Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Re: Anketa

    Tak to jsem ráda, ženejsem jediná, o kom si rodiče myslí, že je blázen *1* *1* , ale hele docela vražedná kombinace tancovat i zpívat zároveň viď? *1* Ale co by jsme pro Enriho neudělali..... A jaký písničky sis vybrala?
  • humanic

    Re: Už jsou známy první města kde bude koncert

    CHJO!!B ytady už jako koncert mohl mít..už dělá kariéru dost dlouho!! *5* *3*
  • katy22

    Re: Anketa

    já taky od klipu do you know *14* *14* líbil se mi hned jak jsem ho uvidela *3*
  • katys

    Už jsou známy první města kde bude koncert

    Tak na Ofi stránkách už jsou vypsány prní termíny a města koncertů,ale Praha tam bohužel zatím není *9* *9* ,ale píšou tam že další termíny a místa budou brzy oznámeny.Tak je pořád ještě naděje. *3*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Re: Anketa

    Já si tancuju a do toho ještě zpívám!!! Teď v pátek jdu na oslavu a máme každej kdo přijde umět zazpívat s doprovodem, alespoň jednu písničku od svého idola!!! Tak hádejte koho jsem si vybrala??? Nakonec zpívám asi tři písničky od Enriho, nebo jim tam můžu přespívat celý Greatest hits!!! Umím to fakt nazpaměť!!! Mamka už ze mě šílí!!! *1* *3* *14* *14* *8* *4*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: vy sa mate!!!

    Mě připadne, že je tam pořád, stejně jako v Německu!!! *16* *14* A na nás úplně kašle!!! *8* *14* *14*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Re: Anketa

    No tak to já soíš než aby jsem na něho tancovala si ho zpívám *1* *1* *1* *1*
  • sonuska

    Re: Re: Re: Re: Anketa

    ja som nevedela ze ho pocuvate len tak kratko.Ale ved aj taky kratky cas staci na to,aby ste si ho zamilovali.Ja si pamatam ze ako patrocna som tancovala na Bailamos pred zrkadlom.Doteraz sa na tom smejem ked to vidim na videu. *14*
  • humanic

    Re: Re: Re: Anketa

    Pro enrique samozřejmě..a ne pro nikoho jiného!!! *8* *1*
  • humanic

    Re: Re: Anketa

    JJ,já taky nwm..ale moc dlouho to není..mě zaujal nedávno *14* Hele kdyžtak hlasujte kdo ste ještě nehlasoval:www.hitparady-lukbobo.blog.cz *14*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: vy sa mate!!!

    No tak to fakt newím, ale vim že tam byl
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Anketa

    Já taky po Do You Know *1* *14* Ta písnička mě tak zaujala
  • Re: Re: Anketa

    já taky od klipu Do you know!!!! *14*
  • kapitolka

    Re: Anketa

    Tak to já přesně už nevím ale asi kolem roku 2003-2004
  • kristyn875

    Re: Anketa

    přesně...já taky, od klipu Do you know.. *3* *1*
  • pelclovajana

    Re: Anketa

    Týjo!!! Já teprve třetím rokem, od té doby co jsem viděla v TV jeho klip!!! *3* *1* *14* *14*
  • kamik21

    Re: Re: Enrique

    jj je fajn taková správná drbárna *4* *3*
  • sonuska

    Anketa

    Taká malá anketka:Ako dlho počúvate enriqueho?JA od roku 1999,od mojich piatich rokov.
  • humanic

    Re: Re: belfast

    Jakto že mi to nejde stáhnout??To píše že musím čekat několik minut a pořád nic *10*
  • kamik21

    Re: Re: podpořte Enriqua

    taky jsem hlasovala tak se přidejte at to vyhraje *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit