ked ich tak dobre poznas jak hovoris
  • Re:humanic

    Jasně, já věřím tomu, že kdybych se s nimi naznala, a někdo by sem napsal, že se s nimi stýká, tak si pomyslím to samé. Ale věř tomu, že nemám potřebu abys mi věřil(a), prostě je to tak.
  • humanic

    Re: NEBUĎTE HLOUPÍ!!!

    JJ,jasně!!To ti tak strašně závidím,že se s nima vídáš..škoda,že to není pravda!! *1* Ty žvanile!
  • Re:sonuska

    Ne, příbuzní nejsme, ale poznali jsme se přes jednoho společného známého.
  • Re: NEBUĎTE HLOUPÍ!!!

    a kde ich stretavas?vy ste nejaki pribuzni?
  • NEBUĎTE HLOUPÍ!!!

    Zdravím. Chci říci jen jedno všem, kteří mají potřebu neustále řešit, pomlouvat a zpochybňovat Enriquovy vztahy s Annou a ostatními. Osobně mám minimálně jednou do roka to štěstí, že s těmito dvěma človíčky strávím nějaký čas. Mohla bych říci, že už je znám celkem dobře, a proto mám vzkaz pro všechny: ,,Přestaňte už, prosímvás, řešit takovéto věci, Anna je v reálu velmi milá a ti dva se doopravdy milují. Vaše problémy s Annou jsou pouze v tom, že jí to nepřejete. Kdyby to bylo naopak a Enrique vy chodil např. s Nadyiou nebo Cairou, tak to obrátíte i proti nim!!!'' *13* *13*
  • Re: Re: Re: Re: Evropa

    chjo janco ...ty budes asi teplej kdyz ho mu mullujes *3* *8* ze jo? *9*
  • humanic

    Re: Další termíny

    Tyjo!!Si ze mě dělá srandu nn??Všude kam jede tak už určitě byl!!A k nám kde v životě za celý ty léta co zpívá,nepřijede!!Už mě s tím štve a to ho mám ráda!! *10* *9* CHJO asi se málo modlíme *1* *1*
  • Re: Další termíny

    musíme doufat holky..jednou sem přijede..musíme doooouuuuuufffattt..a já tomu věřím..láskuju tě Enri..a přijeď pls.. *14*
  • kamik21

    Re: Re: Další termíny

    jj to je *9*
  • kristyn875

    Re: Další termíny

    taky sem teď koukala...to je od něj pěkně hnusný..v Belfástu už byl a neni to tak dlouho!a nás se zase zapomnělo...to je hrozný... *9*
  • kamik21

    Další termíny

    Ahoj tak už jsou na jeho oficiálních další termíny 11.5 Belfast Velká Británie přitom tam už byl
    *9* a eště 12.5 Dublin Irsko
    a my zase nic *9*
  • Zuzka.s.

    Enrique je nej nej nej nejhezčí chlap na celým světě a skvěle zpívá *4* *4* *4*
  • pkd

    pre chjo alias pkd,ty mas starosti s enriquem az tak ho nemilujem mam rada iba jeho pesnicky pre mna je zajko usko,radsej nieco solidne ako je hansi hinterseer,ten je stale sarmantny ale zas nevie bohvie ako spievat,andre rieu je pre mna maly mozart....toho tiez velmi zboznujem ale jeho koncert je pridrahy...staci mi z telky...zeby som na niekoho zabudla *7* na pana jana *8* ako by som mohla na valentina prajem vela lasky aj k pesnickam... *14*
  • humanic

    soonggy hitparáda

    Ahojky všichni,na stránce www.soonggy.estranky.cz je 1.kolo hitparády je tam i Enrique tak deme hlasovat??!!..honem povinný!!Je to v MENU soonggy hitparáda!! *1* *4*
  • zuzik117

    Re: Re: ch jo

    No já mu taky přeju, aby byl šťastnej, ale s Annou se jednou něco semele a šťastnej teda rozhodně nebude když vidim jak se k němu chová! Ale Nadiya nebo Ciara by se k němu fakt hodili víc *3* *14*
  • kamik21

    Re: ch jo

    Já se v tom taky nevyznám tak těžko říct ale myslím si že spíš jsou spolu ale hlavní je aby byl šťastnej tak estli jí má rád a ona jeho tak ať jsou spolu mys tím nic nenaděláme já mu přeju aby byl šťasnej *3*
  • ch jo

    nevíte jestli je s tou annou nebo není? já už v tom mám úplný zmatek *7* .... no měl by se na ni konečně vykašlat. Třeba taková Nadiya nebo Ciara *3* v těch klipech jim to úplně slušelo *3* ... , ale aby to špatně nevyznělo nemyslela jsem švédskou trojku *1*
  • zuzik117

    Re: nejhesčí chlap na světě

    No bohužel s polu už zase nejspíš jsou *16* *8* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit