Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kapitolka

    Re: koncert

    a nevíš nahoudou v kterým časopisu???
  • pelclovajana

    Raymann

    Tohle zkoukněte...fakt sranda: http://www.omroep.nl/nps/raymann/

    *14* *14* *1* *1* *14* *14*
  • pelclovajana

    koncert

    Tak dnes mi přišla zpráva od té holky co sem psala o tom koncíku!!! Ptala jsem se jí kde to zjistila a zda je to pravda!!! odepsala toto: Měl by přijet na konci února, možná začátkem března, ale datum ještě není přesně určený...bylo to napsaný v časáku!!! :) ... tak teď nwm jestli tomu mám opravdu věřit!!! Doufám, opravdu moc, že to pravda je a moc se těším jestli přijede!!! *14* *14* *4* *8* *1* Byly by to moje nejšťastnější Vánoce a v březnu taky moje nejšťastnější narozky!!! *14* *14* *8* *4* *1* *4*
  • verunqa_i

    Re: Vánoce

    jůů...se máš já možná dostanu 95/08...EnriQue je upe nejsladší na světě *14* *14* *14* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: Vánoce

    Jo já jsem si ho dokonce sama kupovala, ale pak jsem ho musela poslušně odevzdat!!! *14* *14* *4* *8*
  • Re: Vánoce

    já taky na 11111111111111111100000000000000000 00000000% dostanu jeho CD, páč sem si ho sama objednávala.. *14*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Vánoce

    Já se taky nejvíc těšim na ty pohádky... Hlavně na " S čerty nejsou žerty" to je moje *14* *1* *14* *14*
  • petra6

    Re: Re: Vánoce

    jo konečbě vááánoce a pohádky v televizi *15* *14*
  • kristyn875

    Re: Vánoce

    mno tak to já se mocinky těšánkuju...možná dostanu taky CD Enríska, ale hlavně dostanu domácí nahrávání..a budu si moc konečně zpívat jeho nádhlerný písničky doma do mikráče *4* *14* ..ale samo se těšim i na tu vánoční atmosféru...já nwm ploč ale hrozně se těšim na ty pohádky co budou dávat... *1* *1* ...
  • pelclovajana

    Vánoce

    Hoj lidičky, jak se těšíte na Vánoce??? *3* Já teda mocinky, moc...páč konečně dostanu Enriho CD!!! *4* *14* *14* *8*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Není

    Hmmm 14, to už je celkem pěkný číslo!!! Už máte někdo sehnaný to letadlo!!! Mám již zamluvit letenky??? *14* *1* Hrrrr, ať už je mi osmnáct!!! *14* *14* *8* *4*
  • pelclovajana

    Re: Mazec

    Jejky ten je tak sladkej!!! Ja chci taky pobozkat!!! *14* *14* *8* *4* *3* *1* Hmmm, ale dělá opravdu vždycky u písničky Hero...ale stejně je to sladký!!! Milášek... *14* *14*
  • petra6

    anna

    http://www.stream.cz/video/184427-v zestupy-a-pady-anna-kurnikovova

    Tad ys epodívejte na video o aňe
  • andelinka

    Re: Re: Re: Není

    nemusis se bat uz nas je 14 taky se pridavam!!!! uz se moc tesim a ted nekdy ma mit koncert v Parizi tak mto je celkem blizko *14* *14* *14*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Mazec

    ty we ja chci taky *1* *14*
  • monas

    Re: Re: Re: Mazec

    To si myslim, že by takhle neřešili, protože tohle dělá normálně...
  • domca11

    Re: Re: Mazec

    Ale jako to neznamená jako že TO ale že ji políbil *4*
  • monas

    Re: Re: Mazec

    Jo přesně! A ještě tam říká jak to bylo skvělý. Se nedivim *10*
  • petra6

    Re: Re: Re: Re: Re: Není

    Ano ano dobrý nápad *14*
  • zuzik117

    Re: Mazec

    pobozkoval jako že ji..... TO?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit