Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kristyn875

    Re: Miami

    já tomu taky věřím...musí přijet...ale jestli ne...tak jedu s tebou...to pak uvidí ... *3* *1* *14*
  • kristyn875

    Re: Paříž

    tjn..ten jeho trapásek ...docela solidní...sem se tomu taky musela smát... *1* *1* *3*
  • Paříž

    Ahojkyy..teď jsem se dívala na Enriho stránky a na termíny koncertů..no a v březnu bude v Paříži..hej já se snad seberu a pojedu tam..jako a bude i ve Finsku a v Dánsku..já jako už opravdu newím..vsadím se, že tady má více fanynek než v Dánsku, ale nějak se mu sem nechce..jo a četli jste už nové BRAVO GIRL! ?? V rubrice trapasy je trapas taky Enriho..a je to fakt pořádný trapas..musela jsem se skoro 5 minut smát..určo si to přečtěte!! mějte se hezky ahojky..
  • pelclovajana

    Miami

    Lidičky, tak jestli sem nepřijede, tak se teda zbalíme a poletíme ho přepadnout do Miami ju!!! Ale ještě pořád věřím, že se na nás letos usměje štěstí!!! *14* *14* *1* *3* Bylo by to super, moc super!!! *14* *14* *4*
  • kamik21

    Re: koncert

    Ale to není ani Evropa tak este mame sanci v kvetnu snad *3*
  • katy22

    Re: podvod!!

    no dyt jo *10* ja uz sem to sem psala ze to je podvod *9* *10* *16* *8*
  • kristyn875

    koncert

    hojky...tak už jsou na oficialních stránkách napsaný další termíny. Mexico City-23.3. a Guadalajara 24.3. ..bohužel ČR zase nic...ale to snad ještě příde... *7* *3* *14*
  • humanic

    Re: Re: hlasování

    No,tak to máte pravdu,to nneí normální v tom musí být nějaký podvod!!Vždy´t,že by měli tolik hlasů najednou??Tak to je blbost to by každej musel hlasovat 1.000 Tak budeme muset hlasovat víc..sme moc slabí *9*
  • kristyn875

    hlasování

    mno tak to teďkon zkusíme všichni dohromady...tak 3...2....1...teď *1* tak rychle všichni pojďte hlásnout..dyť každej ví, že Enríí je tisíckrát lepší než ty Paramore!
  • kamik21

    Re: hlasování

    sem hlasovala, že mi málem upadla ruka ale vypadá to že, je to celkem marný
  • kristyn875

    hlasování

    ahojky....jestli máte někdo čas, což si myslim, že máte...tak prosím pojďte hlasovat pro Enriho *14* t-repp.estranky.cz *14* *3* *14* *3*
  • zuzik117

    Re: podvod!!

    Protože ostatní lidi hlasujou pro Paramore ne
  • kyrstyn

    Re: Re: Už jsou známy první města kde bude koncert

    No tag to si myslim že néé *15* ...ale já ho tady strašně chci!! *3*
  • kyrstyn

    Re: podvod!!

    Podvodníííci *16* *16* *13* *9*
  • katys

    Re: podvod!!

    Taky jsem si toho všimla je to fakt nějý divný!!!! *13* *13*
  • humanic

    podvod!!

    Ahoj,hele sem zjistila,že na těch stránkách www.t-repp.estranky.cz když hlasuju pro enrique tak při mém kliknutí na něj nabíhají rovnou i body pro paramore!!A to sme vedli o 5000 a teď vedeme jen o pár stovek,takže se na to mrkněte a pozor na to!! *8* *10* *16* *9*
  • kristyn875

    Re: Re: Už jsou známy první města kde bude koncert

    mno ale to by už někde něco bylo napsaný i předtim...tjo...já mám fakt strach, že nás zase vynechá...fakt bych ho chtěla strašně moc vidět..kdyby se to nějak dalo udělat, abysme už věděli všechno nastopro a ty lístky měli nějak zajištěný... *9*
  • kamik21

    Re: Už jsou známy první města kde bude koncert

    Nic jinýho než doufat nám nezbyde
    stejně jsem se s tim už skoro smířila že nepřijede ale naděje je vždycky *3*
  • sonuska

    koncert po europe

    moje nervy,preco ide znova do litvy,lotysska a estonska ked tam bol pred rokom a pol.Ved nech ide tam kde si ho fanusikovia nemohli uzit este ani raz.Strasne!!!
  • zuzik117

    Re: Už jsou známy první města kde bude koncert

    No tak třeba přijede do Plzně *1* No to asi néééé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit