Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kristyn875

    Re: Push

    hele co je to za písničku..mně to nejde otevřít.. *9* *14* *9*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Re: ???????

    Jo dokážu si představit, jak s ním popíjíme horkej čajíček u rozpáleného krbu a nádherně nazdobeného vánočního stromku!!! Byl by to myslím, ten největší dáreček jaký by jsme si jen mohli přát!!! Krásná představa a myslím, že mu by s náma bylo taky příjemně...akorát se musíme naučit pořádně anglicky, aby si s námi mohl i příjemně popovídat!!! Asi se přihlásím na kurzy...ve škole se nic nenaučím!!! Jéjky já ho tak zbožňuju!!! *14* *14* *4* *8* *3* *1* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: ehmm

    Jestli myslíš koncert Enriho, tak se objevily zprávy, že by tu měl být v únoru...ale to je dost nepravděpodobný!!! Takže bohužel asi nic nového!!! *9* *14* *14* *4* *8*
  • ehmm

    cautee hele newíte nekdo o nejakym konzertu??? *14* *9* ??
  • kapitolka

    Re: Re: Re: Re: Re: ???????

    maličkej?? ale kdeže ten největší a nejlepší který může dostat:-)
  • zuzik117

    Re: Re: Re: jo nebo ne?

    Víc sourozenců sestry : Annu, Tamaru, Chabelli a bratry: Julia Iglesias a Michaela Alexandra, našla jsem to na nějaký stránce když jsem projížděla google
  • Re: Re: jo nebo ne?

    tak to máš teda pravdu na eriqua nikdo nemá *3* a on má ještě více sourozenců nebo jen bráchu??
  • monas

    Re: jo nebo ne?

    JJ to je jeho brácha, ale enrique je lepší *14*
  • jo nebo ne?

    lidi mám v tom trochu zmatek tak jsem jsi říkala, že byste to mohli třeba vědět. Kdo je to Julio Iglesias Jr. ?? To je brácha od Enriqua? nebo nejsou vůbec z rodiny a je to jen shoda jmen? ...jestli víte tak písněte *7* *3*
  • monas

    Push

    Ahoj ženský:) našla jsem písničku, která sice není úplně nová, ale je dobře zremixovaná. Tady je odkaz-http://www.youtube.com/watch? v=VgXFLB2e1-c&feature=related *14*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Re: ???????

    To už je nás osum *1* Jéé holky já se tak těšim, musíme dorazit ale přesně na štědrej den aby měl Enrikoušek radost joo *1* *14* *14* Budene pro něj vlastně takovej maličkatej vánoční dárek ježiš to je žůžo *3* už se těšim *14* *3*
  • pelclovajana

    Re: Re: ???????

    No tak ten můj úsměv by byl ještě navíc kamenej, a taky bych začala koktat!!! Ale po chvíli bys ho v samém záchvatu štěstí obejmula!!! A kdy teda vyrážíme??? A kdo z nás bydlí nejblíž k Ruzyni!!! Já to mám přes celou republiku, ale mít to blíž tak už v letadle i sedíme!!! *3* *1* *1* *14* *14* *8* *4* Jenom se ho dotknout tak roztaju... *14* *14*
  • amerika

    Re: Re: Re: Re: Re: ???????

    Nj já jedu taky ju??? *1* *14* *14* *14* *14* *14*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Re: ???????

    Teda to se ale rychle rozrůstáme *1* už je nás sedm... Hlásíte se ještě někdo na výlet Za Enrikouškem??? *14* *14*
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: Re: ???????

    Já se hlásím taky já ho chci taky Enríčka vidět *14* *14* *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: ???????

    hejky, já cí taky letět..to by byl muj nejlepší dárek vidět Enríska !!!!! *14* *14*
  • terulinkab

    Re: Re: Re: Re: Re: ???????

    poččkáát..já letím take..taková akce je pro mě jako stvořená. *1* *14* *3*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Re: ???????

    Takže už sme celkem 4 jestli to dobře počítam ? *1* *14*
  • kapitolka

    Re: Re: Re: Re: Re: ???????

    já jsem třetí *4*
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Re: Re: ???????

    mno tak semnou určo počítejte... *14* jedu na 100% *1* ...to si nenechám ujít *1* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit