Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pelclovajana

    Vánoce!!!

    Ahojky!!! Všem přeju krásný, úžasný a dokonale prožitý vánoční svátky!!! Hodně dárečků pod stromečkem a následně i co nejlépe prožitého Silvestra!!! *1* *3* *14* *14* *8* *4* A Enrimu takýýýý!!! *14* *14* *4* *8*
  • amerika

    Re: Re: Raymann

    To mysliš na koho??? *7*
  • Re: Raymann

    jezisi to je hrozny ty kurvo prosimte tohleto sem radsi nedavej ty kravo pojebana .......... *13* *5* *7* ti vynechava mozek bo co *7* ? *10* *10* *10* *10* *5* *5* *13* *10* piiicooo
  • avril-nely

    enrigue

    on je fak k sež¨rání !!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *1* je takkk kráásnejjj
  • Koncert

    Ahojte všichni:-) Tak jsem si četla příspěvky o koncertu v čr, kdyby jste něco zjistili, tak to sem prosím napište, Enrique je skvělej, nerada bych propásla příležitost ho vidět a slyšet! :-) Díky a přeju krásný Vánoce:-)
  • amerika

    Re: Raymann

    Je to prdel a neví někdo co tam říká o Anně??? *10* *16*
  • tyna007

    Re: Re: Re: Není

    ja jedu taky...!!!! *3*
  • katy22

    Re: Raymann

    joo na tom videu je upe nádhernej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* mooc klásnej jak si tam ne nej šahali ja chci takyyy *14* *1*
  • kapitolka

    Re: Re: Re: Re: Re: koncert

    no tak to jsem ráda že v tom rozhodování nejsem sama....Do Alp?? hlavně si prosímtě něco nezlom *3* Enri je prostě nej ale taky by už mohl dát vědět jestli knám přijede nebo ne *4* *14* *4*
  • kapitolka

    Re: Re: Re: Vánoce

    no to já ho v PV nemůžu sehnat *10* *9*
  • Re: LaToya

    hod se do klidu..je to supr zpevak..a je nááááádhernééééééééé
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Re: Re: koncert

    mno tak to já mám schovaný ty prachy už asi rok...ale opravdu doufám, že tu ten koncert bude.... *14* *1* *3*
  • amerika

    Re: koncert

    Hey lidi nevite kde v Praze by ten koncert měl bejt???
  • petra6

    Re: Re: Raymann

    jo krasné videjko
  • amerika

    Re: koncert

    Já doufám opravdu že koncík Enriho bude protože by to bylo to nej co by mě v životě potkalo hrozně se mi líbí a myslim že je s nim prdel *14* *14* *14* tak doufám *4* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: koncert

    No to já se taky potřebuju rozhodnout...mám nastřádaný nějaký prašule na ten koncík...jenže teď nwm jestli bude a potřebuju si koupit nové přeskáče na lyže!!! Jedu totiž do Alp a tam je to opravdu potřeba...a taky doufám, že tu v tom únoru až březnu nebude, vycházelo by to totiž přesně ve stejné období jak bych byla pryč!!! A to by bylo zase další těžké rozhodování...buď koncert , nebo týden na horách!!! Miluju Enriho a miluju lyže!!! Tak jak se má pak člověk rozhodnout správně...ale stejně myslím, že by to Enri vyhrál!!! *14* *14* *4* *8* *3*
  • kapitolka

    Re: Re: Re: koncert

    Mně jde jen o to že jsem dostala peníze na Vánoce od babiček a mám si za to něco koupitale nemůžu čekat až do únoru pokud to nevím jistě.....No snad se to bryzy všechny dozvíme snad zde bude *14* *14* *4*
  • pelclovajana

    Re: Re: koncert

    Jo to bych taky ráda věděla!!! Napsala sem jí odkud to má, ale ještě mi nepřišla odpověď!!! Tak už fakt nwm!!!!

    *9* *14* *14* *4* *4* *8*
  • kristyn875

    Re: koncert

    přesně...v jakym časáku to sehnala...ale kdyby tady měl mít koncert tak by už byli někde v předprodeji lístky a ty nikde nejsou...sem se koukala... *9* ...ale doufám, že tu stejně někdy v blízké době bude zpívat. *14* *14* *3* *1* ..to by byl můj celoživotní zážitek, vidět ho a ještě víc, třeba se ho jenom dotknout.. *4* *14*
  • kapitolka

    Re: Raymann

    je tam skvělej naprosto neodolatelně se tam směje *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit