Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: prosííím

    No to si piš, že by mě to mrzelo! A jak! Jenže v dubnu a květnu se ještě chodí do školy.... Kdyby to bylo někdy o víkendu, tak by to ještě šlo, ale pokud to bude ve všední den, tak na to můžu zapomenout... *8*
  • kapitolka

    Evropa

    ahoj holky. na Enriho stránkách se píše o jeho turné po Evropě!!!!!!! které by se mělo konat duben-květen ale zatím bližší informace tam nejsou.....pokud by někdo přeložil něco víc než já:-) tak dejte vědět *4*
  • kamik21

    Re: Re: prosííím

    asi tak *14* *14* *4*
  • kamik21

    Re: Bravo..OTTO

    taky jsem mu poslala pár hlasů *14* *14* *3* *4*
  • kristyn875

    Re: belfast

    mno a nešlo by to poslat třeba přez icq??pls...sice to bude trvat dýl, ale fakt bych ti byla moc vděčná..pls *4* *4* *8*
  • Bravo..OTTO

    Ahojky...hejky holky..kupte si nové Bravo..hlasování o ceny OTTO..no a Enri soutěží v kategorii Zpěvák..tak hlasujte..ať to vyhraje..papa
  • kristyn875

    Re: Re: Re: prosííím

    to né...to by byla strašná škoda nejít tam ...jakto, že bys nemohla??...já vim určitě, že by tě to pak mrzelo...
  • zuzik117

    Re: Re: prosííím

    Dokážeme, ale pokud to nebude o prázkách, tak já na ten koncert můžu zapomenout *8* *16* *5* , ale aspoň by ste ho viděli vy a pak by ste mi to celi prevpraveli *3* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: can you hear me

    Jak taky jinak že??? *1* *3* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: prosííím

    Jo jasně...moc se za to modlím!!! Byl by to nejlepší zážitek v mím životě...dokážete si představit tu atmosféru???!!! *3* *14* *14* *4* *8*
  • pelclovajana

    Re: Takin back my love

    Taky jsem ji objevila...je ke stažení na enriqueonline.org...ale originál je pořád nejlepší!!! *3* *1* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: Prosím

    Taky hlasuju...musíme ho dostat na vrchol!!! *14* *14* *3* *1*
  • kristyn875

    Re: Enrique Europe Tour Spring 2009!

    mno na oficialních stránkách píšou, že by to mělo být v dubnu a v květnu, a něco o lístcích na ticket portálech...takže se pls někdo také kuokněte...a kdyby někde nějaké lístky byly tak to sem okamžitě napište psl....strašně nerada bych to prošvihla *4* *14* *1* *3* *14* ...díkas *5*
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Enrique Europe Tour Spring 2009!

    mno jo..na ten únos jsem upa zapoměla *1* *1* ...takže vidim to tak, buďto bude mít koncert v Praze ....což doufám... hned po konci koncertu...několik z nás zabaví bodigárdy a zbyteček nás ho unese. *14* *1* *3* ..a nebo možnost druhá...pojedem za ním do Německa..(doufám, že tu někdo umíte německy..kdyby náhodou *1* )mno a uděláme to stejně *3* *14* *14* ..tak co, jde semnou do toho??? *1* *1* *14*
  • zuzik117

    Re: Re: Enrique Europe Tour Spring 2009!

    Nu tak Německo neni tak daleko tak by sme tam mohli zajet néééé *1* A co uděláme s tim jeho plánovanym únosem do ČR? *14* *14* *3* *1* *1* *4*
  • Re: Enrique Europe Tour Spring 2009!

    TO BY BYLA NEJLEPŠÍ VĚC V MÝM ŽIVOTĚ KDYBYCH HO VYDĚLA!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kyrstyn

    prosííím

    prosííím kdyby ste se dozvěděli jestli bude mít Enrííísek konzert v čr dáte mi vědět na můj email
    ....
    kohlickova.kristyna@se znam.cz
    ....
    já vám mooc děkuju nechtěla bych to propásnout nebo mi napíísejte vzkaz *14* *3*
  • can you hear me

    can you hear me je nejlepší písnička na světě je úplně nabušena fakt úplně boží *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • kyrstyn

    Re: Enrique Europe Tour Spring 2009!

    to doufám bych na něho okamžííítě jela *14* *3*
  • belfast

    holky do pc to klidne zkopcim ale nevim jak vam to poslu to by trvalo vecne po netu... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit