Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Re: ???????

    To neříkej! *1* Pro něj by to byl šok jenom ze začátku, ale pak by nám ješzě poděkoval, uvidíš *14* *3* *1* Tak mě tak napadá.......To aby jsme už začaly schánět nějaký to letadýlko co říkáte? Takže... kolik že nás to vlastně jede? *1* Se spočítejte.... Já sem první, Janča je druhá *1* .... Kdo ještě chcete letět? *1*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Re: ???????

    To jo no!!! myslím, že pro něj je to spíš taková noční můra, ale pro nás velkej vánoční dáreček!!! *1* *3* *14* *14* *8* *4*
  • kristyn875

    Re: ???????

    mno jasně takovej nevinej velkej dáreček...myslim, že by měl určo radost...ikdyž jediný na co bych se tam zmohla je úsměv...ty jo..já vůbec nwm co bych dělala, kdybych ho viděla na vlastní oči...kdyby stál přímo přede mnou....semnou by to snad seklo ... *14* *3* *3* takovej krasavec.. *15* *14* *4*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Re: ???????

    No a úřiletíme tam přesně na štědrej den aby měl radost *1* budem takovej jeho vánoční dáreček *1* *3* *4* *14* *14* *14* *14*
  • kapitolka

    Re: Re: Re: Re: Re: reportáž

    já už ˇočko nechytám:-( ale kdybych měla 100 000 navíc tak taky to dám za šaty:-) jj enrisek se umí oblékat vždy mě dostane červená mikina a nebo hnědé a bílé třičko fakt pak slintám:-D
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Re: Souhlas!

    Jé to jste řekla moc pěkně!!! *3* *14* *8* *4*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: ???????

    No jo, no jo!!! Vzdávám se, letíme tam!!! *1* *1* *1* *14* *14* *4* *8*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: ???????

    Přesně souhlasim se tebou!!!! NESMÍ S POLU BÝT!!! Enrísek chudáček se nejspíš musí zpamatovat z toho, že ho ta jeho ( tětko už bejvalá *1* *3* *14* ) vykopla a pak sme pro něj přece chtěli letět a unést ho sem ne že? *1* *14* *4* *14*
  • monas

    Re: Re: Re: Re: reportáž

    Jo to máš pravdu bylo to asi na 5 minut, ale aspoň něco *3*
  • Re: Re: Enrique

    Souhlas, právě Enri má každou píseň jinou, co se neopakují a ať zkusí All X
    naplnit největší haly po celé zeměkouli, to snad mluví za vše. Ale ať si každý samozřejmě poslouchá co chce, ale hloupě nekritizuje.
  • Re: Re: Re: Re: Re: Souhlas!

    Souhlas
    poslouchají ho všechny věkové kategorie
    dceři je 22 a mě 51. Stačí? Ty písně mají
    kouzlo a léčí duši.
  • terulinkab

    Re: Re: ???????

    nnééééé...jenom ať spolu nejsou..asi by mě trefilo..
  • terulinkab

    Re: Re: Re: reportáž

    jo já jsem to viděla, ale říkali tam toho o něm děsně málo.
  • pelclovajana

    Re: ???????

    To je Nadiya Zighem...zpívá s ním Tired of being sorry a teď tu novou Miss you, je to francouzka!!! Celkem by se k němu aj hodila, ale myslím, že spolu fakt nejsou!!! *1* *14* *14* I když, kdo ví!!! *14* *14* *8* *3*
  • zuzik117

    ???????

    Hele co je to za ženskou jak je s ní v tý galerii fotek? Mě něco uniklo? Jestli to je nějaká jeho nová........ *10* *16* *8*
  • kamik21

    Fakt???

    A v kolik to bylo???????
  • monas

    Re: Re: reportáž

    Nene bylo o to módě, že se jako umí oblíkat a že jednou dal za oblek asi 100 tisíc. Ale ve vybírání mu radí jeho stylistka, ale do sportovního oblečení si nenechá kecat *3*
  • kristyn875

    Re: reportáž

    a v kolik to bylo hodin ...to bylo v snikersinboxu...bo kde?
  • monas

    reportáž

    Ahoj lidi, viděli jste tu reportáž o enrim? Byla na óčku *3*
  • Re: enrique iglesias

    tak to mas velikanskou pravdu. s tebou souhlasim. on je tak sladkej mhm *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit