Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vanillka-ashley

    čauQ

    čauQy všichni,jak se máte? enrique-MUCK**** *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3*
  • terulinkab

    Re: Re: Re: Re: Re: koncert

    taky jsem stejného názoru, že si z nás a holka udělala prdel, protože jako jinak nevím..no já taky doufám, že tady jednou bude vystupovat a jestli tu do mých 18. narozenin nebude mít koncert, tak za ním osobně pojedu do Miami...a bude to.. *3* *14* *1*
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Re: koncert

    to je fakt hrozný..sem se tak strašně těšila...a teď nic..já si myslim, že ta holka si znás udělala prdel...moc dobře věděla co budem dělat, když to sem napíše a tak to udělala schválně... *16* ..ale stejně tu jednou Enri bude mít koncert... *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: koncert

    Hmmm, tak to je špatný!!! To je moc osvědčenej zdroj...teda bez šance, leda že by ten koncert nebyl tam, ale to pochybuju a kde to ta holka vyčmuchala, by mě taky zajímalo!!! *9* *9* *14* *14* *8* *4*
  • Re: Re: koncert

    jo, dívala sem se na stránky sazka areny a tam nic nebylo..a ty akce tam byly vypsaný až do června a enri mezi nimi nebyl....možná to tam ještě dodatečně připíšou...fakt newim *7*
  • Re: Plakát v prosincové DÍVCE

    ten plakát byl už dokonce v Bravu..
  • pelclovajana

    Re: xD

    To je nás tu víc... *14* *14* *8*
  • pelclovajana

    Re: koncert

    Víš to fakt na stopro??? Já se tak těšila a celou dobu sem doufala, že ho konečně uvidím!!! Ach jo...mohl se mi splnit jeden z mých snů!!! *9* *14* *14* *4* *8* Já ho tak zbožňuju!!! *14* *14* A chci ho vidět a počkám si na něj jak jen dlouho bude potřeba, a třeba se ho i dočkám!!!

    *3* Love, Love, Love...
  • koncert

    Ahoj lidi, řikam to nerada, ale Enri tady koncert mít nebude... *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* je mi to hrozně moc líto, hrozně sem se těšila že ho konečně uvidim!!
  • piluska

    xD

    Já Enriqueho miluju už od svých 5ti let a to je mi 10 xD.....Když je teď populárnější tak sem upa moc sťastná ptže bývá víc v telce...:-)Mooocinky bych se s ním chtěla setkat...upa moooc!!!:D *15* *14* *14* *4* *3*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Plakát v prosincové DÍVCE

    no já newim ale už se to tu psalo, že tu má mít koncert *1* bylo by to super *14* *14*
  • kamik21

    Fakt nevím

    Ahojky s tím koncertem už fakt nevím jak to teda je ale musime doufat ze do česka přijede *3* *15* *4*
  • amerika

    Re: Re: Re: Plakát v prosincové DÍVCE

    fakticky???jak to vite *14* *14* *14* *3* *4* *14*
  • zuzik117

    Re: Re: Plakát v prosincové DÍVCE

    KOncert má být někdy v únoru ne????
  • andelinka

    Re: Plakát v prosincové DÍVCE

    moc ti dekuji za skvelou informaci!!! prosim te a nevis neco o tom koncerte???
  • kamik21

    Plakát v prosincové DÍVCE

    Ahojky možná už o tom víte, ale taky možná ne. V prosincové DÍVCE je plakát Enriqua .Teda jednou už byl ve Sweetu17 stejnej. Ale tenhle má bílej rámeček. A proč nemít dva *4* *14*
  • koncert?

    *7* *7* coooo??? koncert no to si delate srandu važně ?? budede?? a kdepak *14* *14* *14* to bylo baječnééééé *15* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pelclovajana

    Hlasujte!!!

    Tady ještě jedna stránečka pro hlásky!!! Tak hlasujte pro Away!!! *14* *14* *8*
    http://www.antenne-mv.de/index.phtml?showdata-71&Instanz=203&Datensatz=22
  • pelclovajana

    Mtv Music award 2008

    Tady je odkaz na video, kde Enrísek vyhlašoval cenu za nej Rap/HipHop zpěváka!!!*14* *14* *8*
    http://www.youtube.com/watch?v=Op4fzqp4XIQ
  • andelinka

    koncert

    prosim odepiste i co a jak s tim koncertem???*7* prosim odepiste mimbud na icq 399-844-122 nebo na email AnezkaStanislavova@seznam.cz a nebo na libko Andelinka a nebo tady na Andelinka moooooc dekuji predem *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit