Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Re: Re: Evropa

    přesně tak..takže jakmile něco bude rychle to sem písejte. *1* *3*
  • humanic

    Re: podpořte Enriqua

    Jj,hlasujte teď sem tam byla a zatím vede ale jenom o jeden hlas!! *9*
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: Evropa

    JJ,já chci tak aby tady byl ho miluju..hele jestli se o tom turné něco dozvíte tak dejte vědět chci mít lístky v 1.řadě *14* *14*
  • humanic

    Re: vy sa mate!!!

    J,si taky myslím aby to nebylo obráceně,vždycky je víc koncertů u vás než u nás v ČR *10* *4* *9* Chjo,já ho chci taky vidět a myslím,že nejsem sama *14* *3*
  • sonuska

    Re: Re: vy sa mate!!!

    on bol aj v Polsku?a kedy?
  • zuzik117

    Re: vy sa mate!!!

    No hele aby to nebylo naopak..... Byl v Polsku, Německu a u nás nic!
  • podpořte Enriqua

    prostě podpořte Enriqua v hitparádě na www.hitparady-lukbobo.blog.cz
  • sonuska

    vy sa mate!!!

    Vy sa mate holky,k vam do prahy enrique podla mna určite príde,ale prist k nam na Slovensko do Bratislavy mu nenapadne ani nahodou.Skoda!!!tak rada by som ho chcela vidiet
  • kuncikkk

    Re: hitparada

    vlastne www.hitparady-lukbobo.blog.cz
  • kuncikkk

    hitparada

    Enrique je v hitparade 10. dejte mu hlas na www.hitparady-lukbobo.cz
  • kyrstyn

    enrííísek jako malýýý

    http://www.youtube.com/watch?v=_Si- p5tGBRE&feature=related
    ty jooo je upa sladkeeej *14* *14* *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: prosííím

    to já se taky modlím... *15* *14* videt ho tag se asi položim ty jehooo krásný očička no onje celej idealní *14* *14* *14* *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Evropa

    tyyy jooo taky mooc chci aby přijel k nám tag praha je krásný mesto že jo tag by se mohl kouknout na mííístní památky *1* na oasi bych mu byla za patama *14* je prostě strašně sladkej *14* *14* ho mijujuuu a strašně chci aby tady byl...to když tady bude to bude pěkně velkej nááářez *3*
  • katy22

    Re: Tv reklama

    heej to je krásný enrik je fakt kus *14* *14* *14* a souhlasim ten usmev ..!!je k sežrání *14* *14* *14*
  • zuzik117

    Re: Tv reklama

    Jůůůů ježiš to je krááásný *1* *14* *14* *3* *4*
  • amerika

    Re: Re: Evropa

    Holčiny já osobně si myslím,že když bude mít ENRÍÍÍÍÍÍÍÍÍSSSSEEEK *14* *14* *15* *4* turné po Evropě tak že asi logicky by mohl mít koncík taky u nás!!!!!Teda doufám!!!!! *3* *3* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *15* *4*
  • kristyn875

    Re: Evropa

    jj něco takovýho tam psali, že lístky budou k dostání už brzo...takže, kdybyste některá něco zjistili okamžitě sem pište...fakt to neci prošvihnout! *1* *3*
  • pelclovajana

    Tv reklama

    Tak tohle je fakt super reklamka...je úžasnej!!! A ten úsměv!!! Nádhera... *14* *14* *1*

    http://www.youtube.com/watch?v=Qrgkq0wFQ-0
  • pelclovajana

    Re: Bravo..OTTO

    JJ, taky jsem to sem chtěla napisat!!! *1* *14* *14* Tak hlasujem!!! *3*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Enrique Europe Tour Spring 2009!

    No já do toh s tebou rozhodně půjdu! Si přece nemůžu nechat ujít takovouhle událost! *14* *1* !!!!! Ta němčina by se nějak zvládla..... By si šla za bodiguardem a řekla by si mu Ich Liebe Dich nebo jak se to píše a byl by zabavenej až až *1* *3* *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit