Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuzik117

    Re: je to iste

    Jooo přesně taky jsem to viděla..... Tady je vidět, že ji Enri asi fakt miluje a vzal jí po tom všem zpátky..... Já to ale nechápu... Ty chlapy jsou fakt neponaučitelný *7* *9*
  • amerika

    Re: Two and half past men

    Díky je to to nej co sem kdy v dva a půl chlapa viděla *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *4*
  • sonuska

    je to iste

    tak ludia,je to iste.enrique a anna su stale spolu.dnes som pozerala jednu nemecku stranku o nom,a boli tam aktualne fotky z 28.decembra jako boli v mexiku a drzali sa za rucicky.
    ja som velky fanusik enriqua a som bola strasne rada ked som objavila tuto stranku.My Slovaci nic take nemame.Inak,odkial vsetci viete ze enrique chysta v roku 2009 tour po Europe.Ja som o tom nikde necitala.A myslite ze keby prisiel do Ciech tak pride aj na Slovensku.Ja ho zeriem.
  • pelclovajana

    Re: Re: Kurz španělštiny

    http://vyuka.lide.cz/home.aspx ... tady to máte a učte se!!! *3* *1* *14* *14* *8* *4*
  • MTV-Koncert ;O)

    Holkyyyy teď byl Enrique v Tv *14* *14* další konceeeert *14* *14* žíííš já ho tak žerůůůů.... *14*
  • kristyn875

    Re: Kurz španělštiny

    ahojky...plosimtě kde to tady je??...já to tu nějak nemůžu najít *3*
  • kapitolka

    Re: Kurz španělštiny

    ahoja tak to je super a je to hodně těžký?a nemáš prosím na to nějak odkaz?? já se hned na to kouknu *3* ....a ta aj taky bude super *4* *4*
  • pelclovajana

    Kurz španělštiny

    Ahoj!!! Hele víte o tom, že na seznam.cz fungují jazykové kurzy zadarmo!!! Je tam pět jazyků a samozřejmě nechybí ani španělština!!! Ale je tam taky angličtina, ve které by se chtělo určitě mnoho z nás zdokonalit!!! Stačí se tedy přihlásit na seznam a už se můžete šprtat!!! Mám první lekci španělštiny za sebou a už teď se mi kouří z hlavy!!! *1* Tak třeba aspoň potom budeme rozumět Enrimu!!! *14* *14* *4* *8*
  • pelclovajana

    Re: Dva a půl chlapa

    Už tu máš na něj odkaz!!! *3* *14* *4* *14*
  • pelclovajana

    Re: Mtv

    Hmmm, to by jsme nejdřív museli mít satelit!!! Dost mě to štve, ale dá se bez něj žít!!! Škoda mno, určitě bych se dívala... *9* *14* *14* *8*
  • pelclovajana

    Two and half past men

    Ahujky!!! Tady je odkaz na stránku s dílem Dva a půl chlapa, kde hraje Enrísek: http://www.filmax.cz/serialy/dva-a- pul-chlapa/04x23/ ... ten dabing sice zní poněkud divně, ale kdybych tak dobře neznala jeho hlas, tak mi to docela i sedí!!! A jako ten seriál je fakt boží...dneska jsem tenhle díl viděla poprvé a válela sem se tu až pod stolem, jaký jsem měla výbuchy smíchu!!! Fakt zabíjí... *1* *1* Enri je opravdu úžasnej...hraní mu jde!!! *14* *14* *4* *8* A těm ženským se nedivím, že po něm tak letí...a nejlepší, jak neustále všichni říkaj: Ty jeho oči snad vidí až do duše!!! To taky dost často říkám!!! *14* *14* *4* *4* *8* A nemáte někdo ještě How I Met Your Mother, teda ten díl kde hraje Enri??? Chci to zkouknout..určitě to bude taky super!!! *3* *14* *14*
  • Re: Mtv

    Tyyy vado...nooo...bejt tu včera a číst si to tak se urtčo mrkám...jeden už jsem viděla a byl úúúžasnej *14* áááchjo...jak já ho žeru...jestli se nedostanu na jeho koncert tak asi skočím... *9* A jináč holky já taky dostala k Vánocům jeho CD *14* Greatest hits stejně jako vy *3* *14*
  • frasprinc

    Re: Re: Re: LaToya

    DRŽTE KLÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • frasprinc

    Re: Re: LaToya

    J to pravda a zbívaj mu jen 2 týdny života je to pedofil padacím nosem a kravím hlasem o proti mýmu Fotrovi nebo jak se u vás říká když se sestřenice oženi tak jsk mám říkat tomu co se s ní oženil?Pište do Vzkazů
    *15*
  • frasprinc

    Re: LaToya

    Víš co ?Polib si šos.Ja Erika nemusim ale víš koho má za přítelkini?Moji sestřenici,RUSKOU TANISTKU TAK DRŽ KLAPAČKU.PS:nekecám fakt *13* *13* *9* *9* *16* *16* *16* *16*
  • kristyn875

    Mtv

    ahojky...pro ty kdo jsou ještě vzhůru, za chvilku dávaj na Mtvčku živej Koncert Enriqueho *3* *3* *1* *1* *15* *15* supppppeeeerr... *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Europa tour 2009

    Jo taky ho mám!!! *14* *14* *4* *8*
  • amerika

    Dva a půl chlapa

    Lidičky newíte jak se jmenuje ten díl z DVA A PŮL CHLAPA když je tam s nima ENRI???? *7* *14* *14*
  • tyna007

    Re: Europa tour 2009

    to je cupr,doufam ze tu prijede hned bych za nim jela MILACEK MUJ i love ENRIQUE *1* *14* *4* *14* *3* *15* *14* *14*
  • kristyna8575

    Re: Re: Europa tour 2009

    pro čr a sr znamená regionální verze bez textů *9* taky mně to pěkne nasralo když jsem dostala regionální...ale hlavně že ho mám *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit